«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

Apple TV +
اخبار اپل


منبع: Bryan M. Wolfe / iMore

Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می تواند موفقیت دیگری برای پخش کننده باشد.

ددلاین اکنون گزارش می دهد که هنری آیکنبری، هنری زاگا، توماس سادوسکی و لیلا رابینز از جمله کسانی هستند که اکنون برای این نمایش قرارداد بسته اند.

هنری آیکنبری (Euphoria)، هنری زاگا (فراتر از جهان)، توماس سادوسکی (زندگی در قطعات)، ویل چیس (دوپسیک)، لیلا رابینز (مردگان متحرک)، سام وارتولومئوس (پل و تونل) و لوون تورمن هاوک به این فیلم پیوستند. تام هالند در اتاق شلوغ، مجموعه گلچین فصلی اپل از Akiva Goldsman و New Regency از A Beautiful Mind. علاوه بر هالند، آنها به بازیگران قبلی آماندا سیفرید، امی راسوم، ساشا لین، کریستوفر آبوت، اما لیرد، جیسون آیزاکس و لیور راز می‌پیوندند.

اتاق شلوغ داستان هایی در مورد افرادی خواهد گفت که از بیماری روانی رنج برده اند و سپس یاد گرفته اند با آن زندگی کنند. فصل اول 10 قسمت خواهد بود و بر اساس بیوگرافی دنیل کیز ساخته شده است ذهن های بیلی میلیگان.

هالند نقش دنی سالیوان را بازی خواهد کرد، شخصیتی که بر اساس Milligan ساخته خواهد شد – اولین فردی که به دلیل شخصیت های متعددش از یک جنایت تبرئه شد. در مورد بقیه، Deadline جزئیات را دارد:

چیس نقش مارلین چالمرز، ناپدری دنی را بازی می‌کند، که او همچنین مشاور ارشد در بازداشتگاه جوانان است. سادوسکی متی دان، کارآگاه پلیسی است که پرونده دنی را بررسی می کند. رابینز نقش سوزی، مادر رایا (سیفرید) را بازی می کند. Vartholomeos مایک، یکی از بهترین دوستان دنی را به تصویر می کشد. تورمن هاوک، در اولین بازی تلویزیونی خود، نقش جانی، همکلاسی و بهترین دوست دنی را بازی می کند که همیشه پشتش است. آیکنبری داگ است، دشمن دنی از دوران دبیرستان. زاگا نقش فیلیپ، دادستان پرونده دنی را بازی می کند.

در حال حاضر هیچ پنجره انتشار عمومی برای زمانی که می توانیم انتظار داشته باشیم وجود ندارد اتاق شلوغ برای پخش جریانی در Apple TV + در دسترس است، اما در حال حاضر تبدیل به یکی از مواردی است که باید مراقب آن باشید. برای تماشای تلویزیون به اشتراک Apple TV + با قیمت 4.99 دلار در ماه نیاز دارید، مگر اینکه از بسته Apple One استفاده کنید. کسانی که به طور خاص برای Apple Music و Apple Arcade نیز پرداخت می کنند، باید این مسیر را در نظر بگیرند.

اگر می خواهید لذت ببرید اتاق شلوغ در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

تلویزیون + لوگو

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …