ایمنی ارتباطات در پیام‌ها به چهار کشور جدید گسترش می‌یابد

آزمایش‌کنندگان بتا احتمالاً تا جولای منتظر خواهند بود تا iOS 16 را به دست آورند
اخبار اپل


اپل یکی از ویژگی های ایمنی کودک خود را با آخرین به روز رسانی نرم افزار خود به چهار کشور دیگر گسترش می دهد.

اوایل امروز، این شرکت iOS 15.5 را برای عموم منتشر کرد. علاوه بر مدیریت فضای ذخیره‌سازی جدید برای پادکست‌های اپل و آوردن ویژگی‌های iMessage به Apple Cash در برنامه کیف پول، آخرین به‌روزرسانی ویژگی ایمنی کودک را نیز به چهار کشور جدید می‌آورد.

همانطور که توسط اپل پست گزارش شده است، ویژگی ایمنی ارتباطات اپل در پیام ها اکنون برای کاربران در بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. این ویژگی قبلا فقط برای کاربران در ایالات متحده در دسترس بود.

تأیید شده توسط Apple Post، در بریتانیا، یادداشت‌های انتشار iOS 15.5 اضافه شدن «ویژگی‌های ایمنی جدید برای کودکان و والدین در پیام‌ها» را نشان می‌دهد، با Wayback Machine که صفحه وب اپل را نشان می‌دهد که به فهرست استرالیا، کانادا، نیوزلند و بریتانیا تغییر می‌کند. به عنوان مناطق تازه در دسترس پس از ماه گذشته گزارش شد که اپل قصد دارد ویژگی ایمنی جدید خود را گسترش دهد.

در اصل در iOS 15.2 منتشر شد، ایمنی ارتباطات در پیام‌ها به کودکان در صورت ارسال یا دریافت عکس حاوی برهنگی هنگام استفاده از برنامه پیام‌ها هشدار می‌دهد.

هنگام دریافت این نوع محتوا، عکس محو می شود و به کودک هشدار داده می شود، منابع مفیدی در اختیار او قرار می گیرد و اطمینان حاصل می شود که اگر نمی خواهد این عکس را مشاهده کند، اشکالی ندارد. اگر کودکی بخواهد عکس هایی حاوی برهنگی ارسال کند، محافظت های مشابهی در دسترس است. در هر دو مورد، به کودکان این امکان داده می‌شود که در صورت تمایل به کسی که به او اعتماد دارند، برای کمک پیام ارسال کنند.

Messages پیوست های تصویر را تجزیه و تحلیل می کند و تعیین می کند که آیا عکس حاوی برهنگی است، در حالی که رمزگذاری انتها به انتها پیام ها را حفظ می کند. این ویژگی به گونه ای طراحی شده است که هیچ نشانه ای از تشخیص برهنگی از دستگاه خارج نمی شود. اپل به پیام ها دسترسی ندارد و هیچ اعلانی برای والدین یا شخص دیگری ارسال نمی شود.

اپل اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی‌های ایمنی کودک خود در صفحه وب ایمنی کودک خود ارائه می‌کند. این ویژگی همچنین برای کاربرانی که از iPadOS 15.5 و macOS Monterey 12.4 استفاده می کنند در دسترس است.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …