گواهی CompTIA را دریافت کنید و به کارفرمایان فناوری اطلاعات نشان دهید که منظور شما تجارت است

اخبار اپل


این بسته آموزشی 30 دلاری IT بهترین مکان برای شروع حرفه شما است.
عکس: Cult of Mac Deals

گواهینامه مبتنی بر مهارت یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن کارفرمایان بالقوه فناوری اطلاعات است که سرمایه‌گذاری خوبی هستید. بسته آموزشی کامل آزمون CompTIA Exam Labs & PBQs 2022 به شما کمک می کند تا گواهینامه دریافت کنید و کاندیدای رقابتی شوید. و در حال حاضر، فقط با 30 دلار به فروش می رسد.

گواهی CompTIA را دریافت کنید

این بسته پنج دوره ای یک ابزار آماده سازی کامل برای متقاضیان شغلی آینده نگر در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت سایبری است. هر دوره بر اساس اصول یک دوره کالج علوم کامپیوتر سطح بالا عمل می کند.

شما از آموزش های منسجم از متخصصان آموزش دیده بهره مند می شوید و از فرصتی برای به کارگیری آنچه آموخته اید در آزمون های واقعی مسائل و مهارت ها بهره مند می شوید. یک کلاس، “CompTIA Linux + (XK0-004)،” نحوه استفاده از Linux + را به شما نشان می دهد. دروس شامل یادگیری استقرار، عیب‌یابی و مدیریت سیستم‌های مبتنی بر لینوکس، اجرای عملیات در خط فرمان و موارد دیگر است.

و این تنها یکی از پنج دوره تخصصی است که برای آماده سازی مستقیم شما برای حرفه ای در امنیت سایبری و فناوری اطلاعات طراحی شده است.

همه دوره های موجود در بسته برای همیشه در دسترس شما هستند. این بدان معناست که شما می توانید با سرعت خود مطالعه کنید و از این بسته نرم افزاری به عنوان یک ابزار مرجع استفاده کنید زیرا در کار خود اعتماد به نفس ایجاد می کنید. اصول به ندرت تغییر می کند و امتحانات گواهی CompTIA به اندازه کافی سخت است که داشتن مجموعه ابزاری مانند این در پشت مشعل آرامش بخش خواهد بود.

در بسته آموزشی گواهینامه آزمون CompTIA و PBQs صرفه جویی کنید

متخصصان در زمینه IT اغلب به دو روش به CompTIA نگاه می کنند: به عنوان فرصتی برای سرعت بخشیدن به شیوه های صنعت و به عنوان راهی برای باز کردن درها برای مشاغل. اگر به تازگی آموزش امنیت سایبری خود را شروع کرده اید، این بسته آموزشی همه چیز را از اصول اولیه تا مهارت های پیشرفته را پوشش می دهد. برای زبان آموزان پیشرفته تر، این برای کارفرمایان اثبات است که شما می توانید آنچه را که باید انجام دهید.

این بسته پنج دوره کلیدی برای یک حرفه جالب با افزایش فرصت های شغلی فناوری اطلاعات است. بسته آموزشی گواهینامه آزمون CompTIA CompTIA 2022 را دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …