برنامه یادآوری برای iPhone و iPad: راهنمای نهایی

اخبار اپل


منبع: Luke Filipowicz / iMore

در حالی که یادآوری‌ها هرگز جایگزین برنامه پیچیده «انجام کارها» نمی‌شوند، این یک برنامه «شروع به کار» بسیار عالی برای کسانی است که تازه کارها یا فهرست‌های کارها را انجام می‌دهند.

در iOS 15، می‌توانید از یادآوری‌ها برای تهیه لیست خرید یا بسته بندی یا سازماندهی محل کار و خانه استفاده کنید. می‌توانید یادآورهایی را برای زمان‌ها یا مکان‌های خاص تنظیم کنید، بنابراین می‌توانید به یاد داشته باشید که در صورت نیاز دارو مصرف کنید و زمانی که مطب را ترک می‌کنید به فروشگاه بروید. می‌توانید در هر زمان با Siri کارها را اضافه کنید – و “Hey Siri!”، کاملاً بدون هندز! – و حتی با گفتن “به خاطر بسپارید”، هر چیزی را که در هر دستگاه اپل به آن نگاه می کنید به خود یادآوری کنید. این یک ابزار عالی است که iPhone و iPad مورد علاقه شما قبلاً آن را نصب کرده‌اند، پس چرا نحوه استفاده از آن را یاد نگیرید!

نحوه تنظیم لیست وظایف در Reminders

حالت تاریک برای برنامه یادآوری

منبع: iMore

برنامه Reminders برای iPhone و iPad به شما امکان می دهد لیست وظایف را ایجاد کنید و حتی آنها را با یک دوست به اشتراک بگذارید. خواه یک لیست مواد غذایی برای شما و خانواده شما، یک لیست مهمانی برای دوستانتان، یا یک لیست “انجام کارها” برای آن پروژه بزرگ در خانه یا محل کار، لیست های یادآور شما را متمرکز و سازماندهی می کند!

نحوه ایجاد وظایف در یادآوری

برنامه یادآوری در آیفون

منبع: iMore

مطمئناً، می‌توانید یک کار را در برنامه یادآوری‌ها به فهرست اضافه کنید، اما اگر واقعاً می‌خواهید کارها را انجام دهید، می‌توانید یک تاریخ سررسید به یادآوری یا حتی یک مکان مقرر اضافه کنید. به این ترتیب می‌توانید نه تنها برای زمان‌های خاص، بلکه هنگام خروج یا رسیدن به مکان‌های خاص نیز هشدار دریافت کنید. هرگز فراموش نکنید که پیتزا را از فر بیرون بیاورید، هنگام خروج از محل کار با خانه تماس بگیرید، یا وقتی دوباره به فروشگاه رسیدید، شیر را بردارید – یاد بگیرید که چگونه وظایف را در Reminders ایجاد کنید!

نحوه علامت گذاری وظایف تکمیل شده در یادآورها

علامت گذاری وظایف کامل در Ios 15 در آیفون

منبع: Luke Filipowicz / iMore

دو راه برای حذف یک کار از Reminders وجود دارد. اولین مورد با زدن دکمه تکمیل شده است، که کار را به عنوان انجام شده علامت گذاری می کند و آن را از لیست فعال پنهان می کند. راه دیگر این است که به صورت دستی کار را از لیست حذف کنید، خواه آن را انجام داده باشید یا نه. یادگیری نحوه حذف وظایف در یادآوری‌ها نه تنها باعث می‌شود که کارهای شما انجام شود، بلکه به شما ضربه دوپامین رضایت‌بخشی می‌دهد که از فهرست کارهایتان خارج می‌شوید!

نحوه ویرایش وظایف در Reminders

قهرمان لیست یادآورهای سفارشی

منبع: Luke Filipowicz / iMore

فقط به این دلیل که یک کار یا وظیفه تعیین کرده اید به این معنی نیست که در آن گیر کرده اید. یادآوری‌ها به شما امکان می‌دهد تایمرها یا هشدارهای مکان را اضافه کنید، متن را ویرایش کنید و اولویت را تغییر دهید و حتی در صورت نیاز یادداشت‌هایی اضافه کنید. ویرایش وظایف خود در یادآوری‌ها به شما امکان می‌دهد از وظایف خود مطلع باشید و زمانی که دیگر مطابق با نیازهای شما نیستند، آن‌ها را اصلاح کنید.

نحوه اشتراک‌گذاری یادآورها با اشتراک‌گذاری خانوادگی

اعلان یادآوری IOS

منبع: Luke Filipowicz / iMore

اگر از اشتراک‌گذاری خانوادگی استفاده می‌کنید، می‌توانید یادآوری‌ها را با همه افراد گروه خود به اشتراک بگذارید. از اقلام لیست خرید گرفته تا کارهای خانه، لیست بسته بندی تا کارهای روز بازی، یادآوری های مشترک راهی عالی برای سازماندهی و درگیر نگه داشتن کل خانواده است. بهترین بخش این است که وقتی اشتراک‌گذاری خانوادگی را فعال کردید، می‌توانید شروع به اشتراک‌گذاری وظایف و لیست‌های وظایف در یادآوری کنید!

نحوه تنظیم یادآورها و به روز رسانی لیست کارها با سیری

Ios 14 Compact Ui Siri

منبع: Christine Romero-Chan / iMore

دستیار مجازی اپل برای کمک به شما در انجام کارها طراحی شده است و بخشی از این شرح کار ایجاد و به روز رسانی یادآورهای شما با سیری است. اگر باید در راه خانه به شما وادار شود که شیر را بردارید، آن هدیه را به موقع برای مهمانی بزرگ سفارش دهید، یا آن جلسه ناهار را قبل از پایان روز ترتیب دهید، سیری برای کمک به شما آماده است.

برخی از برنامه های شخص ثالث عالی برای مدیریت کار وجود دارد!

در حالی که Reminders در نرم افزار اپل تعبیه شده است، این تنها گزینه شما نیست. انبوهی از برنامه‌های عالی برای انجام وظایف و مدیریت وظایف در اپ استور شناور هستند تا شما آن‌ها را کاوش کنید. برخی پر از گزینه های سفارشی سازی هستند، برخی زیبا و ساده هستند و برخی دیگر بسیار روشن و رنگارنگ هستند. بنابراین، اگر یادآوری‌ها با نیازهای شما سازگار نیست، از بیرون آمدن از جعبه نترسید!

به روز شده در می 2022: به روز شده برای iOS 15 و iPad OS 15مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …