اپل هنوز با iOS 15 و macOS 12 کار خود را تمام نکرده است

اخبار اپل


اپل اولین نسخه بتای iOS 15.6 و macOS 12.5 را روز چهارشنبه برای توسعه دهندگان عرضه کرد، حتی اگر جایگزین های آنها در کمتر از یک ماه آینده اعلام شود. iOS 16 و macOS 13 مطمئناً در کنفرانس توسعه دهندگان WWDC در اوایل ژوئن رونمایی خواهند شد، اما کار روی نسخه های قبلی آنها ادامه دارد.

همچنین توسعه دهندگان به iPadOS 15.6 beta 1، watchOS 8.7 beta 1 و tvOS 15.6 beta 1 دسترسی پیدا کردند.

به iOS 15.6، macOS 12.5 و بیشتر نگاه می کنیم

اپل هرگز کار بر روی سیستم عامل های خود را برای مدت طولانی متوقف نمی کند. کاربران iPhone، Mac، iPad، Apple Watch و Apple TV می‌توانند مطمئن باشند که به‌روزرسانی‌های سیستم عامل همیشه در حال توسعه هستند.

بنابراین واقعاً تعجب آور نیست که اولین نسخه های بتا برای iOS 15.6، macOS 12.5 و بقیه فقط در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفتند. آنها دو روز پس از انتشار iOS 15.5، macOS 12.4 و سایر به روز رسانی ها برای رایانه های اپل ارائه می شوند.

فقط الان زمان عجیبی است. WWDC در 6 ژوئن آغاز می شود و سخنرانی اصلی تقریباً به طور قطع شامل افشاگری برای iOS 16، macOS 13، iPadOS 16، watchOS 9 و tvOS 16 خواهد بود. این امر باعث می شود که ارتقاء سیستم عامل جدید اپل آزمایش “اردک های لنگ” را از چهارشنبه آغاز کند.

با این حال، iOS 16 و غیره. تا پاییز منتشر نخواهد شد – حداقل چهار ماه دیگر. این خیلی طولانی است که نمی‌توان به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل مک، آیفون و سایر دستگاه‌های اپل را انجام داد.

ممکن است، حتی به احتمال زیاد، همه این به روز رسانی ها رفع اشکال ساده باشند. ویژگی‌های جدید مهم قبل از انتشار نسخه‌های بزرگ به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل پاییزی احتمالاً در کار نیست. اگر هر یک از نسخه های بتا ویژگی های آینده را نشان دهد، فرقه مک آنها را پوشش خواهد داد.

در مورد زمان راه‌اندازی، اعداد ساخت آخرین نسخه‌های بتای iOS و iPadOS با شمارش معکوس تا «a» به «e» ختم می‌شوند، بنابراین انتظار نمی‌رود که نسخه‌های کامل حداقل برای یک ماه منتشر شوند. شماره ساخت macOS به «d» ختم می‌شود و نمونه‌های watchOS و tvOS به «c» ختم می‌شوند تا به‌طور بالقوه زودتر عرضه شوند. یا اپل می‌تواند همه آن‌ها را همزمان منتشر کند و در عین حال آزمایش‌های فعال برای برخی نسخه‌های بتا را سریع‌تر انجام دهد.

iOS 15.6 beta 1، macOS 12.5 beta 1، iPadOS 15.6 beta 1، watchOS 8.7 beta 1 و tvOS 15.6 beta 1 اکنون در دسترس توسعه دهندگان هستند.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

فقط برای توسعه دهندگان

در حال حاضر iOS 15.6 beta 1، macOS 12.5 beta 1، iPadOS 15.6 beta 1، watchOS 8.7 beta 1 و tvOS 15.6 beta 1
فقط برای توسعه دهندگان است. دسترسی به این نسخه های پیش از انتشار مستلزم پیوستن به برنامه توسعه دهنده اپل است که هزینه آن 99 دلار در سال است.

اما اگر اپل از عادات قبلی خود پیروی کند، نسخه های بتا عمومی به زودی عرضه خواهند شد.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …