Leanne به همه کسانی که واقعاً مسئول هستند نشان می دهد [Apple TV+]


دوروتی بابت نصب این هفته Apple TV + تریلر از Leanne و پیروانش خسته شده است. بوفه. وقتی لین شروع به اعمال قدرت آشکار و تاریک تر بر اتفاقات خانواده ترنر می کند، شرارت فرقه افزایش می یابد. و دوروتی متوجه می‌شود که او دیگر کسی نیست که در اوج پر هرج و مرج کنترل را در دست داشته باشد.

اکنون به نظر می رسد که پایان بازی این است که دوروتی و لین برای روح بچه جریکو می جنگند.

بوفه خلاصه: “کمپ”

در قسمت این هفته با عنوان «کمپ»، فصل جدید شان (با بازی توبی کبل) به عنوان مجری برنامه دستکش لذیذ آغاز شده است. لیان (نل تایگر آزاد) به وجد آمده است و جولیان (روپرت گرینت) به همان اندازه که همیشه برای شان خوشحال است. دوروتی (لورن امبروز) می‌گوید که چنین است، اما لیان فکر می‌کند که دارد جعل می‌کند.

در همین حال، دوروتی از بدخلقی لین خسته شده است. او فکر می کند به این دلیل است که لین و جولیان با هم می خوابند، اما همه چیز همیشه عجیب تر می شود. دوروتی همچنین متوجه می‌شود که خاطراتش را از زمانی که لین برای اولین بار آمده است از دست داده است.

دوروتی شروع به جست‌وجو در اتاق لیان می‌کند و یک دفترچه طراحی با چند نقاشی دردسرساز پیدا می‌کند. آن شخصیت عظیم که در میان ابرهای تاریک ایستاده و بر همه چیز سر به فلک کشیده چیست؟

با این حال، دوروتی نمی تواند شان را به این باور برساند که چیزی اشتباه است. (من عاشق تعهد سریال به کوران همه هستم. این یک شوخی کاملاً محکم است که بعد از تمام این همه خانواده، شان نمی تواند از بدخواهی آشکاری که این بار آنها را دور می زند کمتر احساس نگرانی کند).

دوروتی نقشه ای می کشد

دوروتی در حال تماشای زمانی است که لین جریکو را به پارک می‌برد و اجازه می‌دهد که فراریان فرقه کودک او را نگه دارند. دوست جولیان PI، Roscoe (فیلیپ جیمز برانون) اتفاقاً در همان زمان در حال قدم زدن است.

دوروتی به جای اینکه از اینکه احساس می‌کند به او بی‌احترامی می‌شود ناراحت شود، تصمیم می‌گیرد اقدامی انجام دهد. او از دوست دختر جولیان، ویرا (سونیتا مانی) می‌خواهد تا با لیان درباره آن صحبت کند – و او را همراهی کند – برای یک کلاس نشانه‌شناسی رقص دو ماهه (یک شوخی دیگر) در نیوجرسی. این یک راه حیله گرانه برای بیرون کردن لین از خانه و دور کردن از جریکو است.

البته لین به درستی آن را می بیند، اما او بحث نمی کند. شان نیز بحث نمی کند، اما او نیز از این ایده متنفر است.

جولیان دعوا می‌کند، و به شدت تلاش می‌کند تا حسی به خواهرش وارد کند. جریکو شروع به گریه می‌کند، انگار می‌داند که لیان برای مدت طولانی‌تر از حد معمول می‌رود. و سپس جریکو ناپدید می شود و عروسک تولدی که دوروتی در فصل اول معتقد بود پسرش بود جایگزین آن شد.

شما می دانید که من چه توانایی دارم

باید بگویم انتظار داشتم لیان برود رقصیدن را یاد بگیرد. معرفی فصل گذشته خاله جوزفین (آجودان خاله می، رهبر فرقه) به این نکته اشاره کرد که بوفه شروع به نشان دادن تأثیر فیلم داریو آرجنتو کرده بود سوسپیریا، در مورد خانواده ای از جادوگران که در یک آکادمی رقص در آلمان فعالیت می کنند. اما در حال حاضر، این چیزها در پس زمینه باقی می مانند.

سلین هلد و لوگان جورج این هفته دوباره روی صندلی کارگردانی نشسته‌اند و معجزه می‌کنند. وقتی دوروتی و جولیان خانه را متلاشی می‌کنند و به دنبال جریکو می‌گردند، تنش‌ها به حد غیرقابل تحملی می‌رسند، که گریه‌اش را تقریباً از تمام اتاق‌های خانه می‌شنوند. لین زیر باران روی پله های جلو می ایستد در حالی که توبه (تونی رولوری) سعی می کند او را سوار ماشینش کند تا بتواند او را به ایستگاه قطار ببرد. زیرزمین به معنای واقعی کلمه زیر پای شان فرو می ریزد و ویرا از جولیان جدا می شود.

شان، که یک بار دیگر شکل تصویر بزرگ‌تر را از دست داده، از لیان عذرخواهی می‌کند، که به خانه برمی‌گردد و به دوروتی می‌گوید که جریکو در گهواره‌اش است… تمام مدت آنجا بوده است. دوروتی در آن لحظه می‌فهمد که لین در حال صدا زدن عکس‌ها است (او حتی جولیان را دوباره به سمت خودش می‌گیرد، حالا که ویرا از راه افتاده است).

البته او تمام مدت بوده است، اما اکنون همه آن را می دانند. شان تنها کسی است که به نظر می رسد فکر نمی کند مشکلی در آن وجود دارد. او قبل از پایان خواهد دید، حدس من است.

تماشا کردن بوفه در Apple TV +

قسمت های جدید از بوفه جمعه ها می رسند

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …