با قاب های سیلیکونی رنگارنگ آیفون 13 چنگ بزنید


برخی از مردم دوست دارند آیفون های خود را بدون قاب حمل کنند، با توجه به اینکه این روزها گوشی ها به تنهایی بسیار محکم هستند. اما آیا واقعا باید از این فرصت استفاده کرد؟ فقط تصور کنید که آیفون 13 بسیار گران قیمت از دست شما لیز بخورد و به پیاده رو برخورد کند.

این چیزی نیست که شما بخواهید اتفاق بیفتد. تمام زندگی شما روی آن چیز است.

اما اگر یک قاب آیفون 13 داشته باشید که چسبندگی عالی دارد، مانند قاب‌های محافظ سیلیکونی و رنگارنگ الاگو، احتمال وقوع آن بسیار کمتر است. آنها در فروشگاه Cult of Mac بسیار عالی هستند.

Elago Silicone iPhone Case 13: حفاظت عالی، چسبندگی و انتخاب رنگ

بسیاری از قاب‌های آیفون تولید انبوه می‌شوند، اما Elago به این موضوع افتخار می‌کند که قاب‌های خود را در خانه از ابتدا طراحی می‌کند. به این ترتیب، این شرکت می‌تواند مواردی را ارائه دهد که می‌داند کاملاً مناسب هستند، محافظت در برابر سقوط جامد و ظاهر عالی را ارائه می‌کند. و می توانید مطمئن باشید که دیگر نیازی به جستجوی سایر قاب های آیفون و خرج کردن پول بیشتری نخواهید داشت.

الاگو برای ساخت این سری قاب آیفون از سیلیکون مایع استفاده کرده است. این ماده چسبندگی و محافظت بسیار خوبی را به آیفون 13 شما می‌افزاید و در کنار آن، رنگ و بویی بسیار بالا می‌آید. بنابراین احتمال اینکه آیفون شما از دستتان لیز بخورد کمتر است، اما اگر این اتفاق بیفتد، احتمال شکستن آن بسیار زیاد است. و هر اتفاقی بیفتد، ظاهر خوبی خواهد داشت.

قاب‌های سیلیکونی Elago پوشش کاملی را برای آیفون 13 شما ارائه می‌دهند. قاب تمام طرف‌های گوشی، از جمله پایین و دکمه‌ها را می‌پوشاند. لبه برآمده به محافظت از صفحه نمایش و مجموعه دوربین در برابر خراش ناشی از تماس مستقیم با سطح کمک می کند.

حتی بهتر از آن، این قاب با شارژ بی سیم سازگار است، بنابراین برای شارژ کردن گوشی خود نیازی به برداشتن آن ندارید.

و از آنجایی که فروشگاه Cult of Mac اخیراً رنگ‌های جدیدی را برای این قاب‌ها اضافه کرده است، شما می‌توانید از بین چند رنگ نانوایی انتخاب کنید. این 13 رنگ است، از سیاه و سفید معمولی گرفته تا گزینه های عجیب و غریب تر، مانند صورتی تند، ژان نیلی و سبز نیمه شب. با این حال، ممکن است هر رنگی برای هر مدل آیفون (iPhone 13 mini، iPhone 13، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max) در دسترس نباشد.

قیمت قاب ها از 13.99 دلار برای برخی رنگ ها شروع می شود. قیمت سایرین 15.99 دلار است. و لطفا توجه داشته باشید، محصولات Elago فقط به ایالات متحده ارسال می شود.

قیمت: 13.99 دلار یا 15.99 دلار

از کجا بخریم: فروشگاه فرقه مکمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …