استیو جابز می خواست یکی از ویژگی های آیفون بسیار متفاوت باشد

در اینجا 15 میانبر برای برنامه های iWork اپل در iOS و macOS آورده شده است
اخبار اپل


به گفته تونی فادل، معاون سابق آی‌پاد، استیو جابز، موسس و مدیر عامل سابق اپل، می‌خواست که آیفون اصلی به جای فناوری GSM از CDMA استفاده کند تا دستگاه به سینی سیم‌کارت نیاز نداشته باشد.

این هفته، رئیس سابق آیپاد اپل به همراه جوآنا استرن برای تبلیغ کتاب جدید خود روی صحنه رفت ساخت: راهنمای غیر متعارف برای ساختن چیزهایی که ارزش ساختن داشته باشند در موزه تاریخ کامپیوتر، همانطور که برای اولین بار توسط 9to5Mac اشاره شد.

فادل با گفتن یک داستان، فاش کرد که جابز از طرفداران آیفون که دارای اسلات سیم کارت باشد، نبود. در عوض، او می‌خواست این دستگاه یک دستگاه بدون درز باشد که می‌گوید «ما سوراخ دیگری در آن نمی‌خواهیم».

به گفته فادل، جابز می خواست اپل از فناوری CDMA در آیفون خود برای اتصال به دکل های تلفن همراه به جای GSM استفاده کند. فادل گفت که باید جابز را متقاعد کند که پذیرش CDMA به اندازه کافی گسترده نیست تا برای آیفون پایدار باشد. در حالی که اپل به CDMA iPhone 4 رسید، سینی سیم کارت در بهترین آیفون‌های اپل تا آیفون 12 و آیفون 13 که سال گذشته عرضه شد، باقی ماند.

اپل اکنون در برخی از کشورها قابلیت eSIM را بر روی آیفون ارائه می‌کند، که احتمالاً راه را برای آیفون آینده هموار می‌کند تا از سینی سیم‌کارت خودداری کند، که می‌تواند یک بهبود خوشایند برای ورود آب و گرد و غبار و همچنین فراهم کردن فضای داخلی بیشتر باشد. .

آیفون 14 اپل اواخر امسال انتظار می رود اما ممکن است در سال 2023 توسط آیفون 15 تحت الشعاع قرار گیرد. گزارش های متعدد در این هفته نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی برای حذف پورت لایتنینگ در آیفون به نفع USB-C است، تا حدی برای انطباق با اتحادیه اروپا. استاندارد شارژ را که انتظار می رود در آینده نزدیک اجرایی شود را لغو کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …