نحوه تماشای قسمت های جدید «مشکل با جان استوارت» در Apple TV +

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


«مشکل با جان استوارت» دوباره در Apple TV + پخش می شود.

این مجموعه تک شماره ای با قسمت های جدید بازگشته است و قالب هفتگی جدیدی را اتخاذ می کند. طبق بیانیه مطبوعاتی اپل، قسمت‌های جدید بر موضوعاتی مانند «بازار سهام، تغییرات آب و هوا، چگونگی دستیابی به برابری نژادی و رسانه‌های اصلی در مقابل احساسات‌گرایی» تمرکز خواهند کرد. اگر هنوز قسمت‌های گذشته را ندیده‌اید، می‌توانید آن‌ها را پخش کنید.

استوارت با شفقت و شوخ طبعی رهبری می کند و به برخی از بادوام ترین و عمیق ترین موضوعات زمان ما در سری Apple Original می پردازد. «مشکل با جان استوارت» موضوعات پیچیده را از طریق دیدگاه‌های متفاوت ذینفعان، کارشناسان و افرادی که با این چالش‌ها مواجه هستند بررسی می‌کند. قسمت‌های قبلی به مراقبت از جانبازان و چاله‌های سوختگی، حفظ آزادی فردی، اقتصاد آمریکا و بحران اسلحه در آمریکا می‌پردازد.

در قسمت‌های آینده، استوارت و تیمش در مورد مسیریابی در بازار سهام، تغییرات آب و هوا، چگونگی دستیابی به برابری نژادی و رسانه‌های جریان اصلی در مقابل احساسات‌گرایی بحث خواهند کرد.

پادکست همراه هفتگی مکالمه را از هر سری قسمت گسترش می دهد و نویسندگان کارکنان را از سرتاسر برنامه نشان می دهد که با افسران در فضا گفتگو می کنند، حقایق را در مورد این موضوع به اشتراک می گذارند و البته جوک های زیادی نیز به همراه دارند.

«مشکل با جان استوارت» میزبان و تهیه کننده اجرایی آن استوارت از طریق Busboy Productions است. این سریال توسط مجری برنامه بریندا آدیکاری، در کنار مدیر قدیمی استوارت، جیمز دیکسون، و ریچارد پلپلر از طریق Eden Productions، که قرارداد تولید کلی انحصاری با اپل دارد، تولید می شود. کریس مک شین یکی از تهیه کنندگان اجرایی، لوری بارانک ناظر تهیه کننده و چلسی دوانتز نویسنده اصلی هستند.

اگر هنوز این سریال را ندیده اید می توانید تیزر زیر را تماشا کنید:

نحوه تماشا

Apple TV + از طریق برنامه Apple TV در iPhone، iPad، Mac و Apple TV شما در دسترس است. همچنین در Fire TV، Xbox، Playstation و تلویزیون های هوشمند موجود است. این سرویس حتی از طریق وب سایت Apple TV + پخش می شود.

“مشکل با جان استوارت” اکنون در Apple TV + پخش می شود. اگر می‌خواهید از سری جدید با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید، لیست ما از بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2021 را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …