انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش.

این بار، Variety گزارش می دهد که این نقش اکنون برای گرفتن نسخه پشتیبان ساخته شده است، اما به جزئیات در مورد دلیل آن اشاره نمی کند. نمایش و نقش Nyong’o اولین بار سال گذشته اعلام شد و تعدادی از بازیگران جدید به تازگی با این پروژه قرارداد امضا کرده اند از جمله Y’lan Noel، Mikey Madison و Brett Gelman.

این نمایش خود اقتباسی از رمانی به همین نام است و در دهه 1960 بالتیمور می گذرد.

«بانوی در دریاچه» اقتباسی از رمان لورا لیپمن به همین نام است. این سریال محدود در دهه 1960 بالتیمور اتفاق می‌افتد، جایی که یک قتل حل‌نشده، خانم خانه‌دار و مادرش، مدی شوارتز (پورتمن) را وادار می‌کند تا زندگی خود را به عنوان یک روزنامه‌نگار تحقیقی دوباره ابداع کند و او را در مسیر برخورد با کلیو شروود، زنی سخت‌کوش قرار می‌دهد. مشاغل زیاد و تعهد پرشور به پیشبرد برنامه مترقی سیاه بالتیمور.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که Apple TV + سخت در تلاش باشد تا جای خالی Nyong’o را پر کند و احتمالاً یک بازیگر جدید زودتر از این مدت در محل حاضر خواهد شد. ما هنوز پنجره‌ای برای زمان پخش برنامه نداریم.

اگر می خواهید لذت ببرید خانمی در دریاچه در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …