بررسی روتر و توسعه دهنده راک اسپیس Wi-Fi 6 AX1800: بهبود اینترنت ناپایدار برای همه دستگاه های اپل

اخبار اپل


منبع: Jaclyn Kilani / iMore

قبل از اینکه به تجربه خود در مورد سیستم Rockspace Wi-Fi 6 AX1800 بپردازم، اجازه دهید کمی پیش زمینه را به شما ارائه دهم. من در کلمبیا، آمریکای جنوبی زندگی می کنم، جایی که بیایید بگوییم فناوری اینترنت دقیقاً پیشرفته نیست. در بیشتر مواقع کاملاً خوب کار می کند، اما فیبر نوری نیست. یکی از بزرگترین مشکلاتی که من با اینترنت خانگی دارم، دامنه وحشتناک وای فای است.

در کلمبیا، بسیاری از خانواده‌ها در آپارتمان‌های کوچک یا خانه‌هایی زندگی می‌کنند که به هم متصل هستند و بسیار نزدیک به هم ساخته شده‌اند. نتیجه این است که بسیاری از خانواده های بزرگ وای فای خود را با خانواده، دوستان و همسایگانی که در نزدیکی زندگی می کنند به اشتراک می گذارند تا هزینه ماهانه اینترنت را به اشتراک بگذارند و کاهش دهند. بنابراین، شرکت‌های اینترنتی، به نوبه خود، دامنه روترهای استاندارد Wi-Fi (به عمد) را تا حد زیادی کاهش دادند، به طوری که اشتراک‌گذاری Wi-Fi از یک خانه به خانه دیگر بسیار دشوارتر می‌شود. به طور خلاصه، سیگنال وای فای استاندارد خودم از اتاق خواب / دفتر تا آشپزخانه کشیده نمی شود و آپارتمان من بزرگ نیست.

وارد Rockspace Wi-Fi 6 AX1800 Router and Extender شوید، سیستم WiFi که این امکان را برای من فراهم کرده است که از شبکه Wi-Fi خود در همه دستگاه های Apple خود به طور همزمان، از هر نقطه ای از خانه استفاده کنم. این سیستم از یک روتر Wi-Fi تشکیل شده است که مستقیماً به مودم موجود متصل می شود و یک توسعه دهنده Wi-Fi که سیگنال را در مناطق مرده (مانند آشپزخانه من) تقویت می کند. روتر rockspace و توسعه دهنده با هم سرعت W-iFi را در سرتاسر خانه من بهبود بخشیده و مناطق مرده را از بین برده اند.

توسعه دهنده روتر Rockspace Wifi 6

روتر و توسعه دهنده راک اسپیس Wi-Fi 6 AX1800

خط پایین: Rockspace می تواند به مناطق مرده مزاحم Wi-Fi پایان دهد و تا 1500 فوت مربع به پوشش اینترنت شما اضافه کند.

خوب

 • اینترنت را در سراسر خانه تقویت می کند
 • مناطق مرده را از بین می برد
 • راه اندازی فوق العاده آسان
 • برنامه همراه راه اندازی و عیب یابی را ساده می کند

بد

 • به اتصال دستی به توسعه دهنده نیاز دارد
 • با پریزهای دیواری افقی سازگار نیست

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800: قیمت و در دسترس بودن

راک اسپیس Ax1800 Wifi 6 Range Extender در دست است

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

بهترین مکان برای خرید روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800 در حال حاضر آمازون است. در حال حاضر، آمازون بهترین معاملات را برای این محصولات ارائه می دهد که هر دو 80 دلار هستند. شما همچنین می توانید آنها را در وب سایت rockspace تهیه کنید، اما با قیمت کمی بالاتر. در حال حاضر این جفت به صورت بسته در دسترس نیست، اما از آنجایی که این دو دستگاه به خوبی با هم کار می کنند، فکر می کنم که باید باشد.

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800: Wi-Fi در آشپزخانه و فراتر از آن

اسکرین شات های Rockspace

منبع: iMore

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800 تجربه اینترنت را در خانه ما بسیار بهبود بخشیده است. به دلیل ماهیت مودم استانداردی که با بسته اینترنت ما ارائه می شود، سیگنال اینترنت در هر فاصله ای به طور قابل توجهی کاهش می یابد. روتر AX1800 سیگنال وای فای مودم را تقویت می کند تا در سرتاسر خانه قدرتمندتر باشد و حتی زمانی که در همان اتاقی که مودم در آن قرار دارد هستم، سرعت بیشتری ارائه می دهد. این سیگنال در سرتاسر خانه قدرتمندتر است، اما هنوز تا آشپزخانه گسترش نخواهد یافت.

برای آن، من AX1800 Extender را دارم. این توسعه‌دهنده وای‌فای می‌تواند با هر روتری کار کند، اما راه‌اندازی و استفاده از آن با همتای روتر rockspace خود آسان است. با استفاده از برنامه همراه RS Home در بهترین آیفونم، توانستم روتر و توسعه دهنده را در عرض چند ثانیه تنظیم و متصل کنم. این برنامه iOS همچنین می تواند برای ایجاد تغییرات در شبکه یا عیب یابی استفاده شود که به نظر من راحت و مفید است.

از لحظه ای که به راک اسپیس AX1800 Extender وصل کردم، منطقه مرده آشپزخانه من از بین رفته بود.

اسکرین شات های برنامه افزودنی Rockspace Ax1800

منبع: iMore

یکی از مشکلاتی که در هنگام تنظیم اکستندر داشتم این بود که با پریزهای دیواری افقی سازگار نمی شود، اما در بخش بعدی به آن خواهم پرداخت. در حال حاضر، من اکستندر را از یک طرف به برق وصل کرده ام، اما به نظر نمی رسد که بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. از لحظه ای که AX1800 Extender را به برق وصل کردم، منطقه مرده آشپزخانه من از بین رفته بود. در واقع، سیگنال اکنون در هر اینچ از خانه من بسیار قدرتمند است. در اسکرین شات بالا، قدرت اصلی اینترنت را در آشپزخانه من در سمت چپ می بینید – به سختی قابل استفاده در 3.2 مگابایت. پس از راه اندازی و وصل کردن اکستندر، سیگنال به 67.8 مگابایت رسید. این تفاوت عمده ای ایجاد می کند زمانی که من نیاز به جست و جوی اینترنت برای پخت فیلم در iPad خود دارم!

این سیستم تا 35 اتصال همزمان دستگاه را پشتیبانی می‌کند، بنابراین همه افراد خانه من می‌توانند از سرعت وای‌فای سریع لذت ببرند، حتی اگر از همه دستگاه‌های اپل خود به طور همزمان استفاده کنیم، از جمله بهترین مک‌ها و آی‌پدهای مورد علاقه. هک، اگر بخواهیم، ​​شرط می بندم که حتی می توانیم آن را با آپارتمان همسایه به اشتراک بگذاریم. فقط به ارائه دهنده اینترنت ما نگویید.

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800: صبر کن، من باید شبکه را عوض کنم

توسعه دهنده دامنه Rockspace Ax1800 Wifi 6 نصب شده است

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

اگرچه AX1800 Extender Wi-Fi را تا 1500 فوت مربع پوشش می دهد، اما این کار را با ایجاد شبکه گسترده خود انجام می دهد. این بدان معناست که هنگامی که در خارج از پوشش روتر اصلی قرار گرفتید، باید به صورت دستی به شبکه توسعه یافته سوئیچ کنید. از آنجایی که این یک سیستم مش نیست، باید به خاطر داشته باشم که آیفون 12 پرو مکس خود را به روتر اصلی اتاق خوابم متصل کنم و سپس به صورت دستی به شبکه توسعه یافته در آشپزخانه سوئیچ کنم. انجام این کار فقط چند ثانیه طول می کشد، اما من می توانم ارزش شبکه مش را ببینم که این کار را به طور خودکار انجام می دهد.

من همچنین از دوشاخه جدا شده ای که همراه با اکستندر آمده بود گیج شدم. به دلیل نحوه ساخت آن، فکر کردم با سوکت دیواری افقی من کار می کند. متأسفانه، اگرچه به نظر می رسد که باید در هر دو جهت کار کند، اینطور نیست. توسعه دهنده فقط با پریزهای دیواری عمودی استاندارد کار می کند، بنابراین مجبور شدم آن را به پهلو وصل کنم. هنوز هم مثل این خوب کار می کند، اما من باید یک آداپتور بخرم تا آن را به سمت راست تغییر دهم.

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800: رقابت

جعبه وای فای Meshforce

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

تنها سیستم افزودنی Wi-Fi دیگری که من شخصاً با آن تجربه دارم، سیستم WiFi Meshforce Mesh است که در خانه مزرعه غول پیکر پدر و مادرم از آن استفاده و بررسی کردم. اگرچه برای فضاهای بسیار بزرگتر از آنچه من در حال حاضر در آن زندگی می کنم در نظر گرفته شده است، این همچنین برای حذف مناطق مرده وای فای در یک منطقه بسیار بزرگتر کار می کند. من دوست دارم که سیستم مش قرار است به طور خودکار دستگاه های شما را در حین حرکت از یک منطقه به منطقه دیگر مجدداً وصل کند، اگرچه کامل نیست. گاهی اوقات طول می کشد تا دوباره وصل شود. در حالی که شبکه‌های Wi-Fi مش می‌توانند راحت‌تر از توسعه‌دهنده باشند، اما گران‌تر نیز هستند. قیمت سیستم Meshforce حدود 180 دلار است که بیش از دو برابر قیمت روتر و توسعه دهنده AX1800 است.

روتر و توسعه دهنده Rockspace AX1800: آیا باید آن را بخرید؟

راه اندازی اینترنت روتر روتر Rockspace Wifi 6 Ax1800

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما مناطق مرده وای فای در خانه خود دارید.
 • شما به یک اتصال اینترنتی قابل اعتمادتر در فضای بزرگتر نیاز دارید.
 • شما قصد دارید دستگاه های زیادی را به یکباره به توسعه دهنده متصل کنید.

شما نباید این را بخرید اگر …

 • شما به دنبال شبکه WiFi مش هستید.
 • شما پریزهای دیواری افقی دارید.

در حالی که وضعیت من در برخورد با ارائه دهندگان اینترنت خسیس کلمبیایی منحصر به فرد است، سیستم راک اسپیس می تواند به هر خانه ای که دارای مناطق مرده وای فای است خدمات دهد. فقط اکستندر AX1800 را در نیمه راه بین مودم و منطقه مرده قرار دهید، سپس voilà! منطقه مرده رفته اگرچه این یک شبکه مش نیست، اتصال مجدد به شبکه توسعه یافته برای من خیلی آزاردهنده نبوده است. وقتی وارد منطقه مرده می شوم، فقط چند ثانیه در iPhone یا iPad من طول می کشد. در خانه ما، قطعاً مزایا بیشتر از معایب است.

4.5
از 5
برای ترکیبی از قدرت، سرعت و سهولت استفاده، پیشنهاد می کنم از روتر و توسعه دهنده AX1800 با هم استفاده کنید. توسعه دهنده را می توان در هر شبکه ای استفاده کرد، اما آنها کاملاً یکپارچه به عنوان یک جفت کار می کنند. روتر AX1800 حتی اتصال Wi-Fi را در دفتر خانه ما که مودم اصلی است کمی قوی تر می کند. نتیجه نصب هر دو واحد سیگنال قوی تر و قابل اعتمادتر در سراسر خانه بدون هیچ گونه منطقه مرده برای فضاهای تا 1500 فوت مربع است. در آپارتمان ما، این تجربه آنلاین ما را در همه دستگاه‌های اپل به‌ویژه زمانی که می‌خواهیم از آشپزخانه وصل شویم، بسیار بهبود بخشیده است!

توسعه دهنده روتر Rockspace Wifi 6

روتر و توسعه دهنده Rockspace WiFi 6 AX1800

خط پایین: با استفاده از روتر و توسعه دهنده راک اسپیس WiFi 6 AX1800 با هم، قابلیت اطمینان و قدرت سیگنال اینترنت را در کل خانه بهبود بخشید. با مناطق مرده خداحافظی کنید!

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …