اپل هدست AR/VR را به هیئت مدیره نشان می دهد


اگرچه هدست واقعیت مجازی / واقعیت افزوده اپل هنوز یک پروژه مخفی است، اما ظاهراً هیئت مدیره این شرکت اخیراً نگاهی به این دستگاه داشته است. این می تواند نشانه ای باشد که محصول در حال نزدیک شدن به عرضه است.

این هدست که مدت ها شایعه شده بود – که قرار است هم قابلیت های واقعیت مجازی و هم قابلیت های واقعیت افزوده را ارائه دهد – ممکن است به محض برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در ماه ژوئن رونمایی شود.

هدست واقعیت مجازی / واقعیت افزوده اپل به پایان توسعه نزدیک می شود

اپل اغلب به دسته های محصولات جدید تقسیم نمی شود. دو تلاش آخر – AirPods و Apple Watch – بسیار موفقیت آمیز بوده است. و اکنون ظاهراً آماده است تا دوباره با یک هدست VR / AR امتحان کنید.

پس از چندین سال توسعه، «Apple Inc. مدیران اجرایی هفته گذشته پیش نمایش هدست واقعیت مختلط آینده خود را برای هیئت مدیره شرکت ارائه کردند که نشان می دهد توسعه دستگاه به مرحله پیشرفته ای رسیده است. بلومبرگ.

این بی سابقه نیست. هیئت مدیره اپل هر از گاهی نگاهی اولیه به محصولات آینده دارد. نقش هیئت مدیره مشاوره به شرکت است و گاهی اوقات برای این کار به اطلاعات داخلی نیاز دارد.

و اینطور نیست که این یک خطر امنیتی باشد – اپل هرگز نتوانسته پروژه توسعه هدست VR/AR خود را کاملاً مخفی نگه دارد. سال هاست که جزئیات درز کرده است.

تست های اعتبار سنجی و “rOS”

ظاهراً هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در اوایل سال جاری تحت آزمایش‌های اعتبارسنجی مهندسی قرار گرفته است. این نشان داد که محصول در حال انتقال به خارج از آزمایشگاه و تولید است.

اپل می تواند این هدست را در ماه ژوئن در WWDC22 معرفی کند. نمایش محصول در هیئت مدیره اپل در این مرحله نشان می دهد که این برنامه است. اما این دستگاه تا اواخر سال به دست مشتریان نخواهد رسید و به توسعه دهندگان شخص ثالث زمان می دهد تا برای آن و سیستم عامل دستگاه ها، realityOS، برنامه بنویسند.

گزارش امروز از بلومبرگ به سیستم عامل به سادگی “rOS” اشاره می کند

به گفته سایر افراد آشنا، اپل در هفته های اخیر توسعه roOS – مخفف سیستم عامل واقعیت را – نرم افزاری که بر روی هدست اجرا می شود، افزایش داده است. این پیشرفت، همراه با ارائه هیئت مدیره، نشان می دهد که اولین محصول به طور بالقوه می تواند ظرف چند ماه آینده باشد.

هدست اپل به زودی وارد قفسه های فروشگاه می شود؟

اولین هدست واقعیت مجازی / واقعیت افزوده اپل پس از عرضه، قرار است از مجموعه ویژگی های سطح بالایی بهره مند شود. راهنمایی‌ها می‌گویند که دارای سه نمایشگر با وضوح بالا است که یکی از آنها خارجی خواهد بود. این دستگاه حول یک تراشه همتراز با Apple M1 ساخته خواهد شد تا عملکرد آن را تقویت کند. بسیاری از انواع حسگرها محیط اطراف و حرکات بدن کاربر را تشخیص می دهند. و همه اینها به دستگاهی تبدیل می شود که به اندازه رقبای خود مانند Oculus Quest 2 از Meta حجم ندارد.

همانطور که اشاره شد، هدست اپل قرار است واقعیت مجازی را ارائه دهد و واقعیت افزوده AR تصاویر یا متن های تولید شده توسط رایانه را در دنیای واقعی پوشش می دهد. این با واقعیت مجازی که کاملاً جایگزین دنیای واقعی می شود متفاوت است.

طبق گزارش ها، مجموعه ویژگی های رده بالا به این معنی است که این هدست با قیمتی به همان اندازه بالا عرضه می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …