نکات و ترفندهای استراتژی مثلث برای مبتدیان

اخبار اپل


استراتژی مثلث همانگونه است که از نامش پیداست. این یک بازی جنگی مبتنی بر نوبت تاکتیکی است که در بین سه کشور بزرگ اتفاق می افتد. پیروز شدن در نبردها می تواند بسیار دشوار باشد، و تصمیمات شما تعیین می کند که کدام شخصیت های قابل بازی می خواهند به حزب شما بپیوندند و چه اتفاقی در داستان می افتد. فرقی نمی‌کند در زمینه بازی‌های JRPG استراتژیک تازه کار هستید یا فقط برای ورود به آخرین ماجراجویی HD-2D Square Enix کمک می‌خواهید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

استراتژی مثلث نکات اساسی

اگر می‌خواهید در Triangle Strategy جلو بروید، مواردی وجود دارد که باید در خارج از جنگ به خاطر داشته باشید.

  • تصمیمات و پیامدها: همانطور که از این سفر عبور می کنید، از شما خواسته می شود که تصمیم بگیرید. بازی این تصمیمات را بر روی یک سیستم سه طرفه متمرکز می کند که شامل Utility، Morality و Liberty است. شخصیت های Triangle Strategy بر اساس نوع تصمیماتی که می گیرید به سمت شما کشیده می شوند. بنابراین، اگرچه بیش از 20 کاراکتر وجود دارد، ممکن است این شانس را نداشته باشید که همه آنها را بر اساس انتخاب هایی که انتخاب می کنید به خدمت بگیرید.
  • تمام اطلاعاتی را که می توانید جمع آوری کنید: در بین نبردها، فرصت هایی برای کاوش به شما داده می شود. حتما از این زمان استفاده کنید. ممکن است اطلاعات و موارد مفیدی برای سفر خود پیدا کنید که در غیر این صورت ممکن است از دست بدهید.
  • عوارض جانبی از بین می روند: ماموریت های اصلی روی نقشه با رنگ قرمز مشخص شده اند، اما فرعی های اختیاری با رنگ سبز مشخص شده اند. ماموریت های اصلی همیشه در کنار شما خواهند بود، اما موارد جانبی به موقع هستند و پس از اینکه به اندازه کافی در داستان پیشرفت کردید ناپدید می شوند. بنابراین، اگر می‌خواهید XP بیشتری به دست آورید و بیشتر با دنیا درگیر شوید، باید تا می‌توانید به این موارد جانبی بپردازید.

استراتژی مثلث نکات جنگی

تمرکز اصلی گیم پلی بازی بر روی نبردهای استراتژیک است، بنابراین این نکات را در نظر داشته باشید تا در حین بازی این JRPG شگفت انگیز از مزیت آن برخوردار شوید.

  • ضعیف در مقابل مقاوم: قبل از نهایی کردن نقشه های حمله شخصیت خود، می توانید تشخیص دهید که آیا حرکت موثر است یا خیر. اگر “ضعیف!” ظاهر می شود، یعنی دشمن در برابر حمله شما ضعیف است. اگر “مقاوم” ظاهر شود، به این معنی است که به خوبی کار نخواهد کرد.
  • محاصره دشمن: اگر از پشت به یک دشمن حمله کنید، تضمین می‌کنید که ضربه مهمی را وارد کنید. علاوه بر این، اگر شخصیتی در مقابل دشمن و همچنین شخصیتی در پشت دشمن داشته باشید، هر دو شخصیت شما حمله خواهند کرد و باعث می شود که حریف را راحت تر از بین ببرید.

    منبع: iMore

  • مزیت ارتفاع: هر کسی که از مکانی بالاتر از حریف خود حمله کند، حملات قدرتمندتری را انجام می دهد، بنابراین در صورت امکان، تیم خود را در مناطقی قرار دهید که این مزیت را به شما می دهد.
  • امتیازات زمین و عناصر: زمین اطراف شما نیز مزیت های مختلفی می دهد. به عنوان مثال، می توانید حملات رعد و برق را از طریق آب پخش کنید تا به دشمنان خود آسیب برسانید. به همین ترتیب، می توانید با استفاده از حملات آتش، یخ را به گودال های آب تبدیل کنید. از این انواع زمین های اساسی استفاده کنید تا خود را بالا ببرید.
  • بررسی کنید چه کسی در محدوده است: هنگامی که یکی از شخصیت‌های خود را در مربع‌های آبی جابه‌جا می‌کنید، خطوط کمانی قرمزی ظاهر می‌شوند که از دشمنان بیرون می‌آیند و به شما اجازه می‌دهند بفهمید چه کسی در محدوده‌ای قرار دارد تا به شما حمله کند. از این اطلاعات برای کمک به خارج کردن متحدان کم‌سلامت از محدوده استفاده کنید یا به سادگی در بالای نقطه نبرد قرار بگیرید. حتی ممکن است بخواهید با قرار دادن یکی از متحدان خود در محدوده و سپس حمله تیم خود به هنگام نزدیک شدن دشمن، دشمن را به خود نزدیک تر کنید.

استراتژی کلیدی است

یک داستان طولانی و پیچیده در انتظار شماست تا راه خود را از طریق Triangle Strategy بجنگید. انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید پیامدهای ماندگاری دارد که تعیین می‌کند داستان به کجا می‌رود و کدام شخصیت‌ها تصمیم می‌گیرند به طرف شما بپیوندند. ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما با در نظر گرفتن این نکات و ترفندها به نتیجه خواهید رسید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …