این ممکن است بهترین نگاهی باشد که تاکنون به آیفون 14 پرو مکس آینده ارائه شده است

اخبار اپل


همانطور که انتظار می رود حدود چهار ماه دیگر برای معرفی آیفون 14 هیجان ایجاد شود، بسیاری از مظنونان معمولی در حال یافتن راه هایی برای تقویت آن هستند. به عنوان مثال، یوتیوب‌بر پشت Unbox Therapy ویدئویی را روز دوشنبه منتشر کرد که در آن آنچه را که به طور ضمنی طرح CAD طراحی شده بود توسط سازندگان قاب آیفون در ژاپن با دسترسی به شماتیک‌های اپل، «باکس‌گشایی» کرد.

دستگاه کپی دقیقاً شبیه آیفون 13 پرو مکس در ویدیو به نظر می رسد. اما نگاه دقیق‌تر و برخی اندازه‌گیری‌ها تفاوت‌های ظریف متعددی را نشان داد که بسیاری از آنها با پیش‌بینی‌های تحلیلگران برای گوشی جدید دنبال می‌شوند.

Unbox Therapy ماکت طراحی CAD آیفون 14 پرو مکس را نشان می دهد

Unbox Therapy بسیاری از واقع گرایی این دستگاه 6.7 اینچی ساختگی را ساخته است و در مورد حجم شگفت انگیز آن اظهار نظر می کند و به شوخی می گوید که انتظار راه اندازی آن را دارد.

پیش بینی ها حاکی از آن است که سری آیفون 14 شامل دو مدل 6.1 اینچی و دو مدل 6.7 اینچی خواهد بود. به دلیل فروش ضعیف، آیفون 13 مینی 5.4 اینچی آخرین نمونه از نوع خود خواهد بود، متأسفانه برای کسانی که یک گوشی واقعاً جیبی را ترجیح می دهند.

آیفون 14 پرو مکس ضخامت کمی دارد

Unbox Therapy به طور مستقیم ماکت آیفون 14 پرو مکس را با آیفون 13 پرو مکس مقایسه کرد. او خاطرنشان کرد که این ماکت کمی چاق‌تر به نظر می‌رسد، که می‌تواند به معنای افزایش ظرفیت باتری باشد که توسط برخی پیش‌بینی شده است.

در عکس های نزدیک می توانید ببینید که برآمدگی دوربین بزرگتر است و کمی دورتر از لبه های پشت گوشی قرار گرفته است. به نظر می رسد که از پیش بینی دوربین 48 مگاپیکسلی با فیلمبرداری 8K پشتیبانی می کند.

دکمه‌های پاور و ولوم ماکت نیز کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند و هیچ باند آنتن قابل مشاهده‌ای در کناره‌های دستگاه دیده نمی‌شود. اما هیچ راهی برای بررسی دقیق بودن این ترفندها وجود ندارد.

اگر نمی توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید، برای تماشای آن اینجا را کلیک کنید:

بدون شکاف دیگر – حداقل برای این یکی

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که هر دو مدل 14 پرو و ​​14 پرو مکس به جای بریدگی برای قرار دادن اجزای Face ID و دوربین‌های جلو، یک بریدگی «قرص و سوراخ سوراخ» خواهند داشت. و این چیزی است که مدل موجود در ویدیو به همراه حاشیه‌های باریک‌تر مورد انتظار را نشان می‌دهد.

در حالی که از قبل باریک تر است، به نظر نمی رسد که حاشیه ها نیاز به تغییراتی در رابط iOS داشته باشند.

انتظار می‌رود سری آیفون 15 علاوه بر یک لنز پریسکوپ، دارای بریدگی حفره و قرص نیز باشد که می‌تواند اندازه مجموعه دوربین عقب را کاهش دهد. در این بین، هر چهار مدل آیفون 14 به نظر می رسد که دارای برجستگی های دوربین قدرتمندی هستند.

طرح ماکت طرح قرص و سوراخ پانچ را نشان می دهد.
عکس: Unbox Therapy

برای USB-C خیلی زود است

ماکت یک پورت لایتنینگ را همانطور که در سری آیفون 14 انتظار می رود نشان می دهد، بنابراین طرفداران USB-C باید بیشتر منتظر بمانند.

مینگ چی کو، تحلیلگر، معتقد است که سری آیفون 15 اولین گوشی ای خواهد بود که از پورت USB-C استفاده می کند. بلومبرگ از آن پشتیبانی کرد.

اگر ماکت دقیق باشد، انتظار اصلی این است که گوشی جدید به راحتی برای کاربران آیفون 13 پرو مکس آشنا باشد.

خود گوشی و دکمه‌ها در ماکت کمی ضخیم‌تر از آیفون 13 پرو مکس به نظر می‌رسند.
خود گوشی و دکمه‌ها در ماکت کمی ضخیم‌تر از آیفون 13 پرو مکس به نظر می‌رسند.
عکس: Unbox Therapyمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …