باندهای جدید پراید اپل واچ اکنون در برخی از فروشگاه های اپل موجود است


جدیدترین باندهای اپل واچ پراید اپل اکنون در برخی از اپل استورها برای خرید در دسترس هستند، اگرچه اینکه بتوانید وارد یک فروشگاه شوید و خودتان یکی را انتخاب کنید، بستگی زیادی به محل حضور شما دارد.

باندهای جدید، یک حلقه اسپورت نسخه پراید و حلقه اسپرت نایک نسخه پراید، هر دو دارای رنگ‌های آشنای رنگین کمانی هستند و کاملاً خیره‌کننده هستند. هر دو با قیمت 49 دلار در دسترس هستند و بسته به موقعیت مکانی برای سفارش آنلاین و همچنین مجموعه در فروشگاه در دسترس هستند.

با الهام از قدرت و جامعیت جامعه LGBTQ +، Pride Edition Sport Loop یک گرادیان پر جنب و جوش را نشان می دهد که پرچم اصلی پراید و پنج رنگ جدید را متحد می کند: مشکی و قهوه ای نمادی از جوامع رنگین LGBTQ + به حاشیه رانده شده، و همچنین کسانی که در حال حاضر با آنها زندگی می کنند. اچ آی وی / ایدز و کسانی که از آن درگذشته اند. آبی روشن، صورتی و سفید به افراد تراجنسیتی و غیر دودویی احترام می گذارد.

هر دو باند جدید با تمام ساعت‌های اپل از جمله آخرین اپل واچ سری ۷ سازگار هستند و به مناسبت ماه پراید منتشر شده‌اند. اپل هر ساله باندهای پراید جدیدی را راه اندازی می کند و جدیدترین پیشنهادات به اندازه موارد گذشته چشمگیر است. آیا آنها بهترین گروه های اپل واچ هستند؟ من استدلال می کنم که نسخه پراید بافته شده Solo Loop سال گذشته این تاج را در اختیار دارد، اما برای هر کدام خاص!

اپل قرار است ماه آینده نسخه جدید نرم افزار اپل واچ را معرفی کند و watchOS 9 احتمالاً ویژگی های جدید و واچ فیس های جدیدی را به ترکیب اضافه می کند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …