اپل کارگران خرده فروشی را برای لغو رأی اتحادیه مرعوب می کند

اخبار اپل


فروشگاه اپل در مرکز خرید کامبرلند اولین فروشگاهی نخواهد بود که اتحادیه دارد.
عکس: اپل

کارمندان یک فروشگاه اپل در آتلانتا به هیچ وجه به تشکیل اتحادیه رای نخواهند داد. آنها درخواست خود را از هیئت ملی روابط کار پس گرفتند و گفتند که اپل “یک کمپین سیستماتیک و پیچیده برای ارعاب آنها” انجام داده است.

مشخص نیست که این کار چگونه بر کارمندانی که در تلاش برای تشکیل اتحادیه در یک فروشگاه خرده فروشی اپل در نیویورک هستند تأثیر می گذارد

فروشگاه اپل آتلانتا به تلاش های اتحادیه پایان می دهد

کارکنان خرده فروشی درصد قابل توجهی از تعداد کارمندان اپل را تشکیل می دهند و هیچ یک از آنها در حال حاضر عضو اتحادیه نیستند. یک جفت فروشگاه تلاش‌هایی را برای تغییر آن آغاز کرده بودند، اما طبق گزارش‌ها، اپل تمام تلاش خود را برای رفع این مشکل انجام داده است.

فروشگاه اپل در مرکز خرید کامبرلند در حومه آتلانتا قرار بود پس از امضای کارت‌های حمایتی 70 درصد از کارگران، رأی‌گیری اتحادیه برگزار کند. اما کارکنان ارتباطات آمریکا که به کارمندان کمک می‌کردند، روز جمعه بیانیه‌ای منتشر کردند و گفتند این طرح کنار گذاشته شده است.

CWA در بیانیه ای اعلام کرد: اپل یک کمپین سیستماتیک و پیچیده برای ارعاب آنها و دخالت در حق آنها برای تشکیل اتحادیه انجام داده است. با توجه به واکنش اپل و محیط اجباری که آنها ایجاد کرده اند، ما با انتخابات پیش نمی رویم.

در حال سقوط اتحادیه

اپل در مخالفت با تلاش‌های کارمندان برای تشکیل اتحادیه‌ها مخالفت کرد. CWA دو شکایت به NLRB داد که سازنده آیفون را به ارعاب کارگران متهم کرد.

این شرکت همچنین لیتلر مندلسون، یک شرکت حقوقی با سابقه کمک به کسب‌وکارها را برای جلوگیری از عضویت در اتحادیه استخدام کرد.

و Deirdre O’Brien، معاون خرده فروشی و منابع انسانی اپل، این هفته ویدیویی ضد اتحادیه برای کارمندان ارسال کرد که در آن تا حدی گفت: “من نگران این هستم که یک سازمان دیگر را در وسط روابط خود قرار دهیم.” سازمانی که درک عمیقی از اپل یا تجارت ما ندارد. و مهمتر از همه یکی که من معتقد نیستم تعهد ما به شما را داشته باشد.»

از طریق: CNBC و بلومبرگ
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …