اپل “نکات صوتی” را برای Apple Fitness + معرفی می کند

اخبار اپل


Apple Fitness + به تازگی یک ویژگی دسترسی فوق العاده دارد.

اپل در ایمیلی به مشترکین Apple Fitness + اعلام کرده است که “نکات صوتی” را به سرویس اشتراک تمرین می آورد. همانطور که اپل توضیح می دهد، Audio Hints نشانه های کلامی بیشتری را برای کمک به کاربران نابینا و کم بینا ارائه می دهد تا تمرینات خود را دنبال کنند.

نکات صوتی نشانه های کلامی اضافی هستند که برای حمایت بهتر از کاربران نابینا یا کم بینا ایجاد می شوند. علاوه بر مربیگری مربی شما، این نشانه های کوتاه و توصیفی می تواند به شما کمک کند در طول تمرین در مسیر خود بمانید.

در حالی که این ویژگی برای اکثر انواع تمرین در این سرویس در دسترس است، اپل فاش کرد که در حال حاضر برای تمرینات مدیتیشن، زمان پیاده روی و زمان برای دویدن در دسترس نیست.

نکات صوتی توضیحات شنیدنی از اقدامات روی صفحه هنگام تکمیل یک تمرین با Fitness + ارائه می دهد. اگر نکات صوتی را روشن کنید، می‌توانند به شفاف‌سازی یک حرکت کمک کنند و سرنخ‌های زمان‌بندی را در طول تمرین به شما بدهند.

نکات صوتی در حال حاضر در تمرینات مدیتیشن، زمان پیاده روی یا زمان دویدن پشتیبانی نمی شود.

خوشبختانه، اپل این ویژگی را در سراسر آیفون، آی‌پد و اپلیکیشن Apple TV Fitness در دسترس قرار داده است. کاربرانی که علاقه مند به آزمایش ویژگی جدید هستند، می توانند با بررسی مقاله پشتیبانی اپل این کار را انجام دهند.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که اپل همچنین طیف وسیعی از ویژگی‌های دسترسی را که اواخر امسال به دستگاه‌هایش می‌آیند، از جمله ویژگی جدید «تشخیص درب» برای کاربران نابینا یا کم‌بینا اعلام کرد.

تناسب اندام خود را پیدا کنید

اپل فیتنس +

تمرینات جدید هر هفته و نگرش مثبت برای سفر تناسب اندام شما.

Fitness + با مجموعه وسیعی از جلسات در تمریناتی مانند تمرینات اصلی، یوگا و قایقرانی به شما کمک می کند تا تمرینات مناسب خود را پیدا کنید. هر کلاس توسط یک مربی برتر تدریس می شود و کلاس های جدید هر دوشنبه اضافه می شود.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …