اوهایو لایحه ای برای جرم انگاری ردیابی AirTag آماده می کند

در اینجا 15 میانبر برای برنامه های iWork اپل در iOS و macOS آورده شده است
اخبار اپل


قانون جدیدی در اوهایو در حال آماده سازی برای جرم انگاری استفاده از دستگاه هایی مانند AirTags برای ردیابی افراد بدون رضایت است.

گزارش 3 نیوز:

لایحه جدیدی که در خانه اوهایو ارائه شده است، ردیابی الکترونیکی را بدون رضایت شخص ممنوع می کند.

این پس از گزارش سرمایه‌گذاران 3News در مورد استفاده فزاینده از دستگاه‌هایی مانند Apple AirTag توسط استالکرها منتشر شد که اغلب توسط قوانین اوهایو کنترل نمی‌شود.

یک تحقیق حفره‌هایی را در قانون اوهایو کشف کرد که «به افراد تعقیب کننده اجازه می‌دهد تا مخفیانه کسی را ردیابی کنند» به طور بالقوه «بدون جریمه» اگر هیچ الگوی قبلی از رفتار تعقیبی یا خشونت خانگی وجود نداشته باشد. یک قانون جدید اکنون به دنبال اصلاح این است و می گوید:

به استثنای مواردی که در بخش (ب) (3) این بخش مقرر شده است، هیچ شخصی نمی‌تواند بدون رضایت شخص دیگر، آگاهانه دستگاه ردیابی یا برنامه ردیابی را در دارایی شخص دیگری نصب کند.

اصلاحیه قانون شامل مواردی برای لغو رضایت برای پیگیری در مواردی مانند طلاق است. هرزه. امیلیا استرانگ سایکس به این شبکه گفت: «این موضوعی بود که من تا زمانی که با ما تماس گرفتی از آن بی خبر بودم، و بسیار سپاسگزارم که از یکی از رای دهندگان ما دفاع می کردی، زیرا او بسیار عصبی، ترسیده و گیج شده بود. اکنون ما از طرف او و همچنین دیگرانی که این نوع موقعیت‌ها را تجربه کرده‌اند یا ممکن است در آینده در معرض آن قرار گیرند، اقدام می‌کنیم.

در حالی که AirTag اپل یک وسیله جانبی عالی برای ردیابی چیزهایی مانند چمدان و اموال شخصی است و در برخی موارد برای کمک به بازیابی اقلام گمشده و دزدیده شده به ارزش هزاران دلار استفاده شده است، با این حال، با استفاده مجرمان از AirTag، جریان بدتری از داستان ها نیز ظاهر شده است. تعقیب و تعقیب قربانیان، اغلب متأسفانه در زمینه اختلافات یا روابط خانوادگی.

اپل در اوایل سال جاری اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از تعقیب AirTag اعلام کرد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …