اسنپ ​​چت در حال آزمایش یک ویژگی جدید کنترل والدین با نام Family Center است

اخبار اپل


اسنپ ​​چت در حال کار بر روی یک ویژگی جدید کنترل والدین است که به والدین می دهد درک بهتری از افرادی که نوجوانانشان را دنبال می کنند و با چه کسانی در این سرویس چت می کنند، داشته باشند.

در حالی که شرکت مادر اسنپ ویژگی جدید اسنپ چت را معرفی نکرده است، TechCrunch گزارش می دهد که توسط شرکت اطلاعاتی محصول Watchful مشاهده شده است. ما حتی می دانیم که نام این ویژگی چیست – Family Center – اما دقیقاً مشخص نیست که چه زمانی راه اندازی می شود.

با «مرکز خانواده»، والدین می‌توانند ببینند نوجوانان با چه کسانی دوست هستند، چیزی که در حال حاضر در دسترس نیست زیرا فهرست‌های زیر نامرئی هستند. والدین همچنین می توانند افرادی را ببینند که با نوجوان خود صحبت کرده اند و به طور بالقوه به جلوگیری از آزار و اذیت کمک می کنند. در مورد این موضوع، اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده با TechCrunch نشان می دهد که والدین می توانند در صورت لزوم در گزارش تخلف کمک کنند.

منبع: مراقب

بر اساس اسکرین شات های جدیدی از مرکز خانواده آینده اسنپ چت که توسط شرکت اطلاعاتی محصول Watchful با TechCrunch به اشتراک گذاشته شده است، ویژگی جدید Family Center به والدین این امکان را می دهد که ببینند نوجوانشان با چه کسی در برنامه دوست است. این برای والدین مفید است زیرا برخلاف بسیاری از شبکه های اجتماعی، لیست دوستان اسنپ چت عمومی نیستند. والدین همچنین متوجه خواهند شد که نوجوان آنها با چه کسی در هفت روز گذشته چت کرده است – اما نه محتوای آن مکالمات. اسکرین شات ها همچنین توضیح می دهند که والدین می توانند در صورت نیاز به نوجوان خود در گزارش سوء استفاده و آزار و اذیت کمک کنند.

قابل ذکر است، نوجوانان باید دعوتنامه شرکت در ویژگی مرکز خانواده را بپذیرند، چیزی که ممکن است برای برخی مشکل ساز باشد یا نباشد. با این حال، همانطور که TechCrunch اشاره می کند، این می تواند بهترین راه میانه بین حفظ امنیت بچه ها و تأمین حریم خصوصی مورد نیاز نوجوانان باشد.

در حالی که اسنپ چت چیز زیادی در مورد این گزارش اخیر نمی گوید، قبلا گفته بود که ابزارهای جدید والدین در حال ساخت هستند. انتظار این است که در ماه های آینده شاهد کارهای بیشتری از مرکز خانواده باشیم.

Snapchat در حال حاضر یکی از بهترین برنامه‌های آیفون برای اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوهای کوتاه است، علی‌رغم رقابت دائمی از سوی TikTok و Instagram و گزینه‌های کنترل والدین بیشتر مطمئناً در میان کسانی که سعی می‌کنند امنیت فرزندان خود را آنلاین نگه دارند، محبوب خواهد بود.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …