افزایش تنش در تهران [Apple TV+ recap]

اخبار اپل


Apple TV +’s تهران این هفته به زندان می‌رود، زیرا بهترین نقشه‌های همه به هم می‌خورد. با نزدیک شدن به پایان فصل، تنش در سریال افزایش می یابد، عدم تعادل آشکار در دو گروه مخالف موساد و عوامل ایرانی کاهش می یابد.

که تماشای نمایش را برای سرگرم کننده کمی آسان تر است، اما همیشه یک نگرانی طولانی در مورد اینکه چه کسی وجود دارد تهرانقهرمانان و تبهکاران واقعاً هستند.

تهران خلاصه فصل 2، قسمت 5: “گسل دوگانه”

میلاد دوست پسر تامیر پس از قاب گرفتن توسط وحید اراذل در زندان خورش می کند.
عکس: Apple TV +

در این هفته تهران، میلاد (همکار ایرانی موساد با بازی شروین النابی) با عنوان “گسل دوگانه” به دلیل دخالت وحید (سیا علیپور) اراذل و اوباش که مواد مخدر را روی چوب لباسی بدبخت کاشته بود در زندان است. میلاد با دوستی قدیمی در زندان ملاقات می کند که نام واقعی او را می داند، نه آن چیزی که موساد برای او درست کرده تا به طبقه بالای تهران نزدیک شود.

مامور موساد تامار (نیو سلطان) به سراغ سرپرستش مرجان (گلن کلوز) می رود و نگران است که اجازه دهند این اتفاق برای میلاد که دوست پسر او نیز هست بیفتد. مرجان به تامار اطمینان می‌دهد که آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا او را بیرون بیاورند، و نه، این تعبیری نیست که “ما او را قبل از اینکه بتواند جیغ بکشد” نیست.

تامار فقط زمان زیادی برای نگرانی در مورد این موضوع دارد، زیرا قرار است در باشگاه کشوری با پیمان (داریوش همایون)، پسر فرمانده سپاه پاسداران قاسم محمدی (واسیلیس کوکلانی) تنیس بازی کند.

جلسه ای در کلوپ کشور

خلاصه داستان تهران: تامیر مامور موساد با پیمان پسر یکی از فرماندهان سپاه پاسداران به تنیس می رود.
تامیر مامور موساد با پیمان پسر یکی از فرماندهان سپاه پاسداران به تنیس می رود.
عکس: Apple TV +

مرجان با جزئیات آزاردهنده ای به تامار می گوید که آنها از تلفن منفجره فریبنده ای که تامار تمام قسمت هفته گذشته را صرف آماده سازی آن کرده است، استفاده نخواهند کرد. کل آن قسمت 45 دقیقه اشتباه بیهوده و وقت تلف شده. از زمانی که نمایش ها این کار را انجام می دهند متنفرم.

ناهید (شیلا اومی)، همسر بازپرس سپاه پاسداران، فراز (شان توب) با شوهرش تماس می گیرد و می گوید مرجان که فکر می کند درمانگر اوست، امروز در آنجا حضور نخواهد داشت. آیا می تواند به خانه بیاید و پیش او بماند؟

فراز قبلاً با جزئیات جدیدش به اینجا رسیده است و از رئیسش محمدی و پسرش متنفر است، بنابراین وقتی همسرش تماس می گیرد و مافوقش او را می جود، مشکل کمی برای اولویت دادن به همسرش ندارد.

پلیس هایی که میلاد را گرفته بودند او را کباب می کنند. و اگر چه او وسوسه شده است که وحید را که از او متنفر است بد کند، اما نمی‌خواهد با عصبانی کردن وحید از او سوء ظن را برانگیزد. البته باید ریت میکرد چون معلوم میشه مرجان میکند می خواهند او را بکشند او از عدم ایمان او به مأموریت خسته شده است.

تامار این را نیز دید. او جزئیات محافظتی خود را به زانو در می آورد و فرار می کند تا به زندان برود و او را با وثیقه آزاد کند، وحید که تمایلی به آن داشت، اشاره می کند. او می خواهد با او خوب شود تا او با او بخوابد. البته پلیس ها خیلی عصبانی هستند که مجبورند او را رها کنند آنها وحید را به تامار رساند. او او را برای همیشه بدرقه می کند و تامار و میلاد راهی خانه می شوند تا زخم هایی را که میلاد در زندان ایجاد کرده بود پاک کنند.

نقشه های قتل و انتخاب های سخت

این هفته در اپل تی وی + برنامه تهران: بازپرس سپاه پاسداران فراز کمالی در تعقیب تامیر است.
بازپرس سپاه پاسداران فراز کمالی در تعقیب تامیر است.
عکس: Apple TV +

البته این به هر دوی آنها ایده جدیدی می دهد. تامار نزد پیمان می رود تا وحید را به هم بزند و با او خوب شود. در همین حین فراز برای بازجویی نزد وحید می رود. حالا که وحید با تامار شلیک نکرده است، مشکلی برای تبدیل مدرک ایالتی نخواهد داشت. فراز او را کباب می کند و او می رود تا به باشگاه تنیس برود.

مرجان دقیقاً در لحظه‌ای که می‌خواهد تامار را در حال زدن سم کشنده روی راکت تنیس قاسم بگیرد، با او تماس می‌گیرد و می‌گوید که او در خانه با ناهید است. اگر فراز نقشه قتل را به هم بزند، مرجان ناحید را خواهد کشت. او اکنون یک انتخاب بسیار مهم دارد.

وحشیگری کارتونی پلیس

خلاصه داستان تهران: مرجان (گلن کلوز)، سرپرست تامیر، نقشه های مرگباری را طراحی می کند.
مرجان (گلن کلوز)، سرپرست تامیر، نقشه های مرگباری را طراحی می کند.
عکس: Apple TV +

بخش اعظم این یکی در زندانی اجرا می شود که در آن نگهبانان ایرانی هرکسی را که برای مجازاتی سبک تر از جنایتکاران دیگر سرزنش نمی کند، شکنجه و کتک می زند. و علاوه بر این، وحید آنقدر بی رحم و بی رحم است که میلاد را به عنوان راهی برای خوب شدن با تامار، که فکر می کند خواهر میلاد است، انتخاب کرده است.

این همان نوع بی رحمی کارتونی پوچ است که این نمایش در آن تردد می کند. حتی این نیست که من آن را باور نمی کنم. فقط چیزی بسیار جسورانه در مورد فراخوانی نمایش شما وجود دارد تهران و تک تک ایرانی‌هایی که می‌بینیم کاملاً خالی از همدلی هستند.

در همین قسمت، شما مرجان و یارانش را دارید که به تامار دراز می‌کشند و سعی می‌کنند میلاد را با ضربات چاقو بکشند تا از آنها غافلگیر نشوند، اما آن‌ها از این گفتگو سود می‌برند. ایرانی ها هیچ وقت به ما نمی گویند که چرا هیچ کدام آنها انجام دادن ارزشش را دارد زیرا نویسندگان اهمیتی نمی دهند. آنها نمی توانند اهمیتی بدهند زیرا اگر این کار را می کردند، شاید ما نمی خواستیم تامار محمدی ها را بکشد.

بکش یا کشته شو

مرجان در همان ابتدای فصل توضیح داد که وقتی درخت تنومندی می‌افتد، گاهی درختان کوچک نیز با آن پایین می‌آیند. اساساً چیزی که اسرائیلی‌ها در این برنامه دارند و ایرانی‌ها ندارند، هدف محکم‌تری است. اما از آنچه من می بینم، هدف همه یکسان است: کشتن یا کشته شدن.

بازگشت به یک اخلاق بسیار ساده که واقعاً اصلاً اخلاقی نیست، کار زیادی است. فکر می کنم شاید کمی بیشتر مایل باشم اجازه بدهم تهران اگر شخصیت‌ها همچنان به رشد خود ادامه می‌دادند، روی تنش و اکشن حرکت کنید. اما همه دقیقاً همان چیزی هستند که فصل گذشته سریال شروع شد.

★★ ☆☆☆

تماشا کردن تهران در Apple TV +

قسمت های جدید از تهران هر جمعه در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …