اپل برد با هدست واقعیت ترکیبی عمل می کند. پیشنهاد می کند راه اندازی قریب الوقوع است: گزارش

اخبار اپل


گزارشی که در اوایل این هفته منتشر شد، نگاهی درونی به چالش‌های متعددی که طراحان و مهندسان محصول در توسعه هدست واقعیت ترکیبی در اپل با آن‌ها مواجه بودند، نشان داد. اکنون، به نظر می‌رسد که تقریباً تمام چالش‌ها برطرف شده‌اند و طراحی گام دیگری به تولید انبوه نزدیک‌تر است.

بر اساس جدید بلومبرگ گزارش، شایعه شده هدست واقعیت ترکیبی اپل اخیرا به هیئت مدیره این شرکت نشان داده شده است. منابع ناشناس به مارک گورمن گفتند که هیئت مدیره شرکت حداقل چهار بار در سال برای اعتبار بخشیدن به چنین پروژه هایی تشکیل جلسه می دهد.

این گزارش اضافه کرد که اپل همچنین تلاش های خود را برای توسعه سیستم عامل مورد استفاده در این هدست افزایش داده است. RealityOS که به آن rOS نیز می‌گویند، پس از معرفی هدست، نقش مهمی در تجربه کاربری هدست بازی خواهد کرد. پیشرفت در توسعه آن در کنار ارائه سخت افزار قبل از هیئت مدیره شرکت نشان می دهد که اپل می تواند به زودی هدست واقعیت ترکیبی را عرضه کند.

این گزارش ادعا کرد که اپل در حال توسعه نسخه های واقعیت افزوده (AR) برنامه های محبوب آیفون است. این به عنوان مجموعه ای از تجربیات نرم افزاری قابل استفاده است که مشتریان می توانند درست از روز راه اندازی در آن غوطه ور شوند. قابل درک است که این شرکت همچنین از توسعه برنامه های منحصر به فرد برای هدست پشتیبانی می کند. چنین محتوایی باعث رشد اکوسیستم اپلیکیشن در اطراف هدست می شود و آن را به محصولی همه کاره تر و قابل استفاده تر تبدیل می کند. برنامه‌هایی که در حال حاضر در حال توسعه هستند، برنامه‌هایی را شامل می‌شوند که «به وظایفی مانند پخش محتوای همهجانبه و برگزاری جلسات مجازی رسیدگی می‌کنند».

اگرچه این گزارش جدول زمانی احتمالی راه اندازی را تکرار نمی کند، شایعات قبلی حاکی از آن بود که این هدست می تواند در اواخر سال 2023 برای خرید در دسترس باشد. انتظار می رود اولین نسخه یک پیشنهاد حجیم، قدرتمند و گران قیمت با قیمت حدود 2000 دلار باشد. در حالی که این هدست را تنها در دسترس علاقه مندان و توسعه دهندگان در مقیاس بزرگ قرار می دهد، انتظار می رود که در نهایت راه را برای طراحی کوچکتر و سبک تر هموار کند.

[Via Bloomberg]مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …