یک پهپاد برای کمک به محافظت از غیرنظامیان اوکراینی اهدا کنید


در میان تماس‌های مختلف برای کمک از طرف اوکراین در طول تهاجم روسیه، شرکت نرم‌افزار Skylum راهی را به شما پیشنهاد داد تا یک پهپاد نظارتی را به شما اهدا کنید که می‌تواند به محافظت از غیرنظامیان اوکراینی در برابر ویرانی‌های جنگ کمک کند.

اسکایلوم روز پنجشنبه در یک پست جدید ترین اخبار اپل ی گفت: “شما می توانید به اوکراینی ها کمک کنید تا از خود محافظت کنند زیرا پهپاد شما تصاویر لحظه ای از وضعیت روی زمین ارائه می دهد.”

هواپیماهای بدون سرنشین برای اوکراین

Bellevue، مستقر در واشنگتن، Skylum، که نرم‌افزار ویرایش عکس Luminar مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مک و رایانه شخصی می‌سازد، در سال 2009 با نام Macphun Software در اوکراین تأسیس شد.

پست جدید ترین اخبار اپل Skylum – با عنوان “اوکراین از شما کمک می خواهد. ما می‌توانیم با هواپیماهای بدون سرنشین از غیرنظامیان محافظت کنیم.

او گفت: «پهپاد خود را اهدا کنید تا بتوانیم امنیت شهروندان اوکراینی را تضمین کنیم. پهپاد شما غیر مسلح باقی می ماند و فقط برای اهداف نظارتی استفاده می شود.

با این حال، در این پست جزئیاتی در مورد نحوه استقرار پهپادها در اوکراین وجود ندارد.

یک پهپاد برای محافظت از غیرنظامیان اوکراینی اهدا کنید

بیشتر از پست جدید ترین اخبار اپل Skylum:

اکنون، در حالی که روسیه به اوکراین حمله کرده است و در تلاش است تا هر چیزی را که تیم Skylum برای آن مطرح می‌کند، از بین ببرد، ما از دوستان عکاس خود درخواست حمایت می‌کنیم.

شما می توانید به اوکراینی ها کمک کنید تا از خود محافظت کنند زیرا پهپاد شما تصاویر لحظه ای از وضعیت روی زمین ارائه می دهد. مدافعان ما می‌توانند با کمک پهپادها سریع‌تر و قاطع‌تر عمل کنند و با هشدارهای قبلی در مورد خطر قریب‌الوقوع، امنیت بهتری را برای غیرنظامیان فراهم کنند. پهپاد شما زندگی را نجات خواهد داد!

این جنگ ناروا در وسط اروپا باید پایان یابد و شما می توانید سهم خود را داشته باشید. این اطلاعات را با جامعه هواپیماهای بدون سرنشین خود و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

پهپادهایی که می توانید اهدا کنید (به علاوه مراحل بعدی)

پست جدید ترین اخبار اپل Skylum نشان می دهد که هواپیماهای بدون سرنشین زیر مورد نیاز هستند:

  • DJI Mavic 2 Zoom
  • DJI Dron Mavic 2 Enterprise Dual
  • Autel Evo 2
  • DJI Air 2S
  • DJI Mavic Air 2
  • DJI Mavic 2 Pro
  • دیجی مینی

پس از آن، پست یک تماس برای اطلاعات بیشتر در مورد کمک های مالی، از جمله محل ارسال سخت افزار ارائه کرد.

در این پست آمده است: «برای دریافت اطلاعات بیشتر، لطفاً با سابینا ایلیاسوا از تیم Skylum به آدرس [email protected] تماس بگیرید. “او اطلاعات بیشتری در مورد آدرس تحویل به شما ارائه خواهد کرد.”
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …