این ترکیب جاروبرقی / جاروبرقی برای تمیز کردن کف های سخت عالی است

اخبار اپل


این جاروبرقی با رقابت، کف را تمیز می کند.

عکس: Cult of Mac Deals

تقریباً در هر فهرستی که پیدا کنید، تمیز کردن و جاروبرقی از منفورترین کارهای خانه هستند. بین کف مرطوب، گرد و غبار موجود در هوا و سر و صدا، می تواند یک کشش کامل باشد. ناگفته نماند که سر و کار داشتن با سیم خلاء عملاً کار خود است.

به همین دلیل است که جاشن اف 16 جارو شارژی مرطوب و خشک جاشن، جاشن و جاروبرقی معمولی را با هم ترکیب کرده و بهبود می‌بخشد و هر دو را در یک بسته باطری قرار می‌دهد. و قیمت تا 20 می به 279.99 دلار (معمولاً 299 دلار) کاهش یافته است!

جاروبرقی مرطوب / خشک و پاک کن

Jashen F16 بهترین های دو جهان را ارائه می دهد. شما یک خلاء با راندمان بالا دریافت می کنید که می تواند ذرات بزرگ را به سرعت بمکد. و یک دستشویی می گیرید که نیازی به سطل کثیف ندارد.

باتری آن شما را در مدت زمان کارکرد 30 دقیقه (و حدود 120 متر مربع پوشش) انرژی می دهد. به علاوه، می‌توانید تقریباً هر سطح سختی را در زمان بسیار کمی تمیز کنید. جاروهای سنتی به سختی می توانند چربی روی کاشی را لمس کنند، اما جاشن می تواند بدون هیچ مشکلی از طریق آشفتگی های مرطوب و خشک کار کند. در کمتر از دو دقیقه، می توانید نقاط سرسخت را از کف آشپزخانه خود پاک کنید.

وقتی صحبت از تمیز کردن می شود، راحتی بعد از کارایی در رتبه دوم قرار می گیرد. اگر چیزی به خوبی کار کند و کار را به درستی انجام دهد، یک گنج است و این دقیقاً همان چیزی است که در اینجا به دست می آورید. Jashen F16 تنها 9 پوند وزن دارد، بنابراین می توانید بدون خستگی بیش از حد روی آن مانور دهید.

و پس از اتمام تمیز کردن، جاروبرقی / جاروبرقی هیبریدی از خود مراقبت می کند. سیستم خشک کن منحصر به فرد آن، مانند جاروبرقی های دیگر، از ایجاد کپک در مخازن جلوگیری می کند. مخزن دوگانه آب تمیز و کثیف را جدا می کند. و عملکرد خود تمیز شوندگی Jashen با لمس یک دکمه فعال می شود.

صرفه جویی در جاشن F16 جارو شارژی / ماپ

کف‌های سخت خود را بدون اینکه یک روز کار کنید تمیز کنید. جاشن F16 2 در 1 جارو شارژی مرطوب / خشک را در حالی که قیمت آن به 279.99 دلار کاهش یافته است (معمولاً 299 دلار) خریداری کنید. قرارداد 20 می به پایان می رسد!

قیمت ها ممکن است تغییر کند
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …