بررسی موارد محافظ نینتندو سوییچ PowerA: همه چیزهایی که با طراحی زیبا نیاز دارید

اخبار اپل


منبع: Rebecca Spear / iMore

من به ندرت خانه ام را ترک می کنم بدون اینکه OLED نینتندو سوییچ خود را همراه خودم بیاورم و همیشه می خواهم که در یک قاب محافظ باشد. با این حال، به سختی یاد گرفتم که سوئیچ OLED کمی بزرگتر از سوئیچ اصلی است، و بنابراین قاب های ساخته شده برای سوئیچ اصلی همیشه آن را در خود جای نمی دهند.

خوشبختانه، سری محافظ‌های PowerA نه تنها جای سوئیچ OLED را دارد، بلکه هر چیزی را که در یک قاب به دنبال آن می‌گردم ارائه می‌کند. پوسته سخت، شکاف‌های کارتریج فراوان، فضای ذخیره‌سازی کوچک و دسته حمل مناسب وجود دارد. من در این بررسی به سه قاب محافظ PowerA نگاه می‌کنم که هر کدام با طراحی متفاوت نینتندو.

پاورA Nintendo Switch Zelda Midnight Ride Case

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch

خط پایین: این کیس OLED سوییچ ایده‌آل است زیرا در طرح‌های مختلف ارائه می‌شود، محافظت از پوسته سخت را ارائه می‌دهد، دارای اسلات‌هایی برای حداکثر نه بازی است و حتی مقداری فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، برای کار با Switch و Switch Lite معمولی نیز ساخته شده است.

خوب

 • گزینه های متعدد
 • طراحی های داخلی
 • اتاق برای نه کارتریج
 • مورد پوسته سخت
 • فضای ذخیره سازی
 • با Switch و Switch Lite نیز کار می کند

بد

 • موارد Switch Lite برای سیستم کوچک بهتر کار می کند

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch: قیمت و در دسترس بودن

قاب های اولد نینتندو سوییچ Powera Zelda Pikachu Dodo Animal Crossing Together

منبع: Rebecca Spear / iMore

خط محافظ PowerA برای Nintendo Switch دارای MSRP 19.99 دلار است. با این حال، اغلب می توانید آنها را با قیمت بسیار کمتری در آمازون در فروش پیدا کنید. در زمان نگارش این مقاله، طرح Zelda Midnight Ride با قیمت کمتر از 12 دلار به فروش می رسد. طرح‌های مختلفی از شخصیت‌های نینتندو وجود دارد و هر کیس می‌تواند سوئیچ، سوئیچ OLED یا سوییچ لایت را در خود جای دهد. آنها با قیمت خوبی به فروش می رسند زیرا 20 دلار برای کیس های دارای مجوز با این ویژگی های راحت بسیار استاندارد است.

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch: چه خوب

قاب‌های اولد نینتندو سوییچ Powera Zelda Interior

منبع: Rebecca Spear / iMore

قاب‌های محافظ PowerA با هر چیزی که در قاب OLED سوییچ دنبال می‌گردم عرضه می‌شود. هر کدام دارای یک جیب زیپ‌دار کوچک برای نگهداری وسایلی مانند هدفون، دسته‌های انگشت شست یا سایر لوازم جانبی کوچک هستند. من فضای ذخیره‌سازی زیپ را به یک جیب باز ترجیح می‌دهم، زیرا این کار از لغزیدن اشیا به اطراف و خراشیدن سوئیچ من در حین حمل و نقل جلوگیری می‌کند. همچنین اسلات کارتریج برای حداکثر نه مورد از بهترین بازی های سوییچ شما و همچنین دو اسلات کوچکتر که می توانند کارت های microSD را در خود جای دهند وجود دارد. به این ترتیب، می‌توانم بازی‌های مورد علاقه‌ام و هر کارت حافظه اضافی را که در هر لحظه نیاز دارم داشته باشم.

دسته بندی کیس های OLED PowerA Nintendo Switch
دستگاه های سازگار سوئیچ، سوئیچ OLED، سوئیچ لایت
شکاف های کارتریج 9
اسلات کارت MicroSD 2
انباری داخلی بله با زیپ
پوسته ی سخت آره
دسته حمل بله، لاستیک و پارچه

چیزی که من در مورد محافظ سوئیچ PowerA دوست دارم این است که فضای داخلی اغلب دارای طراحی است که طراحی بیرونی را تکمیل می کند. به عنوان مثال، در داخل قاب زلدا Midnight Ride یک الگوی شیکاه زیبا در دو طرف شمشیر استاد وجود دارد. به اندازه کافی عجیب، فضای داخلی همیشه در تصاویر رسمی PowerA نشان داده نمی‌شود، بنابراین طراحی داخلی که دریافت می‌کنید گاهی غافلگیرکننده است.

قاب‌های اولد نینتندو سوییچ، اسلات‌های کارتریج زلدا

قاب‌های اولد نینتندو سوییچ Powera Zelda Storage Case Earbudsdمنبع: Rebecca Spear / iMore

یکی از موارد اصلی همه این قاب‌های محافظ PowerA این است که همیشه یک دسته لاستیکی دارند که سفر با کیف را آسان‌تر می‌کند. ممکن است این مورد احمقانه ای برای ستایش به نظر برسد، اما صدها قاب سوییچ دیگر در بازار وجود دارد که دسته یا بند حمل ندارند.

زیپ‌های بیرونی نیز با لاستیک نرم پوشانده شده‌اند که باعث می‌شود با طراحی کلی بدنه مطابقت داشته باشند و همچنین گرفتن آن‌ها را کمی آسان‌تر می‌کند. هر کیس محافظ PowerA دارای یک سوئیچ لایت فوم است که سیستم بازی کوچکتر را در جای خود نگه می‌دارد تا به اطراف ضربه نخورد. اگر قصد دارید از قاب با سوئیچ یا سوئیچ OLED استفاده کنید، می‌توانید این درج را دور بیندازید.

دسته اولد نینتندو سوییچ Powera Animal Crossing Handle

Nintendo Switch Oled Cases Power Switch Lite Insertمنبع: Rebecca Spear / iMore

اگرچه به سختی قاب‌های سخت‌تر نیستند، اما به اندازه کافی قوی هستند که در برابر ضربه‌ها و ریزش‌های روزمره مقاومت کنند و در عین حال حس نرمی را ارائه دهند. به علاوه کیفیت چاپ در جلوی کیف ها نه تنها پر جنب و جوش بلکه واضح است. آنها نشان دادن عشق خود به یک فرنچایز خاص را سرگرم کننده می کنند.

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch: چه خوب نیست

Nintendo Switch Oled Cases Power Animal Crossing Interior

منبع: Rebecca Spear / iMore

راستش را بخواهید، من دارم مغزم را تکان می دهم و سعی می کنم چیزی پیدا کنم که در این موارد دوست ندارم، اما خالی می شوم. با این حال، من می گویم که اگر کسی در نظر دارد یکی برای Switch Lite خود بخرد، ممکن است ایده بهتری باشد که یک جعبه Switch Lite کوچکتر تهیه کند تا مجبور نباشید با آن درج فوم سروکار داشته باشید.

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch: رقابت

Nintendo Switch Oled Case Tomtoc در کنار کنسول

منبع: Rebecca Spear / iMore

اکنون، اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد ندارید هیچ گونه لوازم جانبی را با خود بیاورید، باید قاب محافظ باریک Tomtoc Nintendo Switch OLED را بررسی کنید. می تواند 10 کارتریج را در خود جای دهد، دارای بند حمل است و همچنان پوسته سختی دارد.

اگر به دنبال چیزی هستید که بتواند داک، شارژر، کنترلر حرفه ای و سایر لوازم جانبی شما را نیز به همراه داشته باشد، با کیف پیام رسان PowerA Everywhere اشتباه نکنید.

اکنون، اگر به‌طور خاص به دنبال یک قاب Switch Lite هستید، توصیه می‌کنم قاب‌های کوچک‌تر PowerA را که به‌طور خاص برای دستگاه‌های دستی طراحی شده‌اند، تهیه کنید. به این ترتیب، مجبور نیستید مانند قاب بزرگ‌تر، همیشه با بیرون زدگی آن فوم کنار بیایید.

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch: باید یکی بخری؟

Nintendo Switch Oled Cases Power Pikachu

منبع: Rebecca Spear / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما می خواهید کارتریج را به اطراف حمل کنید
 • می‌خواهید از سوییچ، سوئیچ OLED یا سوئیچ لایت محافظت کنید
 • شما چیزی می خواهید که شخصیت های نینتندو مورد علاقه شما را به نمایش بگذارد

شما نباید این را بخرید اگر …

 • به اسلات کارتریج بیشتری نیاز دارید
 • شما چیزی می خواهید که بتواند شارژر یا داک شما را نگه دارد
 • شما چیزی با بند شانه می خواهید

تعجب خواهید کرد که بسیاری از کیس های سوئیچ OLED با همه ویژگی های راحتی که انتظار دارید ارائه نمی شوند. من به عنوان شخصی که کارتریج های فیزیکی خریداری می کنم، کیفی می خواهم که دارای چندین اسلات باشد و جا برای چند لوازم جانبی کوچک داشته باشد که می خواهم با خود بیاورم. قاب‌های محافظ PowerA همگی آنچه را که به دنبالش هستم ارائه می‌کنند و در عین حال به من اجازه می‌دهند از بین تعدادی از طرح‌های زیبای نینتندو انتخاب کنم.

5
از 5
تنها دلیلی که نمی‌توانید یکی از این کیف‌های حمل راحت را تهیه کنید این است که چیز بزرگ‌تری می‌خواهید که بتواند آداپتور شارژ سوئیچ، داک و سایر لوازم جانبی مانند Pro Controller را نیز حمل کند. در حالی که این کیس با سوئیچ و سوئیچ لایت اصلی نیز کار می‌کند، توصیه می‌کنم به جای استفاده از قاب‌های خاص PowerA Switch Lite، از این کیس همراه با درج موجود استفاده کنید.

پاورA Nintendo Switch Zelda Midnight Ride Case

کیس های OLED PowerA Nintendo Switch

خط پایین: با این کیف دستی، سوئیچ OLED خود را در حال حرکت ایمن نگه دارید. دارای اسلات برای 9 کارتریج و حتی یک فضای ذخیره سازی کوچک است.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …