بهترین بازی های کوتاه نینتندو سوییچ 2022

اخبار اپل


منبع: iMore

نینتندو سوییچ عناوین واقعا شگفت انگیزی دارد که بسیاری از آنها می توانند ساعت های زیادی را قبل از رسیدن به پایان بازی به بازیکنان لذت ببرند. اما گاهی اوقات شما فقط می خواهید با یک بازی سریع بپیچید و منتظر بمانید تا چیز بزرگ بعدی ظاهر شود. به جای یک RPG 100 ساعته، چرا انتخاب های ما را برای بهترین بازی های کوتاه بررسی نکنید.

بازی غاز بدون عنوان

بازی غاز بدون عنوان

منبع: هراس

Untitled Goose Games نه تنها یکی از بهترین بازی های کوتاه است، بلکه به طور کلی یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ است. نقش غازی را بازی کنید که در چند ساعت کوتاه، یک شهر بی‌خبر را ویران می‌کند. در حالی که هدف اصلی شما هرج و مرج است (و بوق زدن زیاد)، هر منطقه یک راهنمای هدف دارد که برای شکست دادن بازی باید دنبال کنید. برخی از اهداف مستقیم تر هستند، در حالی که برخی دیگر شامل حل کمی پازل برای کشف کردن است.

قاب سوئیچ بازی Goose Untitled

بازی غاز بدون عنوان – نینتندو سوییچ

فقط با انجام کارهای غازی اوقات خوشی را سپری کنید. شهر را خراب کنید و به عنوان یک غاز کاوش کنید تا مجموعه ای از آیتم های زیبا بسازید.

پیاده روی کوتاه

یک نینتندو سوییچ کوتاه

منبع: Whippoorwill

این جزیره کوچک مال شماست که باید کشف کنید – بدون راهنما، بدون جدول زمانی، بدون عجله. A Short Hike یک بازی نینتندو سوییچ است که می تواند در سبک واقعی اوقات فراغت به اندازه دلخواه شما طولانی یا کوتاه باشد. شما می توانید با سرعت خودتان پیاده روی، ماهیگیری، شنا و صحبت با دیگران داشته باشید. هیچ ترتیبی وجود ندارد که شما نیاز به انجام وظایف داشته باشید، و حتی اگر بخواهید کل بازی را کامل کنید، به طور متوسط ​​تنها حدود چهار ساعت و نیم طول می کشد.

نماد Eshop پیاده روی کوتاه

پیاده روی کوتاه – نینتندو سوییچ

از یافتن گنج پنهان گرفته تا دوست یابی یا حتی پرواز بر فراز درختان، راه های زیادی برای لذت بردن از این جزیره زیبا و آرام وجود دارد.

خاکستری

Gris Nintendo Switch

منبع: Devolver Digital

GRIS که به دلیل توانایی خود در بیان داستان با کلمات بسیار کم شناخته شده است، عنوانی مستقل است که می تواند در حدود 5 ساعت کامل شود. این یک بازی بسیار آرام است که بر روی پازل ها، گیم پلی پلتفرم و چالش های جدیدی که گریس شروع به دیدن بیشتر دنیای خود می کند و توانایی های جدیدی به دست می آورد، به وجود می آید. شما گریس را در حالی که دوران عاطفی خود را سپری می کند، دنبال می کنید و یاد می گیرد که چگونه بر چالش ها در طول راه غلبه کند.

بهترین بازی های رایانه شخصی در سوییچ گریس

GRIS – نینتندو سوییچ

علاوه بر اینکه یک داستان سریع است، GRIS همچنین روایت زیبایی از رشد عاطفی در یک فرم تقریباً منحصرا بصری است. توانایی ها، دنیاها و چالش ها با ظاهر شدن قطعات جدیدی از زندگی آشکار می شوند.

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer با حضور The Legend of Zelda

آهنگ Hyrule

منبع: نینتندو

Cadence of Hyrule جایی است که موسیقی با گیم پلی روبرو می شود و چیزی جادویی ایجاد می کند. موسیقی نمادین Legend of Zelda که وارد سرداب دنیای NecroDancer شده است، یک جفت فوق العاده سرگرم کننده را ایجاد می کند که می توانید بارها و بارها آن را دوباره پخش کنید. در حالی که امکان شکست دادن این بازی در چند ساعت وجود دارد، همچنین می توانید آن را دوباره پخش کنید زیرا سیاه چال ها و جهان به طور تصادفی تولید می شوند و هر بار آن را به یک تجربه جدید تبدیل می کنند.

Cadence Of Hyrule Switch Case

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer با حضور The Legend of Zelda – Nintendo Switch

سیاه چال ها را کاوش کنید و هیولاها را شکست دهید و یکی از بهترین موسیقی متن بازی های ویدیویی را دریافت کنید. اگر از طرفداران پرشور زلدا هستید، حتی برخی از شخصیت های مورد علاقه شما را نیز در خود دارد.

WarioWare: آن را با هم دریافت کنید!

Warioware Git Volleyball

منبع: iMore

تمایل به انجام یک بازی کوتاه لزوماً به این معنا نیست که می خواهید به تنهایی بازی کنید. WarioWare معمولاً یک بازی مهمانی برای 1 تا 4 بازیکن است، اما یک حالت داستان کوتاه وجود دارد که می‌توانید به تنهایی یا با یک دوست بازی کنید. پخش حالت داستانی، قفل شخصیت‌های جدید و سایر حالت‌های بازی را برای بازی باز می‌کند. به سادگی به Wario و دوستانش کمک کنید تا فرار کنند و پاداش خواهید گرفت!

Warioware Boxart

WarioWare: آن را با هم دریافت کنید! – نینتندو سوییچ

شرکت Wario جدیدترین و بهترین بازی را ساخته است، حالا اگر می توانستند از آن خارج شوند! پشت سر گذاشتن ریزبازی ها با دوستان Wario تنها راه فرار است.

توم

توم آدم برفی

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

Toem یک بازی مستقل است که شما را به ماجراجویی می برد تا مناظر زیبا را ببینید و آنها را مستند کنید. شما به عنوان یک شخصیت دوست داشتنی و لاما مانند بازی می کنید و با ساکنان مناطق مختلفی که در حال کاوش هستید ملاقات می کنید و به آنها کمک می کنید تا با مهارت های عکاسی خود شادی پیدا کنند. موسیقی جذاب و شهرهای بامزه مطمئناً هنگام ثبت رویدادهای آنها قلب شما را تسخیر می کند.

تصویر قهرمان Toem Switch

توم

دوربین در دست، شما برای کاوش در جهان هستید! در این راه به دیگران کمک کنید و لبخند را نه تنها به عکس های خود، بلکه به زندگی مردم بیاورید.

Sayonara Wild Hearts

سوییچ Sayonara Wild Hearts

منبع: Annapurna Interactive

با این ماجراجویی آرکید کمی از همه چیز به دست آورید. همانطور که با یک قلب شکسته مبارزه می کنید، در میان یک جهان به صورت آشفته بجنگید. در طول مسیر شما نبردهای رقصی دارید، با لزرها، موتورسیکلت ها و اسکیت بردهای مناسب و موارد دیگر مبارزه می کنید. به‌علاوه، موسیقی متن بسیار سرگرم‌کننده است که می‌توانید به دلتان بنشیند.

Sayonara Wild Hearts Switch Boxart

Sayonara Wild Hearts

دنیا از قلب شکسته شما تقلید می کند. آن را دوباره گرد هم بیاورید و رویاهای خود را به یک موسیقی متن پاپ عالی دنبال کنید.

نسل اومورنگی

سوئیچ نسخه ویژه نسل Umurangi

منبع: ORIGAME DIGITAL

در یک بازی که به شما امکان می‌دهد در طول مسیر ارتقا دهید، وارد عکس‌های خود شوید. در نسل Umurangi، شما در بسیاری از تنظیمات با رنگ های درخشان قرار می گیرید. همانطور که عکس‌های بیشتری می‌گیرید، قفل تجهیزات بیشتری را باز می‌کنید که رنگ، ترکیب و سایر ویژگی‌های تعیین‌کننده میزان پرداخت شما را بهبود می‌بخشد. چشمان خود را برای گرفتن عکس عالی باز نگه دارید و از کاوش لذت ببرید!

نماد Eshop نسخه ویژه نسل Umurangi

نسل اومورنگی

عکس های زیبا بگیرید و به بهبود عکس ها و دوربین خود ادامه دهید! شما انتخاب می‌کنید که کدام جایزه عکس را در چه زمانی انجام دهید و انتخاب می‌کنید که کدام عکس را می‌خواهید بگیرید.

ABZÛ

Abzu Nintendo Switch

منبع: 505 Games

با دنیای شگفت انگیزی که در ABZÛ ایجاد شده است، کشش خود را به اقیانوس بدون ترک خانه خود برآورده کنید. با زندگی زیر دریا تعامل داشته باشید، از شناور بودن در آب لذت ببرید و گنج های فراموش شده را بیابید. اما همه چیز روشن نیست، مراقب خطر نیز باشید.

نماد Eshop Nintendo Abzu

ABZÛ

از بازی با ماهی و لذت بردن از یک شیرجه زیبا در زیر آب لذت ببرید! جایی را که می خواهید کاوش کنید، زندگی اطراف خود را کشف کنید، اما مراقب باشید.

بازی‌های کوتاه می‌توانند تأثیری طولانی بر جای بگذارند

بنابراین بسیاری از این بازی ها دارای دنیاها، مفاهیم و موسیقی زیبایی هستند. اینها نمونه های عالی از این هستند که چگونه بازی های ویدیویی می توانند معانی عمیق تری داشته باشند و احساسات غیرمنتظره را از شما بیرون بکشند. اگرچه این بازی‌ها می‌توانند در عرض چند ساعت به پایان برسند، اما می‌توانند برای مدت طولانی در قلب شما باشند و به روش‌هایی که شاید فکرش را نمی‌کردید به شما متصل شوند.

زیبایی که در کلمات بسیار کم در GRIS یافت می شود، سفری را در میان درد نشان می دهد که یک هنردوست از آن قدردانی می کند. پیاده‌روی کوتاه زمانی که نمی‌خواهید محدود به هدف خاصی باشید، یک فرار عالی است. اما اگر تمام حالات لمسی برای شما مناسب نیست، همیشه زمانی که در بازی Untitled Goose یک غاز هستید، هرج و مرج ایجاد می شود.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …