اپل در حال آزمایش آیفون‌های USB-C است که می‌توانند به زودی در سال 2023 عرضه شوند: Gourmet

اپل در حال آزمایش آیفون‌های USB-C است که می‌توانند به زودی در سال 2023 عرضه شوند: Gourmet
اخبار اپل


طرفداران سرسخت اپل و کارشناسان فناوری مصرف کننده در آرزوی آیفون های USB-C هستند، اما اپل هنوز پورت لایتنینگ را رها نکرده است. گزارش جدیدی حاکی از آن است که اپل با توجه به فشارها برای انطباق با مقررات اروپایی آینده، آیفون USB-C را پشت درهای بسته آزمایش می کند.

به نقل از افراد آشنا به موضوع، بلومبرگ مارک گورمن ادعا می‌کند که اپل در حال آزمایش مدل‌های آیفون با درگاه‌های USB-C و آداپتوری است که به آیفون‌های USB-C آینده اجازه می‌دهد با لوازم جانبی قدیمی‌تری که برای دستگاه‌های دارای کانکتور لایتنینگ طراحی شده‌اند، کار کنند.

این انتقال برای اپل از دیدگاه نظارتی منطقی است و به سازگاری بهتر در سراسر اکوسیستم آن کمک می کند. مدل‌های iPad و MacBook قبلاً به استفاده از USB-C روی آورده‌اند. بنابراین، کاربران آیفون نمی توانند آیفون خود را با همان کابلی که برای شارژ کردن سایر گجت های اپل استفاده می کنند، شارژ کنند. Gurman علاوه بر غیرضروری و بی‌معنا بودن، تاکید می‌کند که رابط لایتنینگ در آیفون اکنون برخلاف تمایل این شرکت به سادگی است.

جدای از تطبیق پذیری، استفاده از USB-C همچنین امکان انتقال سریع داده ها از طریق اتصال سیمی و سرعت شارژ سریع تر را فراهم می کند. علاوه بر این، قوانین اتحادیه اروپا که می تواند USB-C را اجباری کند، در افق ظاهر می شود. پس از تصویب قوانین، اپل ممکن است مجبور شود مدل های USB-C را به تنهایی در اتحادیه اروپا بفروشد یا آیفون را به USB-C در سراسر جهان منتقل کند.

گزارش بلومبرگ ادعای مینگ چی کو، تحلیلگر اپل را در اوایل این هفته تایید می کند. کو گفت که اپل قصد دارد یک آیفون USB-C را در حدود سال 2023 عرضه کند. گزارش گورمن همچنین به همین پنجره آزمایشی راه اندازی اشاره می کند و می گوید که تغییرات در اولین فرصت در سال 2023 روشن خواهد شد. آداپتور Gurman که قبلاً ذکر شد همچنین می‌تواند به اپل کمک کند تا در حین استفاده از کانکتور لایتنینگ آیفون، از مشکلات نظارتی اجتناب کند.

[Via Bloomberg]مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …