آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

اخبار اپل


یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود
عکس: کن پیلونل

به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو پیش بینی کرد که اپل در سال 2023 کانکتور لایتنینگ را کنار گذاشته و به USB-C در آیفون 15 تغییر خواهد داد.

USB-C می تواند به شارژ سریع آیفون 15 کمک کند

تحلیلگر TF International Securities می گوید پذیرش USB-C به اپل این امکان را می دهد که انتقال داده و سرعت شارژ را در آیفون های سال آینده بهبود بخشد. آیفون‌های فعلی به سرعت انتقال USB 2.0 محدود می‌شوند، بنابراین انتقال فایل‌های بزرگ از حافظه داخلی کمی زمان می‌برد.

علاوه بر این، در حالی که دستگاه‌های اندرویدی می‌توانند با سرعت فوق‌العاده‌ای شارژ شوند در حالی که تا 120 وات شارژ می‌شوند، آیفون‌ها به 20 وات محدود می‌شوند. مجدداً، سوئیچ به USB-C می تواند این را تغییر دهد و به اپل اجازه دهد تا سرعت شارژ سریع تری را در آیفون 15 ارائه دهد.

(1/2) آخرین نظرسنجی من نشان می دهد که آیفون جدید 2H23 پورت لایتنینگ را رها می کند و به پورت USB-C تغییر می کند. USB-C می تواند سرعت انتقال و شارژ آیفون را در طراحی های سخت افزاری بهبود بخشد، اما جزئیات مشخصات نهایی همچنان به پشتیبانی iOS بستگی دارد.

همانطور که قبلاً در مورد iPad Pro و iPad Air دیده‌ایم، سوئیچ به USB-C در را به روی لوازم جانبی بیشتری برای آیفون باز می‌کند. Kuo هشدار می دهد که “جزئیات مشخصات” نهایی به پشتیبانی iOS بستگی دارد، بنابراین ممکن است همه مزایای بالقوه USB-C را دریافت نکنیم.

در هر صورت، این سوئیچ می‌تواند به نفع تامین‌کنندگان فعلی USB-C اپل باشد، که شاهد افزایش قابل‌توجهی در سفارش‌های خود – هم از طرف خود شرکت و هم از طرف دیگر سازندگان لوازم جانبی خواهند بود.

درز دیگری از دیروز نشان داد که اپل می‌تواند در تمام مدل‌های آیفون 15 به طرح‌بندی قرص و سوراخ روی بیاورد. شایعات دیگر حاکی از اضافه شدن لنز پریسکوپ به آیفون های سال آینده است.

آیا پیشنهاد اتحادیه اروپا می تواند نقشی در تصمیم اپل داشته باشد؟

این اولین بار نیست که می شنویم اپل در آیفون آینده به USB-C تغییر می دهد. حتی شایعات حاکی از آن بود که اپل می تواند در نهایت به جای تغییر به USB-C، یک آیفون کاملاً بدون پورت عرضه کند. با این حال، این بار، به دلیل قانون پیشنهادی اتحادیه اروپا که USB-C را به پورت استاندارد همه گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها تبدیل می‌کند، این شرکت می‌توانست برای همیشه نظر خود را تغییر دهد.

البته آیفون 15 هنوز در دست توسعه است. تا زمانی که اپل مشخصات خود را نهایی کند، چیزهای زیادی ممکن است تغییر کند. پس امیدت رو نگیر هم در آیفون سال آینده که با USB-C عرضه می شود.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …