بررسی Kokoon Nightbuds: هدفون های هوشمند برای خواب

اخبار اپل


منبع: Jaclyn Kilani / iMore

Kokoon فناوری خواب را در یک محصول متحول می کند. ابتدا آنها با هدفون Relax و Nest Pillow وارد بازار شدند و اکنون یک جفت هدفون کوچک و نظارت بر خواب را معرفی کرده اند که دارای مجموعه کاملی از ویژگی های بهبود خواب هستند. هدفون ها توسط یک سیم نازک به هم متصل می شوند که حسگر خواب را در پشت گردن قرار می دهد. این حسگر خواب شما را کنترل می کند و گزارش هایی ایجاد می کند که می توانید با استفاده از اپلیکیشن Kokoon آن ها را تجزیه و تحلیل کنید.

در برنامه Kokoon، طیف وسیعی از ویژگی‌ها مانند مدیتیشن خواب، نویز سفید و تنظیمات موسیقی آرامش‌بخش را خواهید یافت. اینها را می توان با چرخه خواب شما تنظیم کرد تا زمانی که به خواب می روید به طور خودکار روشن یا خاموش شوند. اگرچه من قبلاً از ردیاب خواب استفاده کرده ام، اما این اولین بار است که با محصولی تا این حد فراگیر مواجه می شوم. این واقعاً یک تجربه خواب است.

غنچه های شب کوکون

غنچه های شب کوکون

خط پایین: برای هر کسی که سخت به خواب می رود یا خیلی راحت بیدار می شود، Kokoon Nightbuds می تواند کلید خواب بهتر باشد، با حسگرهای ردیابی، طراحی راحت، و یک برنامه همراه که دارای ویژگی های افزایش دهنده خواب است.

خوب

 • طراحی کوچک با تناسب راحت
 • مجهز به حسگرهایی برای ردیابی خواب
 • برنامه همراه با ویژگی های افزایش خواب
 • به طور خودکار پخش را با به خواب رفتن تطبیق می دهد

بد

 • بعد از ساعت ها خوابیدن به یک طرف احساس ناراحتی می کند
 • ممکن است برای بیدارهای شبانه سازگار نباشد

غنچه های شب کوکون: قیمت و در دسترس بودن

جعبه غنچه های شب Kokoon

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

اگرچه هدفون های روی گوش Kokoon مدتی است که عرضه شده است، نسخه NightBuds یک محصول نسبتاً جدید است. در حال حاضر، این هدفون ها فقط در وب سایت رسمی Kokoon و آمازون در دسترس هستند. در وب سایت رسمی، می توانید آنها را بدون بسته اشتراک برنامه با قیمت 136 دلار خریداری کنید. با این حال، اگر آنها را در آمازون خریداری کنید، باید بسته ای را خریداری کنید که شامل یک اشتراک دو ساله در برنامه Kokoon است. در مجموع 284 دلار است، اما به نظر من معامله بسیار خوبی است. در زیر به چرایی آن خواهم پرداخت.

غنچه های شب کوکون: پشتیبانی از خواب هوشمند

برنامه Kokoon Nightbuds

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

به عنوان یک بسته، Kokoon Nightbuds همراه با برنامه Kokoon یک سیستم ستاره ای را برای هر کسی که برای به خواب رفتن یا ماندن در خواب تلاش می کند ایجاد می کند. این برنامه شامل مدیتیشن، نویز سفید، موسیقی آرامش بخش، داستان و آموزش خواب است. چیزی که واقعاً در مورد برنامه جالب است این است که چگونه با سنسورهای روی هدفون برای سازگاری با چرخه خواب شما کار می کند.

حسگرهای خواب در Nightbuds تعبیه شده اند تا برنامه بتواند دقیقاً زمانی که بدن شما در خواب آرام می شود، ردیابی کند. در این مرحله، می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که به آرامی پخش را محو کند یا به آرامی به نویز سفید تبدیل شود تا صداهای مختل کننده خواب را مسدود کند. این نه تنها با برنامه‌های صوتی برنامه کار می‌کند، بلکه تا زمانی که برنامه Kokoon در پس‌زمینه فعال باشد، سایر ورودی‌های صوتی مانند پادکست یا پخش موسیقی را نیز محو می‌کند.

Kokoon Nightbuds همراه با برنامه Kokoon یک سیستم ستاره ای را برای هر کسی که در تلاش برای به خواب رفتن یا ماندن در خواب است ایجاد می کند.

اگرچه Nightbuds از نظر طراحی حذف نویز نیستند، اما با پخش صدای سفید آرام هنگام خواب، عملکرد مشابهی را ارائه می دهند. این کار به طور موثری از صدای محیطی که ممکن است خواب شما را مختل کند، جلوگیری می کند. صدای سفید قطعا کار می کند! حالا وقتی بچه‌هایم شب‌ها از خواب بیدار می‌شوند و شروع می‌کنند به من زنگ می‌زنند، از خوشحالی غافل هستم. وظیفه شبانه معمولاً به عهده والدینی است که ابتدا صدای بچه را می شنوند، که اکنون وظیفه ای است که متعلق به شوهر من است که متأسفانه صاحب یک جفت Nightbuds نیست.

یکی دیگر از ویژگی های عالی Nightbuds شکل کوچک و باریک آنها است که به راحتی در گوش قرار می گیرد بدون اینکه باعث خستگی گوش شود. برخلاف اکثر هدفون‌ها، حتی پس از ساعت‌ها استفاده از گوش، درد یا ناراحتی در گوش ایجاد نمی‌کنند. من می گویم که باعث من شده است مقداری ناراحتی زمانی که به پهلو می خوابم و مستقیماً روی یکی دراز می کشم، که من را به بخش بعدی می برد.

غنچه های شب کوکون: روی جوانه دراز نکشید

Kokoon Nightbuds Sleep

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

تنها زمانی که Nightbuds را کمی ناراحت می کنم زمانی است که به پهلو می خوابم. گاهی اوقات به یک طرف می خوابم که باعث می شود مستقیماً روی یکی از هدفون ها دراز بکشم. این باعث ایجاد فشار در گوش می شود و من چند بار با درد در گوشم از خواب بیدار شده ام که هدفون به آن فشار می آورد. این فقط زمانی است که به پهلو بچرخم، بنابراین وقتی به پشت یا شکم می‌خوابم ناراحتی ایجاد نمی‌شود.

همچنین متوجه شده ام که عادات خواب من به اندازه کافی سازگار نیست که به Nightbuds اجازه دهد خواب من را به درستی ردیابی کند. آنها برای به خواب رفتن بسیار زیبا عمل می کنند، اما من همیشه یک بار در شب بیدار می شوم تا به حمام بدوم، آب بنوشم و وضعیت بچه هایم را بررسی کنم. شاید این یک عادت عجیب باشد اما نمی توانم جلوی آن را بگیرم. معمولاً، وقتی این کار را انجام می‌دهم، هدفون‌های هدفون را درمی‌آورم و وقتی دوباره به رختخواب می‌روم و دوباره به خواب می‌روم فراموش می‌کنم آن‌ها را دوباره در آن قرار دهم. به همین دلیل، Nightbuds خواب من را در حدود ساعت 2 یا 3 صبح هر شب ردیابی نمی کند. به همین دلیل، بهترین اپل واچ من، که همیشه روی مچ دست من می ماند، همچنان ردیاب خواب قابل اعتمادتر است، اما این Nightbuds هستند که در وهله اول برای خواباندن من کار می کنند.

غنچه های شب کوکون: رقابت

Bose Sleepbuds II

منبع: Bose

پس از چند جستجوی قابل توجه، محصول دیگری را پیدا نکردم که تمام ویژگی های افزایش خواب را به عنوان Kokoon Nightbuds ارائه دهد. مشابه ترین محصول Bose Sleepbuds II است که در گذشته به بررسی آن پرداخته ایم. این یک جفت هدفون است که همچنین باریک و راحت برای خوابیدن است. مانند Kokoon Nightbuds، Sleepbuds دارای یک برنامه همراه است که مراقبه، صداهای طبیعت و نویز سفید را برای پشتیبانی از خواب ارائه می دهد. با این حال، Bose Sleepbuds به حسگرهای بدن هوشمند مجهز نیست، بنابراین نمی‌تواند خواب را ردیابی کند یا زمانی که کاربر به خواب می‌رود، به‌طور خودکار محو می‌شود. آنها تقریباً با همان قیمت جوانه های کوکون در دسترس هستند.

یکی دیگر از محصولاتی که من توانستم پیدا کنم که می تواند به عنوان یک رقیب واجد شرایط باشد، Moonbow’s Bedphones است، که هدفون های هندزفری روی گوش هستند که دارای تناسب راحت و صدای عالی هستند. با این حال، آن‌ها ANC را ارائه نمی‌دهند، بی‌سیم نیستند، و برنامه‌ای با صداهایی برای کمک به القای خواب ارائه نمی‌دهند.

غنچه های شب کوکون: آیا باید آن را بخرید؟

Kokoon Nightbuds Back

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما به سختی به خواب می روید
 • برای شما هدفون های استاندارد برای خوابیدن راحت نیست
 • از خوابیدن با صدای سفید لذت می برید

شما نباید این را بخرید اگر …

 • شما فقط به پهلو می خوابید
 • شما Nightbuds را در درجه اول برای ردیابی خواب می خواهید

اگر تا به حال سعی کرده اید با استفاده از هدفون های استاندارد بخوابید، احتمالاً در شب با گوش درد ناخوشایند از خواب بیدار شده اید. این مورد در مورد Nightbuds کوچک و سیلیکونی از Kokoon صدق نمی کند. آنها با فرم باریک ساخته شده اند و دارای حسگرهای خواب منحصر به فرد برای ردیابی خواب شما هستند. هدفون‌های هوشمند به این ترتیب می‌دانند که شما چه زمانی به خواب می‌روید، بنابراین می‌توانند به آرامی محو شوند یا به نویز سفید روی بیاورند تا شما را عمیقاً بدون اختلال بخوابانند. اگر سبک می‌خوابید یا در وهله اول مشکل به خواب رفتن دارید، اینها راه‌حل عالی هستند. علاوه بر این، ویژگی‌های تقویت‌کننده خواب مانند مدیتیشن‌های موجود، صداها و نویز سفید، لمس خوبی هستند و به شما اجازه می‌دهند با آرامش به خواب بروید.

4.5
از 5با این حال، اگر اساساً به پهلو می‌خوابید، ممکن است این هدفون‌ها کمی ناراحت‌کننده باشند. آنها ممکن است پس از پوشیدن آنها در تمام شب باعث درد گوش یا گوش درد شوند. همچنین، اگر این را بیشتر برای ردیابی خواب خود می‌خرید، احتمالاً بهتر است چیزی بخرید که بتوانید همیشه آن را بپوشید مانند Apple Watch یا حلقه Oura. با این حال، به طور کلی، این Nightbuds کاری را که قرار است انجام دهند، با ارائه صداهای آرام بخش و یک تناسب عمدتاً راحت برای آرام کردن شما به خوبی انجام می دهند.

غنچه های شب کوکون

غنچه های شب کوکون

خط پایین: با Kokoon Nightbuds بدون زحمت به خواب بروید (و بخوابید). آنها با حسگرهای خواب، صدای پشتیبانی از خواب، و نویز سفید برای غرق کردن محیط‌های با صدای بلند عرضه می‌شوند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …