Apple AirTag vs. نقطه کارت چیپولو: کدام را باید بخرید؟

اخبار اپل


مال اپل

AirTag

فوق العاده باریک

نقطه کارت چیپولو

رندر نقطه ای کارت چیپولو

AirTag ردیاب مورد استفاده برای دارندگان آیفون با هوشمندی های جستجوی دقیق و حفاظت از حریم خصوصی برتر است. طراحی کوچک، مجموعه ای از لوازم جانبی و قیمت به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه آن را به گزینه ای همه کاره تبدیل کرده است. بهتر از این، باتری قابل تعویضی دارد و می‌توان آن را با شکلک‌ها به سبک شخصی خود تغییر داد.

29 دلار در اپل

میانگین

 • ادغام یکپارچه با برنامه Find My
 • لوازم جانبی و شخصی سازی موجود است
 • از بلوتوث LE، U1 و NFC استفاده می کند
 • حریم خصوصی و امنیت در اولویت قرار دارند
 • باتری CR2032 که به راحتی قابل تعویض است
 • مقاوم در برابر آب و گرد و غبار با استاندارد IP67

منفی

 • تراشه فوق‌باند U1 فقط با دستگاه‌های آیفون 11 و 12 کار می‌کند
 • انحصاری اپل

Chipolo CARD Spot از ادغام Find My، بلندگوی بلند و طراحی کارتی بهره می برد که آن را به ردیاب ایده آل برای کیف پول هر کاربر اپل تبدیل می کند. فقدان قابلیت جستجوی دقیق و باتری قابل تعویض در مقایسه با AirTag معایب قابل توجهی هستند.

35 دلار در Chipolo

میانگین

 • ادغام شخص ثالث با برنامه Find My
 • مزایای محافظت از حریم خصوصی Find My Apple
 • اعلان های سمت چپ و پشتیبانی از حالت گمشده
 • طراحی فوق العاده باریک به سبک کارت اعتباری
 • بلندگوی بلند

منفی

 • بدون پشتیبانی از Ultra-Wideband و Precision Finding
 • باتری قابل تعویض توسط کاربر نیست
 • استاندارد IPX5 مقاومت در برابر آب و گرد و غبار
 • انحصاری اپل

AirTag اپل تبدیل به ردیاب واقعی آیتم برای کاربران آیفون شده است و دلیل خوبی هم دارد. یکی از بهترین ویژگی‌های آن، شبکه Find My است که برای ردیاب‌های آیتم‌های شخص ثالث نیز در دسترس است و به دستگاه‌هایی مانند Chipolo CARD Spot اجازه می‌دهد تا در مواردی که AirTag چندان مناسب نیست، وجود داشته باشند و موارد استفاده خاص را پر کنند، مانند در کیف پول شما

Apple AirTag vs. نقطه کارت چیپولو: شکستن آن

در حالی که هر دو ردیاب که در اینجا مقایسه می شوند با شبکه جهانی Find My یکپارچه می شوند، هنوز تفاوت هایی در مورد استفاده در دنیای واقعی وجود دارد که ممکن است تصمیم شما را تحت تأثیر قرار دهد. اما ابتدا، در اینجا نحوه تجزیه مشخصات آمده است.

Apple AirTag نقطه کارت چیپولو
قیمت 29 دلار 35 دلار
قابلیت اتصال بلوتوث LE، U1 (باند فوق العاده)، NFC بلوتوث
با Find My کار می کند آره آره
با دستگاه های غیر اپل کار می کند خیر خیر
اعلان های سمت چپ آره آره
یافتن دقیق آره خیر
بلندگوی داخلی آره بله 105 دسی بل
عمر باتری یک سال (CR2032 قابل تعویض توسط کاربر) دو سال (غیر قابل تعویض، برنامه تجدید و بازیافت)
رتبه بندی مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IP67 IPX5
رنگ سفید مشکی
شخصی آره خیر
ابعاد 1.26 x 1.26 x 0.31 اینچ 3.35 اینچ 2.11 x 0.09 اینچ

Apple AirTag vs. نقطه کارت چیپولو: AirTag وقتی نوبت به یافتن وسایل شما می رسد برنده می شود

Hero Review Airtag

منبع: جوزف کلر / آی‌مور

ادغام با شبکه Find My AirTag و Chipolo CARD Spot را از تعداد بی شمار ردیاب بلوتوث موجود در بازار متمایز می کند.

کار با Find My به این معنی است که راه‌اندازی هر دو دستگاه با چند ضربه در برنامه Find My آسان است و می‌توانید آخرین مکان شناخته‌شده مورد ردیابی‌شده خود را روی نقشه ببینید، آن را پینگ کنید تا به شما کمک کند آن را پیدا کنید. ، یا آن را روی حالت گم شده تنظیم کنید تا یاب خود را از جزئیات تماس شما مطلع کند. بهتر است، با توجه به اینکه شبکه Find My صدها میلیون دارنده آیفون را شامل می شود، هر زمان که یک کاربر آیفون در محدوده بلوتوث قرار گیرد، در مورد مکان AirTag یا Chipolo CARD Spot خود مطلع خواهید شد.

Precision Finding به شما امکان می دهد مکان دقیق AirTag را مشخص کنید.

با این حال، AirTag به لطف تراشه U1 اختصاصی اپل می‌تواند یک قدم جلوتر از CARD Spot برود. این تراشه باند فوق‌العاده امکان یافتن دقیق را فراهم می‌کند، به این معنی که می‌توانید از آیفون سازگار خود برای تعیین دقیق و راهنمایی شما به مکان دقیق مورد استفاده کنید. این به ویژه در مواقعی مفید است که ممکن است چیزی را در اطراف خانه جابجا کرده باشید و نتوانید آن را ببینید.

CARD Spot Chipolo این تراشه را ندارد و در عوض به بلوتوث متکی است، بنابراین نمی‌توانید از جستجوی دقیق استفاده کنید. برای مبارزه با این موضوع، CARD Spot دارای بلندگوی بلندتری است که می‌تواند از برنامه Find My فعال شود و به شما کمک می‌کند تا با دنبال کردن صدا، کیف پول گمشده خود را پیدا کنید.

Apple AirTag vs. نقطه کارت چیپولو: CARD Spot برای کیف پول بهترین است

شیوه زندگی نقطه ای کارت چیپولو

منبع: چیپولو

اگرچه می‌توانید یک AirTag را در کیسه سکه کیف خود قرار دهید، اما ضخامت آن برآمدگی قابل توجهی را ایجاد می‌کند که ایده‌آل نیست. طراحی فوق‌العاده باریک 0.31 اینچی Chipolo CARD Spot آن را برای موارد خاص ردیابی کیف پول شما انتخاب بهتری می‌کند. به سختی متوجه آن می‌شوید که درست به داخل یکی از اسلات‌های کارت کیف‌تان می‌چرخد، و از اعلان‌های سمت چپ و توانایی قرار دادن کیف پول خود بر روی نقشه در صورت گم شدن آن لذت خواهید برد.

Chipolo CARD Spot مستقیماً به یکی از درگاه‌های کارت کیف شما می‌خورد بدون اینکه حجم زیادی به آن اضافه شود.

ضخامت نسبی AirTag تا حدی به دلیل وجود باتری سلول سکه ای قابل تعویض توسط کاربر است. بدون شک، اگر اپل می‌خواست ردیاب نازک‌تری بسازد بدون اینکه کاربر بتواند باتری را تعویض کند، می‌توانست این کار را انجام دهد، اگرچه این امر از نظر زیست‌محیطی بدتر بود. متأسفانه، نازکی CARD Spot Chipolo به قیمت یک باتری قابل تعویض تمام می شود، اگرچه این شرکت عمر دو ساله را تخمین می زند و در صورت بازگرداندن باتری خود برای بازیافت، 50 درصد تخفیف برای جایگزینی ارائه می دهد.

اگر قرار باشد CARD Spot در کیف پول شما بماند، درجه‌بندی پایین‌تر در برابر گرد و غبار و آب مقاومت کمتری نیز ایجاد می‌کند. در مقابل، موارد استفاده AirTag شامل بستن بند به بیرون کوله پشتی یا آویزان کردن کلیدها با لوازم جانبی مختلف AirTag است که ممکن است بیشتر در معرض عناصر قرار گیرد.

Apple AirTag vs. نقطه کارت چیپولو: کدام را باید بخرید؟

برای بیشتر موارد استفاده، AirTag خود اپل با نیازهای شما سازگاری بیشتری دارد، با ویژگی جستجوی دقیق که واقعاً آن را در پیدا کردن اموال گمشده متمایز می کند. به خاطر داشته باشید که ممکن است برای گرفتن یک جاکلیدی یا نوع دیگری از پایه برای چسباندن آن به هر موردی که می‌خواهید ردیابی کنید، نیاز به صرف مقداری اضافی داشته باشید.

با توجه به فاکتور شکل آن، Chipolo CARD Spot فقط باید توسط کسانی که می‌خواهند در کیف پول خود نگه دارند، دریافت کنند، اما به خوبی این مورد را پر می‌کند. ادغام یافتن من برای کسانی که می خواهند همه چیز را در اکوسیستم اپل نگه دارند عالی است، و حجم کم را به حمل روزانه شما اضافه می کند. فقدان یافتن دقیق آن ممکن است همچنان باعث شود که AirTag در جیب سکه کیف پول آنها بیفتد.

مکان دقیق

رندر Apple Airtag بریده شد

AirTag

ردیاب کوچک همه کاره

تجربه AirTag یکپارچه است و به شما امکان می دهد تقریباً هر چیزی را ردیابی کنید، به لطف طراحی کوچک و هوشمندهای جستجوی دقیق آن.

تمرکز بر کیف پول

رندر نقطه ای کارت چیپولو

نقطه کارت چیپولو

یکی را داخل کیف پول خود قرار دهید

Chipolo’s CARD Spot از شبکه قدرتمند Find My و ویژگی‌های ایمنی اپل بهره می‌برد و برای موارد استفاده خاص پیدا کردن کیف پول بی‌جا شما عالی عمل می‌کند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …