بقای بهترین ها در تریلر Apple TV + Physical فصل 2 در خطر است

اخبار اپل


رز برن در فیلم «فیزیکال» نقش کارآفرین تناسب اندام شیلا روبین را بازی می کند.
عکس: Apple TV +

Apple TV + چهارشنبه تریلر جدیدی برای فصل دوم کمدی تاریک ارائه داد فیزیکیبا بازی رز بیرن به عنوان یک کارآفرین پیشگام در رونق تناسب اندام دهه 1980 در لس آنجلس.

اما شخصیت برن، شیلا روبین، با رقابتی دلهره آور روبرو می شود، زیرا همسرش همچنان با حرفه سیاسی خود مبارزه می کند.

تریلر فصل دوم Apple TV + Physical: بقای تناسب اندام در تجارت تناسب اندام

اپل تی وی + کمدی تاریک فیزیکی چهارشنبه تریلر فصل دوم خود را دریافت کرد. رز بیرن در نقش شیلا روبین کارآفرین بازمی گردد که در تلاش است امپراتوری تناسب اندام نوپای خود را به یک برند بسازد.

فصل دوم در 3 ژوئن پخش می شود. قسمت های جدید جمعه ها پخش می شود.

و حالا برگردیم به داستان. رویاهای شیلا برای ساختن یک امپراتوری تناسب اندام تحت الشعاع تلاش های همسرش برای انتخاب شدن به سمت ریاست جمهوری قرار گرفته بود. فصل دوم با تجارت مخفی شیلا در فضای باز شروع می شود زیرا رقابت فشار را افزایش می دهد.

برخی از آن رقابت ها به شکل موری بارتلت (نیلوفر سفید). او به عنوان مربی کاریزماتیک تناسب اندام و گورو کاهش وزن وینی گرین به بازیگران می پیوندد. او یکی از پیشگامان آگهی تجاری آخر شب است.

از بازیگران بازگشته سریال می توان به روری اسکاول، دیردر فریل، دلا سابا، لو تیلور پوچی و پل اسپارکس اشاره کرد. این نمایش توسط آنی ویزمن نوشته شده است که به همراه برن و دیگران تهیه کننده اجرایی هستند.

خواندن فرقه مکبررسی نمایش

فیزیکی فصل دوم 10 قسمت خواهد بود. مشتریان اکنون می توانند تمام فصل اول را با اشتراک Apple TV + تماشا کنند که هزینه آن 4.99 دلار در ماه است (هفت روز آزمایشی رایگان) یا با هر ردیف از بسته اشتراک Apple One در دسترس است.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …