از شخصیت‌های «Family Guy» و «King of the Hill» در Warped Kart Racers سبقت بگیرید.

اخبار اپل


دست و پنجه نرم کن با ستاره های پدر آمریکایی!، مرد خانواده، پادشاه تپه و مخالفان خورشیدی.
اسکرین شات: بازی های قرن بیستم

پیتر گریفین در یک کارت گرافیک می پرد و در تپه هنک مسابقه می دهد. یا استن اسمیت در مقابل دیل گریبل قرار می گیرد. این تطابق ها همه بخشی از ماشین‌های مسابقه کارتونی تاب‌دار.

بازی مسابقه ای حواس پرت روز جمعه در اپل آرکید راه اندازی شد. در iPhone، Mac و موارد دیگر قابل پخش است. و حداکثر هشت بازیکن می توانند به طور همزمان مسابقه دهند.

استوی و برایان پدال را روی فلز گذاشتند ماشین‌های مسابقه کارتونی تاب‌دار

بازی‌های مسابقه‌ای کیت بسیار سرگرم‌کننده هستند، و زمانی که رانندگان آن شخصیت‌های کارتونی معروف باشند، بهتر می‌شوند. ماشین‌های مسابقه کارتونی تاب‌دار رانندگان ستاره هستند پدر آمریکایی!، مرد خانواده، پادشاه تپه و مخالفان خورشیدی. 20 کاراکتر برای انتخاب وجود دارد.

مسابقات در 16 نقشه برگرفته از قسمت های مورد علاقه طرفداران از نمایش های مختلف برگزار می شود. هنگام رانندگی چشمان خود را برای دیدن نقاط دیدنی باز نگه دارید.

ماشین‌های مسابقه کارتونی تاب‌دار یک کمپین تک نفره گسترده ارائه می دهد، یا در مسابقات 8 نفره با دوستان خود روبرو شوید.

این بازی شامل شخصیت ها، پوسته ها، کارت ها و سفارشی سازی های قابل باز شدن است.

برای آماده شدن برای پرواز، تریلر را تماشا کنید:

اکنون به سمت Apple Arcade مسابقه دهید

برای مرد خانواده در مقابل. پدر آمریکایی! اکشن مسابقه ای, دانلود ماشین‌های مسابقه کارتونی تاب‌دار اکنون از بخش Apple Arcade اپ استور. نسخه هایی برای iPhone، Mac، iPad و Apple TV وجود دارد. بدون توجه به پلتفرم، یک کنترلر بازی خارجی یک گزینه است.

مشترکین سرویس بازی اپل نیز می توانند لذت ببرند مسابقه انفجار، Gear.Club Stradale و Warp Drive – Teleport Racing. همچنین وجود دارد Sayonara Wild Hearts و مسابقه صوتی.

هر یک یا همه این بازی ها را می توانید با یک اشتراک ماهانه 4.99 دلاری در Apple Arcade لذت ببرید. و یک خانواده می تواند اشتراک مشترکی داشته باشد.بازیکنان می توانند مطمئن باشند که خریدهای درون برنامه ای، تبلیغات یا لوت باکس وجود ندارد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …