با این برنامه رادیو راد به ورزش، اخبار، موسیقی و موارد دیگر گوش دهید


به همان اندازه که اینترنت می تواند راحت باشد، اگر واقعاً می خواهید چیزی از آن به دست آورید، بسیاری از کارها بر عهده شماست. به جای جستجو، می توانید با طرح TuneIn Premium گوش دهید. شبکه رادیویی عظیم این سرویس به شما موسیقی، اخبار، ورزش و غیره می دهد. و فقط با قیمت 39.99 دلار (معمولاً 119 دلار) به فروش می رسد.

به اخبار، ورزش، موسیقی و پادکست گوش دهید

موسیقی وجود دارد که ممکن است دوستش داشته باشید، اما باید آن را پیدا کنید. اخباری وجود دارد که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، اما اغلب در گفتگوها یا پشت دیوارها گم می شوند. و انواع ورزش‌هایی وجود دارد که دوست دارید با آن‌ها همراه باشید، اما حتی آن‌ها نیز اغلب به سختی می‌توان جریان‌های خوبی را برای آنها پیدا کرد.

TuneIn در قالب 120000 ایستگاه رادیویی جریانی به شما امکان دسترسی آسان به همه این موارد را می دهد. با دسترسی بسیار زیاد به اخبار فوری، ورزش، موسیقی انتخابی و پادکست، همیشه چیزی برای گوش دادن خواهید داشت.

TuneIn نقطه میانی بین رادیو ساده یکپارچهسازی با سیستمعامل و محتوای انتخابی مدرن است. شما می توانید به اخبار گوش دهید، اما همچنین می توانید از منابع مورد علاقه خود مانند CNN، Fox، MSNBC و کانال های محلی انتخاب کنید. می‌توانید از اعلان‌ها و تحلیل‌های فوری بازی لذت ببرید. و می‌توانید پس از پایان بازی، پادکستی را تنظیم کنید که بازی را تجزیه می‌کند.

به علاوه، اگر به یکی از معدود ایستگاه‌های رادیویی TuneIn برخورد کنید که نمی‌توانند پخش جریانی داشته باشند، این سرویس شما را با چیزی مشابه مرتبط می‌کند. همانطور که یکی از منتقدان نوشت، “TuneIn به طور خودکار شما را پیدا می کند و شما را به ایستگاه مشابهی متصل می کند، که اغلب به همان اندازه خوب است.”

موسیقی از سراسر جهان بشنوید

برای موسیقی، TuneIn تجربه کامل است. ایستگاه های AM/FM از سراسر جهان را تنظیم کنید و به موسیقی مورد علاقه خود بدون نیاز به ضبط در طول فرآیند ساخت لیست های پخش خود گوش دهید.

و می توانید در انواع دستگاه ها گوش دهید. رادیوهای قدیمی از جذابیت خاصی برخوردارند، اما اینکه بتوانید از Chromecast خود به پخش بازی گوش دهید، این راحتی مدرن را دارد که همه ما دوست داریم. می‌توانید یک برنامه TuneIn برای iPhone، iPad، Apple Watch، CarPlay، Google Home، Amazon Echo، Alexa، Bose، Roli – حتی تسلای خود – دریافت کنید. (در اینجا لیست کاملی از دستگاه هایی که TuneIn پشتیبانی می کند آمده است.)

در TuneIn Premium صرفه جویی کنید

با یک برنامه رادیویی که موج می زند به دنیا گوش دهید. اشتراک یک ساله TuneIn Premium را فقط با 39.99 دلار (معمولاً 119 دلار) برای مدت محدود دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …