Adobe تمام فروش های جدید خود را در روسیه به دلیل حمله به اوکراین متوقف می کند


ادوبی اعلام کرده است که تمام فروش های جدید در روسیه را به دلیل “جنگ غیرقانونی” در اوکراین متوقف می کند.

مدیرعامل شانتانو ناراین در یک پست جدید ترین اخبار اپل ی اعلام کرد:

طی چند روز گذشته، ما همچنان شاهد حملات خشونت‌آمیز و غیرقانونی به اوکراین و از دست دادن غم‌انگیز جان‌های بی‌گناه بوده‌ایم. تصاویر وحشتناک و دلخراش هستند. با مشاهده این فاجعه، بر این باوریم که مسئولیت داریم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات و خدمات ما برای حمایت از این جنگ غیرقانونی استفاده نمی شود.

در اوایل این هفته، Adobe یک سری اقدامات را برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود و ارائه کمک های بشردوستانه به اوکراین انجام داد.

ادوبی بلافاصله فروش محصولات و خدمات جدید Adobe را در روسیه متوقف خواهد کرد.

ادوبی همچنین فاش کرد که از تحریم‌های اتحادیه اروپا، ایالات متحده و بریتانیا پیروی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ یک از محصولات و خدماتش توسط «موسسات ممنوعه» استفاده نمی‌شود. همچنین فاش کرد که دسترسی به رسانه‌های تحت کنترل دولت را به Adobe Creative Cloud، Adobe Document Cloud و Adobe Experience Cloud قطع کرده است.

همچنین یک میلیون دلار به عملیات های بشردوستانه در منطقه کمک کرده است. ناراین در پایان گفت:

ما می دانیم که تنها یک شرکت می تواند کارهای زیادی برای تأثیرگذاری بر تهاجم غیرقابل توجیه انجام دهد. اما ما همچنین مسئولیت مدنی و اخلاقی خود را برای حمایت از دموکراسی و انسانیت درک می کنیم. ما متعهد به انجام هر کاری هستیم تا از کسانی که مستقیماً تحت تأثیر قرار می گیرند و با کل جامعه Adobe خود حمایت کنیم.

Adobe برخی از بهترین ابزارهای iPhone و iPad را برای ایجاد و ویرایش عکس‌ها و فیلم‌ها و همچنین برنامه‌های MacBook درخشان برای حرفه‌ای‌ها می‌سازد. این آخرین شرکت در لیست به سرعت در حال رشد از نهادهایی است که در واکنش به تهاجم، فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورده اند. اپل اوایل این هفته اعلام کرد که فروش محصولات خود را در این کشور در اوایل این هفته متوقف خواهد کرد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …