اپل با تاخیرهای بزرگ مک در خط تولید خود سروکار دارد

بررسی MacBook Pro 2021
اخبار اپل


منبع: Bryan M. Wolfe / iMore

تحقیقات جدید نشان داده است که خط تولید مک اپل در سراسر جهان با تأخیر و کمبودهای زیادی مواجه است، به طوری که مشتریان برای تحویل اکثر دستگاه‌ها هفته‌ها، شاید ماه‌ها، نقل قول می‌شوند.

از Macworld:

همانطور که اپل در حال خواندن نسخه بتای جدید macOS است، بسیاری از توسعه دهندگان در ماه ژوئن به دنبال دستگاه های جدیدی برای آزمایش برنامه های خود خواهند بود و ممکن است برای مدت طولانی منتظر باشند. ارسال اکثر مدل های مک بوک پرو ماه ها به تعویق افتاده است و موجودی مک استودیو جدید، به ویژه مدل M1 Ultra، به همین ترتیب محدود است.

این گزارش خاطرنشان می کند که تنها مک های موجود در ایالات متحده، مک های قدیمی M1 اپل، مک بوک ایر با M1، مک بوک پرو 13 اینچی با M1، مک مینی و آی مک 24 اینچی هستند.

بهترین مک‌بوک اپل، مک‌بوک پرو (2021)، در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و استرالیا به مدت 7 تا 9 هفته در هر دو مدل 14 و 16 اینچی کاهش یافته است. همین امر در مورد مک استودیوی جدید نیز صادق است، و گزارش اشاره می‌کند که اگرچه تاخیر در ارسال محصولات غیر معمول نیست، اما این زمان‌ها در هفته‌های اخیر کاهش یافته است.

ممکن است مشتریانی که در جستجوی یک مک جدید هستند به خوبی از فروشگاه های شخص ثالث از جمله آمازون خرید کنند. با این حال، با نزدیک شدن به WWDC، چشم انداز پرده برداری اپل از مک جدید در آینده نزدیک بزرگ است، بنابراین ممکن است به همان اندازه عاقلانه باشد که منتظر زمان طولانی تحویل و چشم انداز یک محصول جدید باشیم.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …