Pokémon Legends: Arceus – چگونه تمام فرم های Rotom را دریافت کنیم

اخبار اپل


منبع: iMore

Pokémon Legends: Arceus تا لبه با پوکمون پر می شود تا پیدا کند، از جمله Rotom منحصر به فرد. برای اکثر پوکمون‌ها غیرمعمول، Rotom می‌تواند شکل و فرم خود را تغییر دهد، به این معنی که اگر مایلید کمی تلاش کنید – و پول زیادی – می‌توانید این پوکمون خاص را مطابق میل خود تغییر دهید. مطمئن نیستید که چگونه در مورد آن اقدام کنید، یا حتی از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

چگونه Rotom را در Pokémon Legends: Arceus باز کنیم

ابتدا، برای پیدا کردن و گرفتن Rotom، باید به آنجا بروید کوهستان هایلند. شما طبیعتاً به عنوان بخشی از مرور داستان اصلی Pokémon Legends: Arceus به اینجا خواهید آمد، زیرا این چهارمین منطقه اصلی در بازی است. اگر به دنبال پوکمون افسانه‌ای هستید، قفل این منطقه از قبل باز شده است.

قبل از رفتن به کوه‌های کوهستانی، باید اسنیزل را باز کنید. داشتن Sneasel به شما این امکان را می دهد که به راحتی از صخره ها بالا بروید و به مناطقی برسید که برای باز کردن قفل Rotom باید بررسی کنید. اگر Sneasel ندارید، می‌خواهید به آنجا بروید زمین های ابسیدین و مناطقی که دارای اعوجاج فضا-زمان هستند را بررسی کنید.

حالا که یک اسنیزل دارید، به کوهستان هایلندز بروید. از اینجا، شما می خواهید به طور خاص اطراف را بررسی کنید میدان مقدس و ردیف های دندان سنگی، زیرا این دو مکان هستند که Rotom به طور منظم تخم ریزی می کند.

نحوه دریافت تمام فرم های Rotom در Pokémon Legends: Arceus

هر زمان که یک Rotom خریداری کردید، وقت آن است که راه خود را به آنجا برگردید دهکده جوبیلیف. فقط به سمت راست تالار گلکسی بروید و با آن صحبت کنید زنجبیل انجمن صنفی جینکو. Gingko Guild به طور منظم لوازم و اقلام منحصربه‌فردی را می‌فروشد که در هیچ جای دیگر بازی نمی‌توانید خریداری کنید.

Pokemon Legends Arceus Ginter

منبع: iMore

Ginter به شما پیشنهاد می دهد که یک آیتم مکانیکی مرموز از زمان به زمان. این آیتم ها متفاوت هستند و 20000 یا 40000 پوکه دلار قیمت دارند. در کل پنج مورد وجود دارد:

  • جعبه مکانیکی (مایکروویو)
  • کابینت مکانیکی (یخچال)
  • اره گرد مکانیکی (چمن زن)
  • چرخ دنده مکانیکی (پنکه)
  • وان مکانیکی (ماشین لباسشویی)

بدیهی است، آن را به یک مقدار زیادی پولی که می توانید پس انداز کنید و هر پنج مورد را بگیرید. پس از خرید یک کالا، به خانه شما اضافه می شود. از آنجا، می‌توانید با یک آیتم تعامل کنید تا Rotom خود را به یک فرم جدید تغییر دهید. این فرآیند رایگان و قابل تکرار است، بنابراین هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. همچنین می‌توانید از آن در چند روتوم استفاده کنید، بنابراین اگر به کوه‌های کوهستانی برگردید و تعدادی دیگر از این پوکمون‌های عجیب را بگیرید، می‌توانید آن‌ها را به شکل‌های مختلف تغییر دهید.

نحوه تغییر فرم های Rotom در Pokémon Legends: Arceus

پس از خرید اقلام مختلف مکانیکی مرموز که انجمن صنفی جینکو می فروشد، به خانه خود بروید و داخل آن را نگاه کنید. لوازم خانگی را در مکان‌های مختلفی در اطراف خانه‌تان پیدا خواهید کرد و همیشه به رنگ قرمز Rotom ظاهر می‌شوند. در حالی که Rotom در مهمانی شما است با آیتم های مکانیکی تعامل کنید تا توانایی های مرتبط با آن فرم را به دست آورید.

روتوم حرارتی (مایکروویو)

Pokemon Legends Arceus Heat Rotom

منبع: iMore

پوکمون های برقی و آتشی. از تعامل با جعبه مکانیکی که یک مایکروویو است به دست می آید.

فراست روتوم (یخچال)

Pokemon Legends Arceus Frost Rotom

منبع: iMore

پوکمون های الکتریکی و یخی. به دست آمده از تعامل با کابینت مکانیکی که یک یخچال است.

Mow Rotom (چرخ زن)

Pokemon Legends Arcues Mow Rotom

منبع: iMore

پوکمون های برقی و چمنی. از تعامل با اره گرد مکانیکی که یک ماشین چمن زنی است به دست می آید.

فن روتوم (فن)

Pokemon Legends Arceus Fan Rotom

منبع: iMore

پوکمون های برقی و پرنده. با تعامل با چرخ مکانیکی که یک فن است به دست می آید.

روتوم شستشو (ماشین لباسشویی)

Pokemon Legends Arceus Wash Rotom

منبع: iMore

پوکمون برقی و آبی. از تعامل با وان مکانیکی که یک ماشین لباسشویی است به دست می آید.

به خوش گذرانی ادامه دهید!

اکنون که هر پنج فرم Rotom را دارید، به خوبی در راه پر کردن Pokédex هستید. Pokémon Legends: Arceus از بسیاری از ویژگی‌های بازی‌های گذشته پوکمون اجتناب می‌کند، و با توجه به اینکه Pokémon Scarlet و Violet اکنون برای نینتندو سوییچ در راه هستند، جالب است که ببینید کدام یک از این تغییرات مکانیکی گیم‌پلی در حرکت رو به جلو است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که اوضاع دقیقاً چگونه پیش می‌رود، اما با تحسین منتقدان و موفقیت ظاهری تجاری Arceus تا کنون، به نظر می‌رسد این یک بازی ماندگار خواهد بود.

ماجراجویی بزرگ

Pokemon Legends Arceus Boxart

Pokémon Legends: Arceus

تکان دادن بزرگ

Pokémon Legends: Arceus یک دنیای باز را فراهم می کند که بازیکنان می توانند آن را کشف کنند و ده ها ده ها پوکمون را برای گرفتن آن فراهم می کند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …