کریمه دوباره در نقشه اپل بخشی از اوکراین است

اخبار اپل


اپل دیگر نگران خشم روسیه با گفتن اینکه کریمه بخشی از اوکراین است، نیست.
اسکرین شات: اد هاردی / فرقه مک

نقشه اپل اکنون نشان می دهد که کریمه بخشی از اوکراین است. این نباید تعجب آور باشد. اما طبق گزارش ها، این اپلیکیشن شبه جزیره را به عنوان بخشی از هیچ کشوری پس از تهاجم روسیه در سال 2014 و اشغال بعدی نشان نداد.

به نظر می رسد تهاجم اخیر روسیه به بقیه مناطق اوکراین، اپل را وادار کرد تا نحوه برچسب گذاری این منطقه را تغییر دهد.

اپل مپ دوباره می گوید کریمه بخشی از اوکراین است

این اشتباه را مرتکب نشوید که فکر کنید جغرافیا صرفاً در مورد مکان دریاها، کوه ها، جاده ها و غیره است. این می تواند بسیار بحث برانگیز باشد زیرا مناطق زیادی وجود دارد که توسط کشورهای مختلف ادعا شده است. هیچ پاسخ آسانی برای نحوه نمایش آنها وجود ندارد – مهم نیست نقشه‌ساز کدام گزینه را انتخاب کند، کسی عصبانی خواهد شد.

شبه جزیره کریمه نمونه بارز آن است. اوکراین پس از الحاق روسیه به این منطقه هرگز از ادعای خود دست نکشید و به هر نقشه ای که این منطقه را بخشی از روسیه نشان می داد با صدای بلند اعتراض کرد.

مانند قابل مشروب کردن نشان میدهد:

«برنامه‌های اپل سعی کردند با امتناع از ثبت کریمه به عنوان بخشی از هر کشوری که در بیشتر مکان‌ها به آن دسترسی پیدا می‌کردند، از این موضوع دوری کنند. با این حال، اپل در سال 2019 برنامه‌های نقشه‌ها و آب‌وهوای خود را به‌روزرسانی کرد تا کریمه را در داخل روسیه به عنوان بخشی از روسیه نشان دهد و اجماع بین‌المللی را زیر پا بگذارد و اوکراینی‌ها را خشمگین کند.»

اما با گذشت چند سال، اپل دیگر در حصار نیست. اکنون بار دیگر نشان می دهد که کریمه بخشی از اوکراین است.

ظاهراً نگران خشم روسیه نیست که به فروش محصولات اپل در آن کشور لطمه بزند زیرا سازنده مک در واکنش به حمله به اوکراین، فروش محصولات خود را در روسیه متوقف کرده است.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …