ایلان ماسک می گوید معامله 44 میلیارد دلاری توییتر در حالت تعلیق است

اخبار اپل


محبوبیت اینترنتی ایلان ماسک بار دیگر پس از پذیرفتن پیشنهاد وی برای خرید این شرکت به مبلغ 44 میلیارد دلار و خصوصی کردن آن توسط توییتر افزایش یافت. در چند توییت در روز جمعه، این کارآفرین توضیح می‌دهد که خرید به طور موقت متوقف شده است. در اینجا دلیل آن است.

توییتر جسورانه ادعا کرد که اکانت های هرزنامه و جعلی کمتر از 5 درصد از پایگاه کاربرانش را تشکیل می دهند. با استناد به الف رویترز گزارشی که این ادعا را برجسته می‌کند، ماسک می‌گوید که می‌خواهد داده‌هایی را پشتیبان این ادعا ببیند. او می افزاید که این معامله تا زمان ارائه مدارک معلق است.

چرا ماسک این معامله را متوقف کرده است؟

ماسک این موضوع را ادامه داد و تصریح کرد که هنوز «متعهد است [the] تحصیل. ” با این حال، تئوری هایی در مورد دلیل احتمالی اینکه ماسک این معامله را متوقف کرده است، شروع شده است.

نمایشگاه Vanity Fair گزارشی از تحقیقات Hindenburg را خلاصه کرد که نشان می دهد میلیارد دلیلی برای پیگیری پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ندارد.

هیندنبورگ ریسرچ، شرکتی که موقعیت کوتاهی در سهام توییتر دارد، روز دوشنبه گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه ریسک قابل‌توجهی وجود دارد که قیمت مجدد آن کاهش یابد. درحالی‌که هیندنبورگ از «تلاش‌های ماسک برای خصوصی‌سازی شرکت» حمایت کرد و گفت که معتقد است ماسک «می‌تواند این کار را انجام دهد»، همچنین نوشت که او دلیلی برای پیگیری پیشنهاد اولیه‌اش ندارد. این گزارش در ادامه این سوال را مطرح کرد که ماسک چگونه این خرید را تامین مالی می‌کند و نوشت: «قرار دادن آینده توییتر (و در نهایت تسلا) بر اساس وام‌های حاشیه‌ای بیشتر با پشتوانه سهام، یا فروش بیشتر سهام تسلا در میان بازار بی‌ثبات، باعث افزایش ریسک می‌شود. به هر دو شرکت.

در همین حال، رویترز پیشنهاد می‌کند که ماسک از داده‌ها برای مذاکره در مورد قیمت خرید پایین‌تر برای جلوگیری از پرداخت بیش از حد برای پلتفرم میکرجدید ترین اخبار اپل ینگ استفاده خواهد کرد.

در حالی که ماسک گفته است که به اقتصاد خرید توییتر اهمیتی نمی‌دهد، برخی از سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند که افت 27 درصدی سهام تسلا از زمانی که او فاش کرد سهامش تا حدودی ناشی از نگرانی‌هایی است که او ممکن است مجبور به فروش سهام بیشتری باشد. بنابراین، اگر ماسک بتواند در مورد قیمت خرید پایین‌تری مذاکره کند، سهام تسلا تحت فشار کمتری قرار خواهد گرفت. برخی از سرمایه گذاران ممکن است در صورت نگرانی در مورد پرداخت بیش از حد، او را تشویق کنند.

در پی توئیت های ماسک، قیمت سهام این شرکت رسانه های اجتماعی در معاملات قبل از بازار تا 25 درصد کاهش یافت.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …