این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید


آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این 17 ساعت آموزش ارائه می دهد که عناصر کلیدی ارتباط موثر در عصر مدرن را توضیح می دهد. و برای مدت محدودی، این کلاس استاد کپی رایتینگ تنها با قیمت 35 دلار (معمولاً 1400 دلار) به فروش می رسد.

بهتر نوشتن را یاد بگیر

با این هفت دوره آموزشی، می توانید نکات و نکات مربوط به کپی رایتینگ را بیاموزید و پای خود را در این صنعت بگذارید. اما حتی اگر این هدف نهایی شما نباشد، این دوره ها نتیجه خواهند داد. چه بخواهیم چه نخواهی، نوشتن بخش مهمی از ارتباطات دیجیتال است. مهم نیست مسیر شغلی شما، چیزی مفید در اینجا پیدا خواهید کرد.

اگر این اولین بار است که در معرض کپی‌رایتینگ قرار می‌گیرید، می‌توانید به «دوره کامل کپی‌نویسی برای مبتدیان» بروید. توسط Mohit Khoria، یک بازاریاب دیجیتال با رتبه مربی 4.3 / 5 تدریس می شود.

یا، برای راهنمایی کامل در مورد نوع نوشتاری که می‌توانید به‌عنوان یک کپی‌رایتر انجام دهید، می‌توانید به «Copywriting Bootcamp 2022 with Phil Ebiner» گوش دهید، که توسط دانش‌آموزان دارای امتیاز 4.6 / 5 ستاره است. این دوره به شما یاد می دهد که برای ایمیل ها، رسانه های اجتماعی، بازاریابی، محتوای ویدیویی و موارد دیگر کپی بنویسید. اگر می‌خواهید به انواع مختلف نوشتاری که می‌توانید انجام دهید و نحوه انجام آن نگاهی کامل داشته باشید، این مکانی برای شروع است. در مدت چهار ساعت، حجم زیادی از مواد را برای تجزیه تحویل می دهد – و این تازه شروع است!

یاد بگیرید که ایمیل‌های عالی بنویسید، بدانید نوشته‌های شما چگونه می‌تواند در موتورهای جستجو متمایز باشد، و نکات فوق‌العاده‌ای را از متخصصان دریافت کنید. در نظر گرفتن بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند هزینه جذب مشتری را تا 87 درصد کاهش دهد، صرف یک دقیقه برای مطالعه ایده بدی نیست.

صرفه جویی در بسته کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی رایتینگ دیجیتال 2022

مفاهیم اصلی ارتباط موثر واقعاً تغییر نمی کند. با این حال، همه این اطلاعات فوق العاده مفید برای یک عمر در دسترس شما هستند. این بدان معناست که شما می توانید یاد بگیرید که با سرعت خود بهتر بنویسید. هیچ کس یک شبه استاد نمی شود، اما این بسته راهی است که می توانید بهتر شوید.

انتخاب نوشتن برای حرفه خود را انتخاب کنید. بسته کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 را با قیمت 35 دلار (معمولاً 1400 دلار) دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …