چگونه می توان تخم مرغ عید پاک AR را در دعوت رویداد بهاری اپل پنهان کرد

اخبار اپل


با دعوت به رویداد بهار اپل کمی از واقعیت افزوده لذت ببرید.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

در دعوت چهارشنبه به رویداد بهار اپل، یک تخم مرغ عید پاک واقعیت افزوده پنهان شده است. این یک امتیاز است که دعوت را جالب جلوه دهد و شاید طرفداران مک را در مورد آنچه در راه است هیجان زده کند.

گرافیک رویداد 8 مارس یک اپل در فضا شناور است. و در AR حتی بهتر به نظر می رسد.

نحوه دیدن تخم مرغ عید پاک AR در دعوت رویداد اپل بهار 2022

برای دیدن تخم مرغ عید پاک، به صفحه رسمی رویدادهای اپل بروید. این کار باید در آیفون انجام شود، نه آی پد یا مک. بعد، روی گرافیک بزرگ اپل که در آن صفحه وب می بینید ضربه بزنید. (این دقیقاً بالای «رویداد اپل است.») این نمایشگر واقعیت افزوده ARKit را که در iOS تعبیه شده است راه‌اندازی می‌کند.

دعوت از رویداد بهار اپل دارای لوگوی سه بعدی و چند رنگ اپل است. نسخه AR آن را به حرکت در می آورد. و ظاهراً در دفتر، اتاق نشیمن، هر کجا که هستید شناور است. شما می توانید با استفاده از قدرت واقعیت افزوده به اطراف قدم بزنید و از همه طرف به آن نگاه کنید.

آهنگ در حال پخش “Wonder” توسط یونگ بائه از کانال Tres است.

کسانی که به آیفون دسترسی ندارند، می‌توانند تأثیر آن را در توییتی از گرگ «جوز» جوسویاک، رئیس بازاریابی جهانی اپل ببینند.

چندین دستگاه مورد انتظار با “عملکرد زیرچشمی”

مردم دوست دارند به دنبال نکاتی در مورد آنچه اپل در دعوت نامه های رویداد خود رونمایی می کند، بگردند. ممکن است لوگوی رنگارنگ اپل در آخرین لوگو اشاره ای به طیف رنگ های موجود برای آیفون SE یا iMac 27 اینچی آینده باشد.

همانطور که در توییت Joswiak اشاره شد، موضوع رویداد “Peek performance” است. این ممکن است در مورد 5G یا پردازنده های مک سریع باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر محصولات بالقوه، از دست ندهید فرقه مکراهنمای آنچه در رویداد بهار 2022 اپل باید انتظار داشت.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …