Apple TV + فیلم موفق “CODA” برنده چهار جایزه فیلم HCA شد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


CODA برای Apple TV + به چیزی محبوب تبدیل شده است و در هر مرحله جوایزی را به دست می آورد. امروز برنده های بیشتری را به همراه دارد، با کمتر از چهار جایزه فیلم انجمن منتقدان هالیوود (HCA) که مسیر پروژه Apple Original Films را طی می کند. برندگان در پنجمین مراسم سالانه جوایز فیلم HCA در روز دوشنبه 28 فوریه 2022 مشخص شدند.

داغ روی پاشنه CODA همین فیلم با برنده شدن جوایز SAG تاریخ ساز شد و اکنون چهار جایزه فیلم HCA از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرده است.

چهار برنده جایزه فیلم HCA شامل “

  • بهترین عکس
  • بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
  • بهترین فیلمنامه اقتباسی
  • جایزه HCA Spotlight برای امیلیا جونز، مارلی متلین، تروی کوتسور، یوجنیو دربز و دانیل دورانت

همانطور که Apple TV + سریع اشاره می کند، CODA در حال حاضر از نظر جوایز در یک فرم واقعی است.

از زمان اولین نمایش جهانی خود، فیلم اصلی اپل نامزد و تحسین شده «CODA» رگه های پی در پی تحسین و افتخار دریافت کرده است و اولین فیلم سینمایی است که اکثراً بازیگران ناشنوا هستند که نامزد اسکار بهترین فیلم شده است. علاوه بر جوایز SAG تاریخ‌ساز، این فیلم اخیراً با جایزه تصویر NAACP برای فیلم مستقل برجسته، جایزه AFI، نامزدی جایزه بفتا و نامزدی جایزه PGA شناخته شد. در جشنواره فیلم ساندنس 2021، چهار جایزه بی‌سابقه از جمله جایزه ویژه هیئت داوران برای گروه بازیگران، جایزه کارگردانی، جایزه تماشاگران و جایزه بزرگ هیئت داوران دریافت کرد.

می توانید تماشا کنید CODA در حال حاضر در Apple TV + و اگر هنوز هم می خواهید از آن استفاده کنید، قطعا باید آن را تماشا کنید.

اگر می خواهید لذت ببرید CODA در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …