آیا Apex Legends Mobile از کنترلرها در iOS پشتیبانی می کند؟

اخبار اپل


منبع: ساموئل تولبرت / آی‌مور

Apex Legends Mobile اینجاست! Respawn Entertainment تجربه بازی چندنفره بتل رویال خود را به گوشی‌ها و تبلت‌ها آورده است، به این معنی که راه کاملا جدیدی برای بازیکنان وجود دارد که با استفاده از Legends مورد علاقه خود مبارزه کنند. اگر به دنبال ارتقای بازی خود و کسب برتری در عرصه هستید، ممکن است بخواهید از یک کنترلر استفاده کنید.

آیا Apex Legends Mobile از کنترلرها در iOS پشتیبانی می کند؟

Apex Legends Mobile اینطور نیست به صراحت کنترلرهای پشتیبانی این بدان معنا نیست که نمی توانید از آنها استفاده کنید. می‌توانید یک کنترلر بلوتوث را جفت کنید و از آن برای انجام بازی استفاده کنید، اما Apex Legends Mobile بر روی کنترل‌های لمسی بهینه شده است. در نتیجه، کنترل‌کننده‌ای که استفاده می‌کنید ممکن است بسته به مدل دقیق، با عملکردهای خاصی مشکل داشته باشد.

ویرایشگر بازی ما، کارلی ولوچی، هنگام بررسی بازی در iOS، مشکل زیادی با کنترلر Xbox خود نداشت، بنابراین از عدم پشتیبانی تضمینی دلسرد نشوید. طبق تجربه ما، کنترل‌کننده‌های دارای پشتیبانی بلوتوث در بازی به خوبی کار می‌کنند، مخصوصاً اگر در هدف‌گیری مشکل دارید. با این حال، منوهای بازی در حال حاضر با کنترلرها سازگار نیستند، بنابراین همچنان باید از کنترل های لمسی برای آن قسمت از بازی استفاده کنید.

بنابراین، اگر Apex Legends Mobile را از طریق یکی از آیفون‌ها یا آی‌پدهای بازی عالی بازی می‌کنید، ممکن است بخواهید به جای تکیه بر کنترل‌های لمسی، یک کنترلر وصل کنید. هرکسی که بازی‌های موبایل را نسبتاً جدی می‌گیرد – یا بازی‌ها را در چندین پلتفرم بازی می‌کند – احتمالاً قبلاً تعدادی از بهترین کنترلرها را در اختیار دارد، بنابراین آنها را امتحان کنید!

نحوه استفاده از کنترلر با Apex Legends Mobile در iOS

اگر می خواهید هنگام بازی Apex Legends Mobile از یک کنترلر با iPad و iPhone خود استفاده کنید، این یک فرآیند نسبتاً ساده است. هر کنترل‌کننده‌ای که بتوان آن را با دستگاه iOS جفت کرد کار می‌کند، بنابراین اگر می‌خواهید از دسته Xbox Series X | S یا کنترلر PS5 DualSense استفاده کنید، می‌توانید شروع کنید.

  1. جفت شدن بلوتوث را فعال کنید روی کنترلر شما این فرآیند بسته به کنترلی که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود.
  2. هنگامی که جفت شدن کنترلر شما فعال شد، به دستگاه iOS خود بروید تنظیمات.
  3. انتخاب کنید بلوتوث.
  4. انتخاب کنترل کننده مورد نظر. اگر همه چیز به درستی کار می کند، باید شناسایی و نامگذاری شود.

از آنجا، شما خوب هستید! آنچه را در بالا گفتیم به خاطر داشته باشید – برای شروع بازی و پیمایش منوها باید از کنترل های لمسی استفاده کنید. هنگامی که واقعاً وارد بازی شدید، کنترلر شما قابل استفاده خواهد بود.

حمایت بیشتر؟

Apex Legends Mobile هنوز در مورد بازی‌های بزرگ موبایلی نسبتاً جدید است، بنابراین این امکان وجود دارد که توسعه‌دهنده Respawn Entertainment برای افزایش پشتیبانی از کنترلر در آینده تلاش کند. در حالی که کنترلر شما برای نبرد و ناوبری درون بازی کاملاً مناسب است، شاید در آینده در منوها نیز قابل استفاده باشد.

انتخاب محکم

کنترلر ایکس باکس Reco Square

کنترلر ایکس باکس

تقریباً با همه چیز مفید است

کنترلرهای Xbox به دلایل خوبی محبوب هستند. اگر می‌خواهید ادامه دهید و همین الان Apex Legends Mobile را با یک کنترلر بازی کنید، این انتخاب خوبی است.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …