کارمندان آمریکایی اپل تا 11 آوریل به دفاتر خود باز خواهند گشت


لوگوی فروشگاه اپل

پس از چندین ماه از اجازه دادن به کارمندان برای ادامه کار از خانه در بحبوحه همه‌گیری کووید-19، اپل 11 آوریل مهلتی برای بازگشت کارمندان به دفاتر در ایالات متحده تعیین کرده است.

بلومبرگ مارک گورمن گزارش می دهد که اپل امیدوار بود پس از چندین تلاش قبلی، کارکنان خود را در ماه فوریه به دفتر احضار کند. با این حال، این برنامه ها به دلیل افزایش موارد COVID-19 در ایالات متحده متوقف شد. اکنون عفونت ها دوباره در حال کاهش است و شرکت مشتاق است از دفاتر کار کند.

بر اساس اطلاعات در یادداشتی از تیم کوک، مدیرعامل، 9to5Mac گزارش می دهد که کارمندان اپل باید حداقل یک روز در هفته، از 11 آوریل، در دفتر کار کنند. سه هفته پس از آن، حداقل به دو روز در هفته افزایش می یابد و از 23 می، کارمندان باید به این مرکز گزارش دهند. دفتر حداقل سه بار در هفته در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه.

ظاهراً اپل قصد دارد در ابتدا از یک برنامه کاری ترکیبی استفاده کند که کوک آن را “پایلوت” نامیده است. اکثر کارمندان باید در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه به دفاتر گزارش دهند. کار از راه دور در روزهای چهارشنبه و جمعه نیز اختیاری خواهد بود، بنابراین در تئوری، کارمندان می توانند در صورت تمایل هر روز هفته به محل کار خود مراجعه کنند. با این اوصاف، چندین بخش از شرکت مستقر در کوپرتینو حتی در طول همه‌گیری همه‌گیر، هرازگاهی از محل‌های اداری کار می‌کنند. کوک در یادداشت خود به چندین مزیت کار در ادارات، مانند همکاری شخصی و تعامل بیشتر با همکاران اشاره کرد.

کوک گفت: «برای بسیاری از شما، من می‌دانم که بازگشت به دفتر نشان‌دهنده نقطه عطف مورد انتظار و نشانه مثبتی است که نشان می‌دهد ما می‌توانیم با همکارانی که چنین نقش مهمی در زندگی ما بازی می‌کنند تعامل کامل‌تری داشته باشیم.» برای دیگران، این ممکن است یک تغییر ناراحت کننده نیز باشد.»

کوک در یادداشت گفت: در هفته‌ها و ماه‌های آینده، ما فرصتی داریم تا بهترین چیزهایی را که در مورد کار از راه دور آموخته‌ایم با مزایای غیرقابل جایگزین همکاری حضوری ترکیب کنیم. مثل همیشه مهم است که در این انتقال، از طریق چالش هایی که به عنوان یک تیم و در سراسر جهان با آن روبرو هستیم، از یکدیگر حمایت کنیم.»

در اخبار مرتبط، اپل همچنین از ماسک برای کارمندان شرکتی و مشتریان خود در فروشگاه‌های خرده‌فروشی کنار گذاشته است. کارمندان خرده‌فروشی در برخی مکان‌ها نیز می‌توانند بدون ماسک به محل کار خود گزارش دهند. آیا فکر می‌کنید اپل می‌تواند فرهنگ کاری قبل از همه‌گیری را آسان کند یا فرهنگ کار از خانه در اینجا باقی می‌ماند؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …