انتظار برای iOS 15.5، macOS 12.4 و watchOS 8.6 به پایان رسید


اپل روز دوشنبه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای همه رایانه‌های خود منتشر کرد. پس از اتمام هفته‌ها آزمایش بتا، macOS Monterey 12.4، iOS 15.5، iPadOS 15.5، watchOS 8.6 و tvOS 15.5 برای دانلود در دسترس همه هستند.

بسیاری از آنها شامل به روز رسانی برنامه پادکست هستند تا از اشغال فضای ذخیره سازی بیش از حد جلوگیری کند. و وب کم در نمایشگر اپل استودیو اخیراً پس از به روز رسانی سیستم عامل بهتر کار می کند.

به روز رسانی نرم افزار اپل

در حالی که هر یک از نسخه‌های جدید تنها بهینه‌سازی‌هایی را برای iPhone، Mac، iPad، Apple Watch یا Apple TV ارائه می‌دهد، نصب آنها همچنان مهم است. اپل حفره‌های امنیتی دستگاه‌های خود را با به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل مانند این اصلاح می‌کند. و اگرچه ممکن است به هیچ یک از ویژگی های جدید macOS Monterey 12.4 یا iPadOS 15.5 علاقه نداشته باشید، مطمئناً نمی خواهید رایانه شما هک شود.

موارد جدید در iOS 15.5 و iPadOS 15.5

در یادداشت‌های انتشار رسمی اپل آمده است که “iOS 15.5 شامل پیشرفت‌هایی در کارت اپل کش، پادکست‌های اپل و سایر ویژگی‌ها و رفع اشکال است.” یادداشت ها همچنین می گویند:

  • کیف پول اکنون مشتریان Apple Cash را قادر می سازد تا از کارت Apple Cash خود پول ارسال و درخواست کنند
  • پادکست های اپل شامل تنظیمات جدیدی برای محدود کردن قسمت های ذخیره شده در آیفون شما و حذف خودکار قسمت های قدیمی تر است
  • مشکلی را برطرف می‌کند که در آن اتوماسیون‌های خانه، که با ورود یا خروج افراد ایجاد می‌شوند، ممکن است با شکست مواجه شوند

کاربران آی پد زیرمجموعه ای از به روز رسانی را دریافت می کنند. یادداشت‌های انتشار می‌گویند، «iPadOS 15.5 شامل پیشرفت‌هایی در پادکست‌های اپل و سایر ویژگی‌ها و رفع اشکال است». آنها در ادامه می گویند: «پادکست اپل شامل تنظیمات جدیدی برای محدود کردن قسمت های ذخیره شده در iPad شما و حذف خودکار قسمت های قدیمی تر است.

موارد جدید در macOS Monterey 12.4

همانطور که اشاره شد، بزرگ‌ترین تغییر در macOS 12.4 اصلاحی برای وب‌کم ناامیدکننده Studio Display است که با راه‌اندازی صفحه نمایش انتقادات شدیدی را به دنبال داشت. این به عنوان به‌روزرسانی Firmware 15.5 استودیوی نمایشگر خود جداگانه است.

نسخه مک برنامه پادکست همان تنظیمات جدیدی را دارد که نسخه‌های آیفون و آی‌پد انجام می‌دهند.

همانطور که در یادداشت های انتشار macOS 12.4 آمده است:

  • پادکست های اپل شامل تنظیمات جدیدی برای محدود کردن قسمت های ذخیره شده در مک شما و حذف خودکار قسمت های قدیمی تر است
  • پشتیبانی از Studio Display Firmware Update 15.5 که به صورت یک به‌روزرسانی جداگانه در دسترس است، تنظیم دوربین را بهبود می‌بخشد، از جمله کاهش نویز، کنتراست و کادربندی بهبود یافته

موارد جدید در watchOS 8.6

تغییرات WatchOS 8.6 نشان می‌دهد که این نسخه فقط قابلیت‌های ECG اپل واچ سری 4 و جدید را برای کاربران مکزیکی گسترش داده است:

  • پشتیبانی از برنامه ECG در Apple Watch Series 4 یا بالاتر در مکزیک
  • پشتیبانی از اعلان های ریتم نامنظم قلب در مکزیک

نحوه نصب macOS Monterey 12.4، iOS 15.5، iPadOS 15.5، watchOS 8.6

هر کسی که یک مک سازگار دارد می‌تواند macOS Monterey 12.4 را هم‌اکنون دانلود کند. به منوی اپل > بروید درباره این مک. سپس کلیک کنید به روز رسانی نرم افزار. همچنین می توانید نسخه جدید را از اپ استور نصب کنید. (توجه: در زمان نوشتن این مقاله، اپل هنوز نسخه macOS Monterey را در اپ استور به روز نکرده بود. اما باید به زودی این اتفاق بیفتد.)

کاربران آیفون می توانند iOS 15.5 یا iPadOS 15.5 را با به روز رسانی خارج از هوا نصب کنند. این کار با باز کردن برنامه تنظیمات و رفتن به انجام می شود عمومی > به روز رسانی نرم افزار. از طرف دیگر، دستگاه را به Mac یا به رایانه ای که iTunes را اجرا می کند وصل کنید.

به‌روزرسانی WatchOS 8.6 را می‌توان مستقیماً بر روی Apple Watch و تا زمانی که دستگاه پوشیدنی به Wi-Fi متصل باشد نصب کرد. از برنامه تنظیمات فقط به آن بروید عمومی> به روز رسانی نرم افزار. از طرف دیگر، می توان آن را با باز کردن برنامه Apple Watch و رفتن به آن از آیفون نصب کرد ساعت من> عمومی> به روز رسانی نرم افزار.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …