آلبوم هری استایلز رکورد کندریک لامار استریم های روز اول را در دو ساعت شکست


هری استایلز به طور کامل رکورد استریم روز اول اپل موزیک را از بین برده است و در مدت دو ساعت از معیار کندریک لامار در سال 2022 پیشی گرفته است.

در پی راه اندازی خانه هری در Apple Music و قبل از یک کنسرت پخش زنده در این پلتفرم، Apple Music فاش کرد:

استایلز رکوردی را شکست که تنها یک هفته باقی مانده بود، پس از اینکه کندریک لامار تنها هفت روز پیش رکورد جدیدی را در سال 2022 برای استریم های روز اول ثبت کرد. از 14 می:

اپل تأیید کرده است که آلبوم جدید کندریک لامار رکورد پخش جریانی روز اول 2022 را در Apple Music شکسته است.

این شرکت روز شنبه اعلام کرد:

آقای کندریک لامار کی دات را فریاد بزنید. Morale & The Big Steppers بیشترین استریم های روز اول را برای آلبومی که تا کنون در سال 2022 منتشر شده بود داشته است.

استایلز کاملاً این را تحت الشعاع قرار داد و رکورد لامار را در 180 دقیقه شکست و بدون شک امتیاز فوق‌العاده بالایی را برای بقیه سال به ثبت رساند.

بعداً در همان تاریخ، استایلز برای افتتاحیه کنسرت Apple Music Live روی صحنه رفت و در آنجا آلبوم جدید خود را در یک عرصه فروش رفته در نیویورک به نمایش گذاشت.

این برنامه در ساعت 9 صبح به وقت محلی یکشنبه و ساعت 2 بامداد PT در 26 می در Apple Music پخش می شود. استایلز همچنین مصاحبه ای عمیق با زین لوور درباره ساخت آلبوم جدید خود انجام داد.

خانه هری برای پخش جریانی در Apple Music در همه بهترین آیفون‌ها، آی‌پدها، مک‌ها و موارد دیگر اپل موجود است.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …