بهترین بازی های کلمه برای آیفون و آیپد 2022

اخبار اپل


منبع: Zynga

چه یک استاد آنگرام باشید، چه یک حس املایی، یا یک جادوگر دستور زبان، در این بازی‌های iOS چیزی برای برانگیختن کنجکاوی خود پیدا خواهید کرد که به کسانی که در هنرهای زبانی با استعداد هستند پاداش می‌دهد. نه تنها بهترین بازی های کلمه ای برای آیفون و آیپد سرگرم کننده هستند، بلکه به شما کمک می کنند دایره لغات خود را بهبود ببخشید و با تمرین خوب مغز، حافظه شما را قوی نگه می دارند.

کلمات کلیدی

Knotwords Ipad Word Game

منبع: Rebecca Spear / iMore

واقعاً این روزها نمی‌توانید بدون ارجاع به Wordle درباره بازی‌های کلمات صحبت کنید، بازی‌ای که توجه همه را به خود جلب کرد و در نهایت توسط نیویورک تایمز خریداری شد. مشکل اینجاست که Wordle فقط یک پازل کلمه در روز ارائه می دهد، که می تواند برای کسانی که بیشتر میل می کنند محدود کننده باشد.

در پاسخ به آن، Zach Gage که بیشتر به خاطر ایجاد چندین بازی موبایل مانند SpellTower و TypeShift شناخته شده است، Knotwords را ایجاد کرده است. این بازی کلمات با گنجاندن عناصر Wordle و سودوکو در هر خط، جستجوی کلمات کلاسیک را چرخش می‌دهد. می توانید به صورت رایگان در iPhone یا iPad بازی کنید. به علاوه، معماهای متعددی برای حل وجود دارد که آن را به یکی از بهترین بازی‌های iOS تبدیل می‌کند.

نماد کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

با در نظر گرفتن نکات مربوط به هر خط، با در نظر گرفتن کلماتی که در هر خط قرار می گیرند، بفهمید.

الفابیر 2

حروف الفبا 2

منبع: اسپری فاکس (اسکرین شات)

این دنباله بر بازی موفق سال 2015 در سال 2018 با پیشرفت‌هایی از جمله داستان، پس‌زمینه‌های جدید، و لوازم جانبی عرضه شد. حروف را از یک شبکه پازل انتخاب کنید و از آنها برای املای کلمات استفاده کنید. خرس‌ها زمانی ظاهر می‌شوند که از حروف مجاور استفاده می‌کنید و بر اساس تعداد حروفی که وارد می‌کنید، فضا را پر می‌کنند.

همچنین برای جمع آوری بیش از 100 خرس با کمیاب متفاوت، پازل هایی را حل می کنید. علاوه بر ظاهر زیبا، آنها در بازی‌های آینده پاداش‌هایی را به شما می‌دهند، مانند اینکه به شما اجازه می‌دهند امتیاز بیشتری کسب کنید، صفحه بازی را تغییر می‌دهند، یا به شما زمان بیشتری برای بازی می‌دهند.

اگر واقعاً مشتاق هستید، توسعه دهنده Spry Fox یک اشتراک VIP با مبلغ 5 دلار در ماه ارائه می دهد که به شما سکه های رایگان ارائه می دهد که می تواند به شما اجازه دهد خرس ها و قهوه جدیدی دریافت کنید که می توان از آنها برای افزایش سطح خرس های خود استفاده کرد. اعضا همچنین برای پخش مجدد مسابقات هفتگی تخفیف دریافت می کنند تا بتوانند جوایز بیشتری کسب کنند.

لوگوی Alphabear 2

الفابیر 2

هوشمندانه حروف را با هم ترکیب کنید تا بیش از 100 خرس جمع آوری کنید تا در سطوح بعدی به شما قدرت ببخشید. مهارت های خود را در مسابقات هفتگی نشان دهید تا برای کسب جوایز به رقابت بپردازید.

کلمات با دوستان 2

بازی کلاسیک Words With Friends

منبع: Zynga

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آیفون در سال 2017 با انتشار دنباله‌ای که به بازیکنان امکان دسترسی به مجموعه‌ای از پازل‌ها و بازی‌هایی را می‌دهد که می‌توانند از آنها برای نشان دادن مهارت‌های خود و ساختن دایره لغات خود استفاده کنند، حتی بهتر شد. از Smart Match برای پیدا کردن حریفان یا روبرو شدن با دوستان و خانواده خود با حذف کلمات و پیدا کردن بالاترین امتیازهایی که می توانید روی تخته ای به سبک Scrabble قرار دهید، استفاده کنید.

می‌خواهید برای تکمیل چالش‌های روزانه و اهداف هفتگی برای باز کردن قفل پاداش‌های کلکسیونی، به بازی بازگردید. تم ها هر شش هفته تغییر می کنند، بنابراین همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. شما می‌توانید دستاوردهای خود را به رخ بکشید و ببینید که دوستانتان در حین بازی در نقشه با موضوع کتاب چگونه هستند.

آیا می خواهید مهارت های خود را بهبود بخشید؟ می‌توانید چالش‌های انفرادی را در برابر تعداد زیادی از شخصیت‌ها امتحان کنید که در طول زمان به سطح بالایی می‌رسند. اگر رقابت سریع را ترجیح می دهید، Lighting Duels را انتخاب کنید، جایی که با حریف خود مسابقه می دهید تا ببینید چه کسی می تواند سریع ترین امتیاز را با قرار دادن کلمات روی سه تخته چرخان به دست آورد.

لوگوی کلمات با دوستان

کلمات با دوستان 2

در نسخه جدید بازی کلاسیک با دوستان به رقابت بپردازید یا مهارت های خود را به تنهایی آزمایش کنید. برای تکمیل چالش ها و کسب جوایز و حقوق لاف زدن، مرتباً وارد شوید.

دستمالی برو

Scrabble Go Day Scrabble

منبع: Scopely

بازی کلاسیک رومیزی را در حال حرکت با دوستان، خانواده و مخالفان قبلی مورد علاقه خود در فیس بوک بازی کنید. شما می توانید بازی متقاطع سنتی را به صورت اجتماعی با شکلک های چت انجام دهید و در عین حال سبک خود را با جمع آوری مجموعه های کاشی مختلف به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید مهارت‌های خود را با رقابت با هوش مصنوعی طراحی‌شده برای مطابقت با سطح خود تقویت کنید.

این بازی همچنین دارای چندین حالت بازی دیگر است. در حالت دوئل با پنج نوبت تایمر بازی کنید تا جوایز را ببرید یا مهارت‌های خود را در حالت Tumbler بیازمایید و بر اساس تعداد کلماتی که می‌توانید پیدا کنید، امتیاز کسب خواهید کرد. شما همچنین می توانید کلمات خود را بازی کنید و سعی کنید در حالت Rush، ترکیبات ترکیبی را روی یک تخته کوچک تنظیم کنید.

در حالی که بازی رایگان است، بازیکنان اختصاصی ممکن است بخواهند اشتراک Scrabble Club را انتخاب کنند، که به شما یک نسخه بدون آگهی و دسترسی نامحدود به تقویت‌ها می‌دهد. همچنین شانس بیشتری برای رقابت در عرصه و جوایز ویژه برای تکمیل چالش های هفتگی دریافت خواهید کرد.

لوگوی Scrabble Go

دستمالی برو

بازی کلاسیک رومیزی را هر کجا که می‌روید، با دوستان و خانواده با جمع‌آوری کلمات با امتیاز بالا به رقابت بپردازید. همچنین می توانید آداب و رسوم مختلف بازی را امتحان کنید تا مهارت های خود را تمرین کرده و قدرت تفکر سریع خود را آزمایش کنید.

منظره های کلمه

سربرگ Wordscapes

منبع: PeopleFun

ببینید چند کلمه می توانید با یک گروه چهار تا هفت حرفی تشکیل دهید تا جدول جدول کلمات متقاطع را پر کنید و برای کلمات اضافی که ممکن است پیدا کنید امتیاز بیشتری کسب کنید. این بازی خنک دارای بیش از 6000 پازل است که در زمینه های دوست داشتنی، از جمله مزارع گل های وحشی و برگ های پاییزی تنظیم شده اند. هیچ تایمر یا رقابت مستقیمی وجود ندارد تا بتوانید با سرعت خود بازی کنید.

پازل ها هر چه بیشتر بازی می کنید چالش برانگیزتر می شوند و شما را مجبور می کنند دایره لغات خود را گسترش دهید. می‌توانید حروف آناگرام را هر زمان که می‌خواهید، فقط برای کمی چشم‌انداز جدید به هم بزنید، و همچنین می‌توانید از تقویت‌کننده‌ها برای دریافت راهنمایی‌ها استفاده کنید، اگر در سطحی گیر کرده‌اید.

برای چالش‌های ویژه که در آن باید سعی کنید کلمات را به ترتیبی که روی تابلو ظاهر می‌شوند، وارد سیستم شوید. شما همچنین می توانید به یک تیم ملحق شوید تا با هم در مسابقات شرکت کنید. در صدر جدول امتیازات محلی و جهانی قرار بگیرید، یا ببینید چگونه در مقابل دوستان خود قرار می گیرید.

لوگوی Wordscapes

منظره های کلمه

برای پر کردن تابلوی جدول کلمات متقاطع با سرعت خود با حروف درهم رقابت کنید. ذهن خود را با چالش های روزانه تیز نگه دارید، اما در صورت گیر افتادن از استفاده از راهنمایی نترسید.

چهار حرف

چهار حرف تا زمانی که می توانید پخش می شود

منبع: PikPok (اسکرین شات)

در حالی که سعی می کنید چهار حرف را بردارید و از آنها برای املای یک کلمه با حداکثر سرعت ممکن برای به حداکثر رساندن تعداد امتیازات خود استفاده کنید، با ساعت مسابقه دهید. هر چه در یک دور بیشتر دوام بیاورید، چالش سخت‌تر می‌شود. از تکمیل چالش‌ها بر اساس مدت زمان بازی‌ها و تعداد کلماتی که می‌توانید بسازید، دستاوردهایی کسب خواهید کرد.

چندین ترکیب ممکن برای هر دنباله از چهار حرف وجود دارد که شما را به سمت خلاقیت سوق می دهد. فرهنگ لغت هزاران کلمه به شما نشان می دهد که قبلا از کدام یک استفاده کرده اید و به شما کمک می کند دایره لغات خود را گسترش دهید. می‌توانید امتیازات خود را در بین بازی‌ها ردیابی کنید و ببینید که چگونه با دوستانتان از طریق تابلوهای امتیازات قرار می‌گیرید.

لوگوی چهار حرفی

چهار حرف

سعی کنید تا جایی که می توانید کلمه ای را با استفاده از چهار حرف بسازید. دایره لغات خود را گسترش دهید و آنچه را که یاد گرفته اید با فرهنگ لغت درون بازی پیگیری کنید.

کلمه نمی دانی؟

صدها بازی کلمه در iOS وجود دارد. متأسفانه، بسیاری از آنها در حال پیاده‌سازی مکانیک‌های مشابه هستند یا شما را در پشت دیوار پرداختی مسدود می‌کنند. خبر خوب این است که چندین بازی باکیفیت وجود دارد که می‌توانید واقعاً دندان‌های خود را در آن فرو ببرید.

اگر واقعاً به معماهای کلمات علاقه دارید و سودوکو را دوست دارید، نمی توانید با بازی جدید Zach Gage، Knotwords اشتباه کنید. از سرنخ های نشان داده شده در هر خط استفاده کنید تا بفهمید چه حروفی باید در هر ناحیه قرار گیرند. اگر به کمک نیاز دارید، می توانید در ازای زمان اضافی که به کل شما اضافه می شود، راهنمایی درخواست کنید.

اگر بیشتر یک بازیکن اجتماعی هستید، نمی توانید با بازی کلاسیک Words with Friends 2 اشتباه کنید. با دوستان یا حریفان تصادفی آنلاین روبرو شوید تا ثابت کنید چه کسی بهترین تسلط بر کلمات را دارد. همچنین حالت های انفرادی برای زمانی که می خواهید با چیزی جز زمان رقابت کنید وجود دارد.

در نهایت، Alphabear 2 با جمع‌آوری خرس‌های شایان ستایش در حالی که متوجه می‌شوید از چه حروفی استفاده کنید، چرخشی جدیدی در ژانر پازل ایجاد می‌کند. از این خرس‌ها برای به دست آوردن امتیاز بیشتر استفاده کنید تا در حین بازی کردن در دورهای اضافی، امتیازات دیگری به شما ارائه شود.

به روز شده در می 2022: با Knotwords به عنوان یک انتخاب جدید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …