اطلاعات خود را با هر یک از این 10 معامله VPN ایمن کنید

اخبار اپل


امنیت سایبری بخش عمده ای از زندگی روزمره در حال حاضر است. حتی اگر از خانه کار نمی کنید، احتمالاً اطلاعات حساسی دارید که نمی خواهید دیگران به آنها دست پیدا کنند.

گاهی اوقات این داده های مرور شما هستند که به تبلیغات هدفمند تبدیل می شوند. و گاهی اوقات این هویت شماست که به طور کامل به خطر می افتد. در هر صورت، شما باید برخی از ابزارهای امنیتی را در اختیار داشته باشید تا داده های خود را ایمن نگه دارید.

به همین دلیل است که ما 10 مورد از بهترین شبکه های خصوصی مجازی را برای شما پیدا کردیم تا آنها را بررسی کنید. و اگر با خرید خود از کد VPN20 استفاده کنید، همه آنها علامت گذاری می شوند! این معامله فقط تا 24 می 2022 ادامه دارد، بنابراین به زودی یک VPN بگیرید!

معاملات VPN

فرقی نمی‌کند از مک، آیفون، آی‌پد یا همه موارد فوق استفاده می‌کنید، VPN امنیت و مزایای دیگر را افزایش می‌دهد. بسیاری از اینها با اشتراک مادام العمر ارائه می شوند. بنابراین، یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است – و شروع به ذخیره کنید.

Surfshark VPN: اشتراک 3 ساله – 67.19 دلار

با توجه به 8/10 ستاره توسط The VPN Lab، این VPN می تواند با استفاده از رمزگذاری AES-256 درجه نظامی از شما در Wi-Fi عمومی یا خصوصی محافظت کند. مرور خود را پنهان کنید، تبلیغات را مسدود کنید و داده های خود را بین خود و رایانه خود نگه دارید. Surfshark حتی با محافظت‌های ویژه برای جلوگیری از محدودیت‌های جغرافیایی آنلاین ارائه می‌شود، بنابراین شما چه در خانه یا خارج از کشور باشید، از اینترنت مشابهی برخوردار شوید.

هم اکنون خریداری کنید: Surfshark VPN را دریافت کنید: اشتراک 3 ساله به قیمت 67.19 دلار (معمولاً 430 دلار) با کد VPN20.

Ivacy VPN: اشتراک مادام العمر + فایروال NAT – 47.99 دلار

sale_16473_primary_image_wide

این VPN عالی همچنین یک فایروال است. مرور خود را پشت رمزگذاری تقریباً نشکن ایمن کنید و از تمام دستگاه های خود در برابر اسکن ها و جکرهایی که سعی در دسترسی به شبکه شما دارند محافظت کنید. و اگر ISP شما سرعت شما را کاهش می دهد، Ivacy آن را نفی می کند و به شما دسترسی نامحدود به اینترنت می دهد. و این همه کاملاً ناشناس است.

هم اکنون خریداری کنید: Ivacy VPN: اشتراک مادام العمر + فایروال NAT را به قیمت 47.99 دلار (معمولاً 1254 دلار) با کد VPN20 دریافت کنید.

FastestVPN: اشتراک مادام العمر (10 دستگاه) – 19.99 دلار

sale_14523_primary_image_wide

TenbestVPNs FastestVPN را «یکی از امیدوارکننده‌ترین خدمات VPN در بازار» می‌نامد و به راحتی می‌توان دلیل آن را فهمید. برای 10 کاربر، سرورهای بهینه شده P2P، رمزگذاری 256 بیتی، سوئیچ ها و پهنای باند نامحدود سرور، فایروال جامع، مسدود کننده تبلیغات و موارد دیگر را دریافت می کنید. سوئیچ kill داخلی می تواند از آدرس IP شما در برابر قرار گرفتن در معرض در صورت قطع شدن اتصال شما محافظت کند. به علاوه، FastestVPN محدودیت‌های جغرافیایی را به گذشته تبدیل می‌کند.

هم اکنون خریداری کنید: FastestVPN را دریافت کنید: اشتراک مادام العمر (10 دستگاه) به قیمت 19.99 دلار (معمولاً 1200 دلار) با کد VPN20.

BulletVPN: اشتراک مادام العمر – 31.19 دلار

sale_21449_primary_image_wide

بین اتصال سریع و ایمن و ترافیک مرور محافظت شده، این VPN کار را انجام می دهد. مانند سایرین در این لیست، BulletVPN همچنین Netflix، Hulu، BBC iPlayer، Amazon Prime Video، Dazn و سایر سرویس های محبوب را به صورت آنلاین از حالت انسداد خارج می کند. یکی از کاربران BulletVPN هیجان زده می نویسد: «این برنامه بسیار کاربر پسند است. “اتصالات محکم و سرعت بالا. ارزش قیمتش را دارد. “

هم اکنون خریداری کنید: BulletVPN را دریافت کنید: اشتراک مادام العمر در فروش به قیمت 31.19 دلار (معمولاً 540 دلار) با کد VPN20.

SlickVPN: اشتراک مادام العمر – 15.99 دلار

sale_24270_primary_image_wide

هنگام مرور، بازی، چت و … باید داده های خود را رمزگذاری کنید قطعا زمانی که در حال بانکداری یا خرید آنلاین هستید. SlickVPN از داده‌های شما محافظت می‌کند و می‌تواند تجربه آنلاین شما را با امکان اتصال به دروازه‌ای در یکی از بیش از ۴۵ کشور بسیار بهبود بخشد. با هر نوع دستگاهی متصل شوید و از اینترنت خود بیشتر بهره مند شوید.

هم اکنون خریداری کنید: یک اشتراک SlickVPN: مادام العمر در فروش به قیمت 15.99 دلار (معمولاً 1200 دلار) با کد VPN20 دریافت کنید.

Seed4.Me VPN: اشتراک مادام العمر (دستگاه های نامحدود) – 31.99 دلار

sale_24663_primary_image_wide

استفاده ساده و بسته بندی شده با برخی از بهترین ویژگی هایی که یک VPN می تواند ارائه دهد، Seed4.Me یک انتخاب عالی است. سایت‌های دارای محدودیت جغرافیایی را رفع انسداد کنید، داده‌های مرور خود را مسدود کنید و همه دستگاه‌های خود را برای حداکثر امنیت به یک حساب VPN متصل کنید. Seed4.Me سرورها را در بیش از 30 کشور اجرا می کند و از دستگاه های PPTP / L2TP پشتیبانی می کند.

هم اکنون خریداری کنید: Seed4.Me VPN را دریافت کنید: اشتراک مادام العمر (دستگاه های نامحدود) به قیمت 31.99 دلار (معمولاً 432 دلار) با کد VPN20.

BelkaVPN: اشتراک مادام العمر – 31.99 دلار

sale_164654_primary_image_wide

با 4.1 ستاره در Google Play و بیش از 120 سرور، BelkaVPN یک یافته قابل توجه برای قیمت است. با این VPN قدرتمند از داده های خود در Wi-Fi عمومی یا خصوصی محافظت کنید، تبلیغات را مسدود کنید، دستگاه های خود را مدیریت کنید و موارد دیگر. خط مشی ثبت صفر به این معنی است که حتی BelkaVPN داده های شما را ردیابی نمی کند. و سرعت اتصال و وبگردی بسیار سریعی دریافت می کنید.

هم اکنون خریداری کنید: یک BelkaVPN: اشتراک مادام العمر به قیمت 31.99 دلار (معمولاً 719 دلار) با کد VPN20 دریافت کنید.

iProVPN: اشتراک مادام العمر – 31.99 دلار

sale_174279_primary_image_wide

تبلیغات تنها چیزی نیست که این VPN می تواند مسدود کند. رمزگذاری 256 بیتی آن از جاسوسی شخص ثالث از داده های شما جلوگیری می کند. و پهنای باند نامحدود به این معنی است که شما داده های زیادی برای لذت بردن خواهید داشت. حداکثر 10 دستگاه را متصل کنید و از امنیت ساده و کامل یک VPN که کار خود را به خوبی انجام می دهد لذت ببرید. همانطور که یکی از منتقدان گفت: “من از خدمات، امنیت و سادگی تا کنون راضی هستم.”

هم اکنون خریداری کنید: دریافت iProVPN: اشتراک مادام العمر به قیمت 31.99 دلار (معمولاً 600 دلار) با کد VPN20.

AdGuard VPN: اشتراک 5 ساله – 31.99 دلار

sale_214984_primary_image_wide

حداکثر پنج دستگاه را به طور همزمان با این VPN امن وصل کنید و از آن محافظت کنید. با تمام کارهایی که می تواند برای تلفن، تبلت یا رایانه شما انجام دهد، Adguard به میزان قابل توجهی روی باتری شما نیز سبک است. همانطور که یکی از بازبینان Google Play اشاره کرد، “وقتی متوجه شوید که باتری گوشی شما می تواند یک روز کامل را با یک بار شارژ در حالی که AdGuard را در پس زمینه 24/7 اجرا می کند، دوام بیاورد، تجربه خوبی خواهید داشت.”

هم اکنون خریداری کنید: AdGuard VPN را دریافت کنید: اشتراک 5 ساله به قیمت 31.99 دلار (معمولاً 359 دلار) با کد VPN20.

VPNSecure: اشتراک مادام العمر – 31.99 دلار

sale_306731_primary_image_wide

VPNSecure کیفیت و طول عمر را با یک VPN بدون ورود به سیستم که مادام العمر متعلق به شماست به ارمغان می آورد. ترافیک وب خود را رمزگذاری کنید، به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی داشته باشید و به سرورهای بیش از 45 کشور بپیوندید. داده های مرور شما عملاً برای هکرها و استخراج کنندگان داده نامرئی خواهد بود و حتی پهنای باند نامحدودی دریافت خواهید کرد.

هم اکنون خریداری کنید: یک اشتراک VPNSecure: مادام العمر به قیمت 31.99 دلار (معمولاً 1194 دلار) با کد VPN20 دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …