این دوربین مشکل اصلی عکاسی با پهپاد را حل می کند


مشکلی که خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین آماتور با عکس گرفتن یا فیلمبرداری مواجه می شوند این است که خود پهپاد اغلب در عکس نشان داده می شود. سپس، اگر بخواهند آن عکس‌برداری هوایی را کامل کنند، آنها – یا کسی که پول می‌دهند – باید پهپاد را بعد از آن ویرایش کند.

Insta360 روز سه‌شنبه اعلام کرد که این مشکل را با دوربین جدید Sphere، یک دوربین 360 درجه که مخصوصاً برای «نامرئی نگه داشتن پهپاد» طراحی شده، حل کرده است.

دوربین پهپاد Insta360 Sphere در عکاسی هوایی 360 درجه، پهپاد را از عکس خارج می کند.

Insta360 Sphere یک دوربین 360 درجه است که برای بسته شدن در اطراف پهپادهای DJI Mavic Air 2 یا Air 2S طراحی شده است. آنها را به ابزارهای تولید محتوا تبدیل می کند. و این به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که نیازی نیست خلبان ACE باشید تا عکس‌های تمیزی بگیرید.

به گفته این شرکت، دوربین، حسگرهای ردیابی یا اجتناب از شی پهپادها را مسدود نخواهد کرد. و زمانی که Sphere متصل شود، می‌تواند یک نمای 360 درجه غوطه‌ور را ثبت کند و در عین حال پهپاد را «نامرئی» و غیرمعمولی برای عکس‌برداری به نظر برساند.

علاوه بر این، عملکرد بصری دوربین سبک وزن، فیلمبرداری هوایی 360 درجه را آسان می کند. این شرکت گفت که Sphere با استفاده از نرم افزار Insta360 راه های متعددی را برای ایجاد محتوا از فیلم های پهپاد باز می کند.

عکس ها و فیلم های هوایی آسان

همانطور که بسیاری از علاقه مندان می دانند، عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین اغلب حقه هایی را ثابت می کند. برای گرفتن بهترین عکس یا فیلم می‌تواند به مهارت‌های پروازی پیشرفته نیاز داشته باشد. Insta360 گفت که دوربین Sphere آن را تغییر می دهد.

و چگونه همه چیز را تغییر می دهد؟ با فیلمبرداری با کیفیت 5.7K 360، این دوربین به کاربران اجازه می دهد تا زاویه و جهت دوربین را در فیلم خود پس از این واقعیت تنظیم کنند. سپس، با استفاده از ابزارهای قالب بندی مجدد در برنامه Insta360 و دسکتاپ استودیو، هر کسی می تواند فیلم های هوایی خود را در پست آرایش کند. Insta360 گفت که این به آنها کمک می کند تا فیلم هایی مانند FPV را در یک هواپیمای بدون سرنشین آسان به دست آورند.

عکاسی با دوربین 360 علاوه بر فیلمبرداری با زاویه باز، امکان ویرایش های متعدد از یک پرواز را نیز فراهم می کند.

یک پهپاد واقعا نامرئی

بسیاری از کاربران پهپاد یک دوربین 360 را در بالا یا زیر دستگاه خود نصب می کنند تا فیلم 360 درجه دریافت کنند. با این حال، از آنجایی که دوربین‌های 360 درجه در همه جهات فیلم‌برداری می‌کنند، خود پهپاد اغلب جلوی ویدیو را می‌گیرد. حذف آن نیاز به پس پردازش یا نرم افزار ویرایش ویدیوی پولی دارد. که دردسر و هزینه را به تصویر اضافه می کند.

با Insta360 Sphere، لنزهای دوربین دقیقاً در دو طرف پهپاد نصب می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که پهپاد در فیلم‌ها نامرئی است. الگوریتم دوخت دینامیکی اختصاصی Insta360 باعث می شود کل پهپاد، از جمله ملخ های آن ناپدید شوند. که کاربر را با عکس های بدون وقفه می گذارد.

تصاویر پایدار، ویرایش هوش مصنوعی

تثبیت کننده تصویر برای گرفتن فیلم های هوایی همهجانبه بسیار مهم است. این شرکت گفت که فناوری تثبیت‌کننده FlowState اختصاصی Insta360 برای Insta360 Sphere به‌خوبی تنظیم شده است تا بدون در نظر گرفتن شرایط، فیلم‌های هوایی ثابت را تضمین کند.

این دوربین با Mavic Air 2 / 2S سازگار است. با مکانیزم قفل به پهپاد متصل می شود. این یکپارچگی ساختاری پهپاد را تحت تأثیر قرار نمی دهد یا سیگنال GPS یا سیستم کنترل از راه دور را مختل نمی کند.

و کاربران Sphere می‌توانند از نرم‌افزار قالب‌بندی و ویرایش مجدد Insta360 برای صیقل دادن ویدیوهای خود با استفاده از همان ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند سری Insta360 ONE در برنامه Insta360 استفاده کنند. Insta360 گفت: «افکت‌های خلاقانه مانند رول بشکه‌ای و بزرگ‌نمایی دالی به آسانی یک ضربه هستند.

قیمت: 429.99 دلار

از کجا بخریم: Insta360



مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …