ایلان ماسک خرید توییتر را به حالت تعلیق درآورد

ثروتمندترین فرد جهان به زودی کنترل کامل توییتر را در اختیار خواهد داشت.
اخبار اپل


با این حال، او همچنان به این معامله متعهد است
عکس: ایلان ماسک / توییتر / فرقه مک

ایلان ماسک خرید توییتر خود را به حالت تعلیق درآورده است. او منتظر جزئیات و محاسبات بیشتر است که ادعاهای توییتر مبنی بر اینکه اکانت های اسپم کمتر از 5 درصد از کاربران فعال در حساب پلتفرم را تایید می کند.

این اقدام کمتر از یک ماه پس از پذیرش پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک توسط توییتر انجام شد.

ماسک همچنان متعهد به خرید توییتر است

مدیرعامل تسلا برای اولین بار در اواسط آوریل پیشنهاد خرید توییتر را با پرداخت 54.20 دلار به ازای هر سهم داد. پس از روزها بررسی، توییتر پیشنهاد 44 میلیارد دلاری را در 25 آوریل پذیرفت. ماسک قبلا توییت کرده بود که حذف ربات های اسپم از توییتر یکی از اولویت های کلیدی او خواهد بود.

علیرغم تعلیق خرید، ماسک تایید کرد که متعهد به خرید توییتر است توییت بعدی. اگر بنیانگذار اسپیس ایکس نظر خود را در مورد خرید پلتفرم رسانه اجتماعی تغییر دهد، باید یک میلیارد دلار به عنوان هزینه فسخ قرارداد بپردازد.

معامله توییتر به طور موقت متوقف شده است و جزئیات در انتظار این است که محاسبه شود که حساب های هرزنامه / جعلی در واقع کمتر از 5٪ از کاربران را تشکیل می دهند https://t.co/Y2t0QMuuyn

رویترز گزارش می دهد که توییتر در اوایل ماه جاری در پرونده ای به تنظیم کننده مالی ایالات متحده ادعا کرد که حساب های جعلی و هرزنامه کمتر از 5 درصد از کاربران فعال روزانه آن را در طول سه ماهه تشکیل می دهند. با این حال، این پلتفرم توجه داشت که «قضاوت قابل توجهی را اعمال کرده است»، بنابراین تخمین آن ممکن است نادرست باشد، و تعداد واقعی حساب‌های هرزنامه می‌تواند بسیار بیشتر باشد.

حتی اگر ماسک و توییتر به خرید ادامه دهند، هنوز در انتظار تایید سهامداران است، که انتظار می‌رود تا اواخر سال جاری اتفاق بیفتد.

ماسک می خواهد اتکای توییتر به درآمد تبلیغاتی را کاهش دهد

مدیرعامل تسلا از ربات‌های اسپم در توییتر انتقاد کرده است و اتکای پلتفرم به درآمد تبلیغاتی را عامل این امر می‌داند. او به دنبال افزایش بیش از دو برابری درآمد توییتر تا سال 2028 است و سهم تبلیغات به حدود 45 درصد کاهش می یابد. در حال حاضر، توییتر بیشتر درآمد خود را از تبلیغات به دست می آورد.

خبر توقف خرید ماسک از توییتر باعث شده است که سهام این شرکت در معاملات قبل از بازار تا 15 درصد سقوط کند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …