ارزان‌ترین نوار صوتی Sonos دارای کنترل صوتی و پشتیبانی از AirPlay 2 است


پس از افشای اطلاعات در ماه آوریل که برای اولین بار انتشار مانع از آن را فاش کرد، Sonos رسما از ارزان‌ترین Soundar خود، Ray، در روز چهارشنبه رونمایی کرد.

این بلندگوی جمع‌وجور دارای پشتیبانی از AirPlay 2 برای پخش جریانی از دستگاه‌های اپل و همچنین کنترل صوتی «Hey Sonos» با Apple Music است.

نوار صوتی Compact Sonos Ray یک گزینه مقرون به صرفه با پشتیبانی از AirPlay 2 و کنترل صوتی ارائه می دهد

Sonos Ray با قیمت 279 دلار ارزان‌ترین نوار صوتی این شرکت است. فروش آن از 7 ژوئن در ایالات متحده، اروپا و چندین منطقه دیگر آغاز می شود. درز در آوریل بیشتر ویژگی های آن را فاش کرد، اما نام رسمی آن را نه. اسم رمز “Fury” بود.

بنابراین اکنون مجموعه کامل نوار صوتی Sonos شامل Ray با قیمت 279 دلار، نسل دوم Beam با قیمت 449 دلار و قفسه بالای Arc با قیمت 899 دلار است.

Sonos گفت که “پردازش پیشرفته” Ray یک “صحنه صوتی بسیار گسترده” ایجاد می کند. و پشتیبانی از AirPlay 2 اجازه می دهد تا صدا به صورت بی سیم از دستگاه های اپل مانند iPhone، iPad و Mac به آن پخش شود.

این دستگاه شامل چهار آمپلی فایر دیجیتال کلاس D، دو ووفر میانی، دو توییت و یک سیستم بازتاب باس است که طیف کاملی از فرکانس ها را پوشش می دهد.

و برنامه Sonos به شما کمک می کند تا صدای خود را به خوبی تنظیم کنید، به عنوان مثال به شما امکان می دهد گفتگوها را واضح تر کنید.

از نظر گزینه‌ها، می‌توانید یک پایه دیواری Sonos Ray و یک مجموعه صدای فراگیر با بلندگوهای Ray بعلاوه اضافی بخرید.

کنترل صوتی “Hey Sonos”.

Sonos همچنین برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی سیستم کنترل صوتی خود به نام Sonos Voice برای بلندگوهای خود تکرار کرد که به کاربران اجازه می‌دهد برای کنترل سرویس‌های موسیقی سازگار، «Hey Sonos» را بگویند. اینها عبارتند از Apple Music، Amazon Music، Deezer، Pandora و Sonos Radio. بلندگوهای Sonos در حال حاضر از Amazon Alexa و Google Assistant پشتیبانی می کنند.

این شرکت گفت که ویژگی جدید کنترل صوتی از اول ژوئن در ایالات متحده عرضه می شود و بازارهای دیگری نیز در پی خواهند داشت. Sonos بر حفظ حریم خصوصی تأکید کرد و گفت که تمام درخواست‌های صوتی «Hey Sonos» فقط در دستگاه پردازش می‌شوند و هیچ ضبط یا داده‌ای به فضای ابری ارسال نمی‌شود.

علاوه بر این، این شرکت گفت که اسپیکر Sonos Roam با پشتیبانی از AirPlay 2 اکنون در سه رنگ جدید در دسترس است: Olive، Wave و Sunset.

نوار صوتی Sonos Ray در وب سایت این شرکت برای پیش سفارش در دسترس است.

قیمت: 279 دلار

کجا می توان از قبل سفارش داد: سونوسمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …