با این بسته فوق العاده هوشمندانه تر سفر کنید


سفر گران است، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که در خارج از کشور اوقات خوبی را سپری می کنید. گاهی اوقات این بدان معناست که به بهترین نقاط گردشگری بروید یا بدانید که زیباترین مناظر کجاست. یا به این معنی است که زبان را بدانید و بتوانید با مردم محلی صحبت کنید و یاد بگیرید که آنها فکر می کنند بهترین مکان ها کجا هستند.

با The 2022 Ultimate Travel Bundle هوشمندتر سفر کنید. این به شما نشان می دهد که چگونه تجربه خود را برای نوشتن در خانه بسازید. و برای مدت زمان محدود، فقط 29.99 دلار (معمولاً 2079 دلار) هزینه دارد.

نکات سفر برای هر نوع مسافری

این بسته برای هر نوع مسافری است، چه در حال پرواز با درجه یک باشید و چه هفته‌ها را صرف تحقیق در مورد ارزان‌ترین پروازها کنید. چه دوست داشته باشید به استراحتگاه بروید و یک تور داشته باشید یا به خیابان بروید و با کسی که هرگز ندیده اید صحبت کنید، این بسته چیزی برای افزودن به تجربه شما دارد.

اول، شما می توانید در واقع یک دوره گواهینامه در مورد سفر و گردشگری بگذرانید. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، داشتن یک مسافر گواهی شده اعتماد به نفس شما را قبل از سوار شدن به هواپیما افزایش می دهد.

دوم، مسافران باتجربه همگی تمایل دارند که بگویند یکی از بهترین کارهایی که می توانید در خارج از کشور انجام دهید ملاقات با افراد جدید است. مطالعات نشان می دهد که مسافرت و ملاقات با افراد فرهنگ های دیگر مغز شما را تغییر می دهد و می تواند شما را با وجدان تر و همدل تر کند.

با این حال، وقتی آن افراد به زبان دیگری صحبت می کنند، شروع کردن یک مکالمه به نوعی سخت است. به همین دلیل است که این بسته شامل دوره های تسلط زبان برای فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی و آلمانی به همراه دوره های مقدماتی برای ایتالیایی و چینی است. ممکن است یک شبه مسلط نشوید. اما ممکن است تعجب کنید که چند عبارت ساده شما را تا چه حد می رساند.

ثالثاً این باندل دارای دو دوره آموزشی است که به شما کمک می کند بهترین عکس های ممکن را بگیرید. حتی دوربین های پیشرفته آیفون 13 پرو نیز نمی توانند پیکسل شما را ذخیره کنند، اگر ندانید چگونه یک عکس را قاب کنید.

با اصول اولیه شروع کنید و به مهارت های پیشرفته عکاسی در “مسترکلاس عکاسی با گوشی های هوشمند” برسید. سپس در «دوره آنلاین هنر عکاسی خیابانی» یاد بگیرید که چگونه آموخته های خود را در شرایط محلی اعمال کنید. وقتی بالاخره به خانه برگشتید و دلتان برای مکان‌ها و افرادی که پشت سر گذاشتید را تنگ کرد، یکسری عکس‌های تار کمک چندانی به حافظه‌تان نمی‌کنند.

در نهایت، لازم نیست تمام تجربه سفر شما با شما بماند. در “آموزش آژانس و مشاور مسافرتی” آژانس مسافرتی شدن را بیاموزید. سپس می توانید به نسل بعدی مسافران کمک کنید.

در بسته سفر نهایی 2022 صرفه جویی کنید

یک سنجاق روی نقشه بیندازید و یاد بگیرید که در هر کجا که فرود آمد چگونه اوقات خوشی داشته باشید. بسته 2022 Ultimate Travel را با قیمت 29.99 دلار (معمولاً 2079 دلار) در فروش دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …